04 Ocak 2013, Cuma 10:17:36

SUNEXPRESS PERSONEL ALIMI YAPACAK

Sunexpress Havayolları personel alımı yapacağını duyurdu...
  • Dün ANTALYA Sun Express Plaza'da İngilizce Sınavına girdim..Sınav o kadar da kolay değildi.. Cevaplar birbirine çok benzerdi..Çoğu kişi İngilizce sınavından kaldı. Ben İngilizce sınavından geçtim fakat Boy ve Kilo ölçümünde geçemedim.. Verdiğim Sınav 3 ay geçerli.. Acilen kilo vermem lazım..
  • Antalya merkeze yabancı dil sınavına çağrıldım.. İngilizceme güveniyorum..fakat Nasıl olur ? Bilemiyorum .. Mülakatlar biraz ağır sanırım..Bilgisi olan varsa yazabilir mi ? Teşekkürler.
  • FUNNY TABİ KAZANAMASSIN HÜKÜMETTEN TORPİLİN VARMI HERHANGİ BİR CEMAATA ÜYEMİSİN CEMAATÇİ OLANLAR HER YERE GİRDİĞİNİ BİLDİĞİMDEN SÖYLÜYORUM.
  • yardımcı teknisyenliğe başvuru yapıp geri dönüş alabilen oldu mu acaba ve şirket elden başvuru alıyormu yoksa sadece netten mi basvuru yapılıyor cevap veren bi arkadaş olursa çok mutlu olurum.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığında kurulan Sunexpress Havayolları, internet üzerinden bir ilan yayınlayarak personel alımı yapacağını duyurdu.

Başta kabin memuru olmak üzere kabin amiri, teknisyen, teknisyen yardımcısı ve ikinci pilot gibi birçok birime personel aradğını duyuran şirket, kabin memuru aradığı şehirler için 20 sınırı koydu.

İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya'da görev yapmak üzere kabin memuru alımı yapacak olan Sunexpress her şehir için 20 alım yapacak.

Şirketten verilen ilanda şu pozisyonlara alım yapılacak:

 

      
 

SUNEXPRESS PERSONEL ALIMI YAPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

Alanyalı ~ 3 yıl önce
Dün ANTALYA Sun Express Plaza'da İngilizce Sınavına girdim..Sınav o kadar da kolay değildi.. Cevaplar birbirine çok benzerdi..Çoğu kişi İngilizce sınavından kaldı. Ben İngilizce sınavından geçtim fakat Boy ve Kilo ölçümünde geçemedim.. Verdiğim Sınav 3 ay geçerli.. Acilen kilo vermem lazım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alanyalı ~ 3 yıl önce
Antalya merkeze yabancı dil sınavına çağrıldım.. İngilizceme güveniyorum..fakat Nasıl olur ? Bilemiyorum .. Mülakatlar biraz ağır sanırım..Bilgisi olan varsa yazabilir mi ? Teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KORHAN ~ 5 yıl önce
FUNNY TABİ KAZANAMASSIN HÜKÜMETTEN TORPİLİN VARMI HERHANGİ BİR CEMAATA ÜYEMİSİN CEMAATÇİ OLANLAR HER YERE GİRDİĞİNİ BİLDİĞİMDEN SÖYLÜYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 5 yıl önce
yardımcı teknisyenliğe başvuru yapıp geri dönüş alabilen oldu mu acaba ve şirket elden başvuru alıyormu yoksa sadece netten mi basvuru yapılıyor cevap veren bi arkadaş olursa çok mutlu olurum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000