04 Mart 2009, Çarşamba 08:45:00

SunExpress İstanbul'a sefer başlatıyor

İzmir’i Anadolu ve yurt dışına bağlayan SunExpress, seferlerine İstanbul’u da ekliyor.
  • sabiha gökçenden paris ve hatay seferlerini bekliyoz.
  • Evet san ekispires seni almanya içinde de iç hat uçarken görmek istiyoruz.nasıl olsa bizim memleket çiftlik istediğin gibi uç almana para kazandır.tüm bunlara sebep olanların vatanseverliğini ve devletçiliğini birgün avatar sorgulayacaktır.teslimiyetçi zihniyet sen az yaşa.EN KISA ZAMANDA DİĞER YABANCI ŞİRKETLERİDE BEKLERİZ.
  • sun ekxpress hava yollarını ıstanbul sabıha gokcen urfa ve ızmır urfa seferlerınede beklıyoruz yolcu oranı yuksek % 70 den asagı dusmez
  • SunExpress'ten Corlu cikisli olmak uzere Izmir, Trabzon ve Diyarbakir seferleri arzulariz. Ayrica yaz sezonu olmak uzere Antalya ve Bodrum'a seferlerde yapilabilir.

İzmir’den Perşembe günü hariç, her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na karşılıklı uçuşlar başlatılıyor. THY ve Lufthansa ortaklığıyla kurulan SunExpress’in iki kent arasında ulaşımı kolaylaştıracağı belirtiliyor.

SunExpress İstanbul'a sefer başlatıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
sabiha gökçenden paris ve hatay seferlerini bekliyoz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Evet san ekispires seni almanya içinde de iç hat uçarken görmek istiyoruz.nasıl olsa bizim memleket çiftlik istediğin gibi uç almana para kazandır.tüm bunlara sebep olanların vatanseverliğini ve devletçiliğini birgün avatar sorgulayacaktır.teslimiyetçi zihniyet sen az yaşa.EN KISA ZAMANDA DİĞER YABANCI ŞİRKETLERİDE BEKLERİZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sun ekxpress hava yollarını ıstanbul sabıha gokcen urfa ve ızmır urfa seferlerınede beklıyoruz yolcu oranı yuksek % 70 den asagı dusmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SunExpress'ten Corlu cikisli olmak uzere Izmir, Trabzon ve Diyarbakir seferleri arzulariz. Ayrica yaz sezonu olmak uzere Antalya ve Bodrum'a seferlerde yapilabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000