07 Ekim 2010, Perşembe 08:14:37

SunExpress Gaziantep'i uçuracak

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Türkiye’de bir ilke imza atıyor.
  • 21 yildan beri birlikte calisan oger ve Sun Express e basarilar dileriz. Pegasus un bu seviyeye ulasmasi Icin bin firin ekmek yemesi lazim(su ya 3,-euoroya devam!!!)
  • Egerki sunexpress ogeri oldurmek amacinda olsaydi dusseldorf ve cevresinde baslatirdi bu ucuslari anadoluya. ogerin hesabina geldigii icin ve oger sayesinde bu ucuslar baslamistir... umarimki hersey daha iyi olur acenteler adina.
  • Bu zamana kadar hertürlü sikintiya katlanip bosta olsa araliksiz ucup meydani sun expresse kaptirmak öger türk tur adina yazik olacak gibime geliyor almanlar hazira konmayi iyi beceriyorlar öger pahali fiat cekip ucagin masraflarini cikardiktan sonra reklamlarla fiat kirip öger türk turu ve acentalarinin emeklerini yiyecek olan Xq yakinda acentalarin ekmegiyle oynayabilir inancindayim
  • SUN EXPRESS TÜRKIYE VE TK LEHINE HIC BIR SEY YAPMIYOR TK YI KULLANIYOR TÜRKIYEDE IC HATLAR UCUYOR ALMANYADAN DA ALMAN BAYRAKLI SUN EXPRESS KURULSUN VE IC HAT LUFTHANSA NIN KARSISINDA UCSUN DA GÖRELIM ALMANLAR BIZI KULLANIYOR ÖGER IN ALDIGI 3-5 KOLTUGA ALDANMAYIN ALMANYADA TÜRK TURIZIM SIRKETLERINI BITIRDILER BIR GTI KALDI ZIHNINIZI ACIN LÜTFEN

İç hatlarda 3 büyük kente direkt uçuş imkanı sunan SunExpress, Gaziantep’ten, Almanya’nın Frankfurt ve Stuttgart şehirlerine tarifeli yurtdışı seferler düzenlemeye başlıyor.

SunExpress’in Gaziantep’ten gerçekleştireceği yurtdışı uçuşlarının tanıtımı amacıyla, bugün saat 11.00’de, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda bir basın toplantısı düzenlenecek.

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey ve SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say’ın katılacağı bildirildi.
 

SunExpress Gaziantep'i uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
21 yildan beri birlikte calisan oger ve Sun Express e basarilar dileriz. Pegasus un bu seviyeye ulasmasi Icin bin firin ekmek yemesi lazim(su ya 3,-euoroya devam!!!)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Egerki sunexpress ogeri oldurmek amacinda olsaydi dusseldorf ve cevresinde baslatirdi bu ucuslari anadoluya. ogerin hesabina geldigii icin ve oger sayesinde bu ucuslar baslamistir... umarimki hersey daha iyi olur acenteler adina.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu zamana kadar hertürlü sikintiya katlanip bosta olsa araliksiz ucup meydani sun expresse kaptirmak öger türk tur adina yazik olacak gibime geliyor almanlar hazira konmayi iyi beceriyorlar öger pahali fiat cekip ucagin masraflarini cikardiktan sonra reklamlarla fiat kirip öger türk turu ve acentalarinin emeklerini yiyecek olan Xq yakinda acentalarin ekmegiyle oynayabilir inancindayim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SUN EXPRESS TÜRKIYE VE TK LEHINE HIC BIR SEY YAPMIYOR TK YI KULLANIYOR TÜRKIYEDE IC HATLAR UCUYOR ALMANYADAN DA ALMAN BAYRAKLI SUN EXPRESS KURULSUN VE IC HAT LUFTHANSA NIN KARSISINDA UCSUN DA GÖRELIM ALMANLAR BIZI KULLANIYOR ÖGER IN ALDIGI 3-5 KOLTUGA ALDANMAYIN ALMANYADA TÜRK TURIZIM SIRKETLERINI BITIRDILER BIR GTI KALDI ZIHNINIZI ACIN LÜTFEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000