18 Şubat 2014, Salı 16:20:59

SUNEXPRESS BOMBAYI PATLATIYOR

Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayolları’ndan sonra bir bomba da Sunexpress Havayolları patlatıyor. Havacılık sektörünün alternatifsiz tek haber kaynağı olan Airporthaber bu bombayı Sunexpress açıklamadan okuyucuları ile paylaşıyor. İşte sır gibi saklanan gerçek...
  • Sunex buyuse ne olcak ki tamam kabin ekibi calisanlari gercekten kalifiye elemanlar ama bir Alman sirketi sncta. Bununla gurur duyanlara kiziyorum.
  • Yuksek Lisans mezunuyum TOEFL DAN 90 uzeri bir skorla 5 asamali bir sinavdan gecip (DLR ve sirketin kendi yapmis oldugu ingilizce sinavi dahil) her asamadan sonra geribildirim yapilan bir ise alim sistemiyle ise girdim.Insan kayirmadan her adaya esit sans veren sirketimle gurur duyuyorum!!!!
  • Sunexpress önce KKTC de ki opersasyonlarını adam etsin uçak alacağına. Adı yolcuyu dövebilen havayoluna çıktı.
  • ister Boeing ister Airbus fark etmez vatandaş olarak yeni gıcır gıcır fabrika çıkışlı uçaklara binmek kadar güzel bir şey olamaz.. hesap kitap yaparlar pazarlık ederler hangisi şirketin işine gelirse onu alırlar bu kadar basit ve net..

Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayolları’ndan sonra bir bomba da Sunexpress Havayolları patlatıyor. Havacılık sektörünün alternatifsiz tek haber kaynağı olan Airporthaber bu bombayı Sunexpress açıklamadan okuyucuları ile paylaşıyor. 

Türk Hava Yolları’nın Airbus ve Boeing’den toplam 252 uçak siparişi, Pegasus Havayolları’nın tüm filosunu Airbus uçakları ile yenilemek için vermiş olduğu 100 uçaklık dev sipariş uzun süre konuşulmuştu. Ses getirecek siparişlere şimdi de THY ve Pegasus Havayolları’nın ardından THY-Lufthansa ortaklığındaki Sunexpress Havayolları ekleniyor.

Sunexpress Havayolları yarın İzmir’de düzenleyeceği basın toplantısı ile sürprizi açıklayacak. AirportHaber’in gizli kaynaklardan edindiği bilgiye göre Boeing'e 40 uçaklık sipariş verildi ve imzalar atıldı. Boeing ile yapılan anlaşmanın detayları hakkında bilgi edinilemezken, uçakların ne zaman teslim edilmeye başlanacağı da yarınki basın toplantısı ile açıklığa kavuşacak.

Sunexpress Havayolları, Airbus ile de görüşmeler yapmış ancak anlaşma sağlanamamıştı.

Bu sipariş ile Sunexpress Havayolları, tarihindeki en büyük alış-verişi gerçekleştirmiş olacak.

©Airporthaber.com/ÖZEL

SUNEXPRESS BOMBAYI PATLATIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sunex buyuse ne olcak ki tamam kabin ekibi calisanlari gercekten kalifiye elemanlar ama bir Alman sirketi sncta. Bununla gurur duyanlara kiziyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adalet! ~ 4 yıl önce
Yuksek Lisans mezunuyum TOEFL DAN 90 uzeri bir skorla 5 asamali bir sinavdan gecip (DLR ve sirketin kendi yapmis oldugu ingilizce sinavi dahil) her asamadan sonra geribildirim yapilan bir ise alim sistemiyle ise girdim.Insan kayirmadan her adaya esit sans veren sirketimle gurur duyuyorum!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öncelik ~ 4 yıl önce
Sunexpress önce KKTC de ki opersasyonlarını adam etsin uçak alacağına. Adı yolcuyu dövebilen havayoluna çıktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
ister Boeing ister Airbus fark etmez vatandaş olarak yeni gıcır gıcır fabrika çıkışlı uçaklara binmek kadar güzel bir şey olamaz.. hesap kitap yaparlar pazarlık ederler hangisi şirketin işine gelirse onu alırlar bu kadar basit ve net..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000