12 Mart 2012, Pazartesi 14:43:59

SUNEXPRESS 7.7 MİLYONA ÇIKARDI

Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu Sunexpress, 2011 yılında yolcu sayısını önceki yıla oranla yüzde 15.8 artırarak, 7.7 milyona çıkardığını açıkladı...
  • SXS BÜYÜYOR DORU, KARLI DOĞRU, BAŞARILI DOĞRU. AMA KARDEŞİM BU BAŞARIDA HERKESİN KATKISI VAR. ÇAĞRI MERKEZİNDEN YER HİZMETLERİNE, DİSPEÇTEN KAPTANINA KADAR HERKEZİN ALIN TERİ VAR. MAAŞLARDA DÜZELTME NE ZAMAN OLACAK? NE ZAMAN HAKKIMIZI VERECEKSİNİZ?
  • Sun maaş konusunda o kadar rezalet hale geldi ki...artık olayı iyice abartıp yüzsüzlüğe vurdular..yeni alacakları pilotlarına teklif ettikleri maaşı uçuş okulunda pervaneli uçak ile uçsanız bile daha fazlasını alırsınız...teklif ettikleri maaş..THY nin yarısı..pegasusdan 5 bin TL eksik.....ya allah size akıl fikir versin...bu uyanıklılık ve adam sömürme zihniyetiyle ayakta kalacağınızımı sanıyorsunuz..Siz böyle yaparsanız,insanlar uçuş yapmak için şirketinize girer ve ilk fırsatta şirketten kaçar.sizde kar yaptığınızı sanarsınız ki halbuki şirketi batırıyorsunuzdur…SUN MAAŞ SÖMÜRGECİ YÖNETİCİLERİ..KENDİNİZE GELİN..ŞİRKET BATIYOR…ALAY KONUSU OLDUNUZ.
  • Sürekli büyüyen bir şirket kar ediyor demektir ki kar etmeden büyünmez.O zaman sayın Schwaiger neden çalışanlara bonus verilmediğini de açıklasın.
  • sunexpress in sektörde gözde olduğu zamanlar eskidendi. Şimdilerde işsiz olan teknisyenler bile sun a başvurmuyorlar. teknikten hababam eleman alıyoruz, istifalar arttı. kendilerine sormuyorlar mı acep bu insanlara ne oldu, neden memnun değiller, bir zamanların gözde şirketini neden bırakıp bize geliyorllar? Düşünülmesi gereken ciddi bir konu. özellikle yöneticileri düşünsünler....
Sun Express'ten yapılan açıklamada, şirketin yıl sonu itibarıyla cirosunu yüzde 30.3 artışla 666 milyon Euro'ya yükselttiği bildirildi. 
 
SunExpress’in CEO’su Paul Schwaiger; "İstanbul veya Dry-Lease (sadece uçak) şeklinde Avrupa dışında,özellikle de güney yarımkürede kiraya verilmesini hedefliyoruz.Kış mevsiminde Antalya'ya yönelik hizmetlerimizi olduğu gibi sürdürme konusunda isteğimiz devam ediyor ancak, yaz aylarında elde ettiğimiz mükemmel sonuçları, ihtiyacın üzerindeki kapasiteyle kışın kaybetmek istemiyoruz" dedi. 
 
Sunexpress 25 Mart'ta başlayacak 2012 yaz tarifesinde, Türkiye ve Avrupa ile Almanya ve Mısır arasında ve Türkiye içinde haftada binden fazla sefer hizmete sunacağını belirten Schwaiger, Sunexpress'in, 22 yıllık tarihindeki en kapsamlı uçuş planını sunmasının yanı sıra Almanya ile Türkiye arasında en fazla direkt sefer düzenleyen şirket olacağını ifade etti.
SUNEXPRESS 7.7 MİLYONA ÇIKARDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 6 yıl önce
SXS BÜYÜYOR DORU, KARLI DOĞRU, BAŞARILI DOĞRU. AMA KARDEŞİM BU BAŞARIDA HERKESİN KATKISI VAR. ÇAĞRI MERKEZİNDEN YER HİZMETLERİNE, DİSPEÇTEN KAPTANINA KADAR HERKEZİN ALIN TERİ VAR. MAAŞLARDA DÜZELTME NE ZAMAN OLACAK? NE ZAMAN HAKKIMIZI VERECEKSİNİZ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sun maaş konusunda o kadar rezalet hale geldi ki...artık olayı iyice abartıp yüzsüzlüğe vurdular..yeni alacakları pilotlarına teklif ettikleri maaşı uçuş okulunda pervaneli uçak ile uçsanız bile daha fazlasını alırsınız...teklif ettikleri maaş..THY nin yarısı..pegasusdan 5 bin TL eksik.....ya allah size akıl fikir versin...bu uyanıklılık ve adam sömürme zihniyetiyle ayakta kalacağınızımı sanıyorsunuz..Siz böyle yaparsanız,insanlar uçuş yapmak için şirketinize girer ve ilk fırsatta şirketten kaçar.sizde kar yaptığınızı sanarsınız ki halbuki şirketi batırıyorsunuzdur…SUN MAAŞ SÖMÜRGECİ YÖNETİCİLERİ..KENDİNİZE GELİN..ŞİRKET BATIYOR…ALAY KONUSU OLDUNUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sürekli büyüyen bir şirket kar ediyor demektir ki kar etmeden büyünmez.O zaman sayın Schwaiger neden çalışanlara bonus verilmediğini de açıklasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sunexpress in sektörde gözde olduğu zamanlar eskidendi. Şimdilerde işsiz olan teknisyenler bile sun a başvurmuyorlar. teknikten hababam eleman alıyoruz, istifalar arttı. kendilerine sormuyorlar mı acep bu insanlara ne oldu, neden memnun değiller, bir zamanların gözde şirketini neden bırakıp bize geliyorllar? Düşünülmesi gereken ciddi bir konu. özellikle yöneticileri düşünsünler....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000