25 Mayıs 2010, Salı 10:01:14

SUNEXPRESS "23" DEDİ

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yeni teslim aldığı Boeing 737-800’le filosunu 23 uçağa çıkardı.
  • SUNEXPRESS NE YAPARSA GÜZEL YAPAR İÇERİDE BAZI YANLIŞ ADAMLAR DA OLSA BU ŞİRKETE GÖNÜL VERMİŞ O KADAR ÇOK KİŞİ VARKİ ONLARDA BU KİŞİLERİN ALTINDA KALIR sır
  • bu yeni uçak uçmaya başlayalı çok oldu.myazar
  • S ivas uçuşlarını kafasına göre durduran şirket... yazılı bir açıklama bir demeç bile vermedi... şirketler tüzelkişilerdir... ama sunexpress de henüz kişilik oluşum aşamasında..
  • Tam 4 yıldır bütün base'lerine ve bütün uçak tiplerine kaptan ve 2. pilot arıyor Sun Express ama bir türlü 4 yıldır o ilanlar kalkamadı websitesinden. Neden? Çünkü kimse gelmek istemiyor. Ha adam aldılar bu sürede. Ama daha fazlasını kaybettiler sağa sola. Verdikleri para çok düşük, haklar kısıtlı.. Niye gelsin o zaman uçucular. Keşke şartlar gözden geçirilsede tüm 737ciler bir alternatif olarak görebilseler Sunex'i. Ama olmuyor. Gelen bize bu şartlarla gelsin dedikleri için kimse gitmiyor..

SunExpress’in Boeing’den satın aldığı 6 adet 737-800’den ikincisi olan ve TC-SNO kuyruk tescil ismini alan uçakla birlikte, şirketin filosunun yaş ortalaması 7.2 olurken, koltuk kapasitesi 4.422’ye ulaştı. Antalya merkezli uçuşlarda kullanılacak yeni Boeing 737-800, şirketin yeni kurumsal renklerini ve logosunu taşıyor. Sektörde 20 yılı geride bırakan ve gelecek 20 yıla yeni kurumsal kimliğiyle merhaba diyen SunExpress, 2010 yılında 25 uçağa ulaşacak filosuyla 7 milyon yolcu taşımayı hedefliyor.

Filoya eklenen 23. uçakla ilgili açıklama yapan SunExpress CEO’su Paul Schwaiger, “SunExpress Türk sivil havacılığında başarılarla dolu 20 yılı geride bırakırken, yeni bir döneme, tamamen yenilenen kurumsal kimliği, yolcularına değer katacak yenilikçi uygulamaları ve yepyeni uçaklarıyla giriyor. Vizyonumuz net; Türk turizminin en çok tercih edilen havayolu olmak ve Türkiye içindeki yeni yolcularımıza en fazla değeri sunmak istiyoruz. Yolcularımız nezdinde kalitede liderlik pozisyonunu hedeflerken, SunExpress’in en iyi kaliteyi uygun fiyatlara verdiği konusunda müşterilemizi her gün olumlu olarak şaşırtmak istiyoruz.” dedi. Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say ise “Filomuza 23. uçağı eklemenin gururunu yaşıyoruz. Uçağımızı, yüksek sezonda haftada 330’un üzerinde uçuş gerçekleştirdiğimiz Antalya’da kullanacağız. Yenilenen görünümümüze, hizmetlerimizdeki yenilikleri de ekleyerek yolcularımıza farklı bir uçuş deneyimi yaşatacağız.” diye konuştu. 

SunExpress yolcularına değer katacak yenilikler kapsamında; check-in işlemlerinden uçağa binişe, kabin ekibinin üniformalarından yemek ikramına kadar yolcusuyla karşılaştığı her alanda sunduğu tüm hizmetlerin niteliğini ve kalitesini geliştirdi, yeniledi. SunExpress ayrıca, “çocuk kulübü” konseptiyle hazırladığı küçük yolcularına yönelik yeni hizmet paketini uygulamaya sokarken, 2010 yılı içinde kendi müşteri sadakat programına da başlayacak.

 

SUNEXPRESS "23" DEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
SUNEXPRESS NE YAPARSA GÜZEL YAPAR İÇERİDE BAZI YANLIŞ ADAMLAR DA OLSA BU ŞİRKETE GÖNÜL VERMİŞ O KADAR ÇOK KİŞİ VARKİ ONLARDA BU KİŞİLERİN ALTINDA KALIR sır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu yeni uçak uçmaya başlayalı çok oldu.myazar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
S ivas uçuşlarını kafasına göre durduran şirket... yazılı bir açıklama bir demeç bile vermedi... şirketler tüzelkişilerdir... ama sunexpress de henüz kişilik oluşum aşamasında..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tam 4 yıldır bütün base'lerine ve bütün uçak tiplerine kaptan ve 2. pilot arıyor Sun Express ama bir türlü 4 yıldır o ilanlar kalkamadı websitesinden. Neden? Çünkü kimse gelmek istemiyor. Ha adam aldılar bu sürede. Ama daha fazlasını kaybettiler sağa sola. Verdikleri para çok düşük, haklar kısıtlı.. Niye gelsin o zaman uçucular. Keşke şartlar gözden geçirilsede tüm 737ciler bir alternatif olarak görebilseler Sunex'i. Ama olmuyor. Gelen bize bu şartlarla gelsin dedikleri için kimse gitmiyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000