09 Mart 2012, Cuma 08:28:34

SUNEXPRESS 2012'YE HIZLI GİRİYOR

Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu olan Sunexpress, Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'na katıldı...
  • Anadolu Jet le birleşip yeni operasyonlar yapmaya çalışıp Pegasus a rakip olucak.Ama yetişmiş eleman hala bulamadılar ve bu yaz birleşme olursa hem Sunexpress hemde THY çok zor durumda kalabilir.E az paraya da ancak yaşlılar yada okuldan yeni mezunlar gelir.
  • Sivas-izmir neden uçmuyor bu sunexpress...
  • hadi bakalim hayirli isler faruk ali air conso ve goool frankfurttan hayirli ucuslar kimse dur diyemiyormu bu muthis isbirligine uyanan yok galba gool gool dusseldorftan bir ses ulger ali ve goool gool zengin olur bu ekip cok gol atiyor
  • sunexpresin yaz tarifesi hala ortada yok. rakipleri uçakların yarısını doldurdu bile yaz ayları için sunex hala daha satışa açmadı.anadolu jet ile başlayacak operasyon bekleniyor belli ki ama bu büyük kayiplara yol açacak. özellikel gurbetçiler vs. biletlerini bu aralar alıyorlar. geç zaman kalirsa bunun netleşmesi uçaklar boş kalır yaz mevsiminde. Millet kış sezonu tarifesini açıklıyor satişa sunuyor sunexin 2 ay sonra ne yapacaği belli değil.
Bu yıl 46'ncısı düzenlenen ve dünyanın en büyük turizm fuarı olan Uluslararası Turizm Borsası fuarında açıklamalarda bulunan Sunexpress Germany'in Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, Sunexpress'in 2011'de yüzde 15,8 büyüdüğünü, cirosunu yüzde 30 artırdığını ve 666 milyon Euro'ya ulaştığını belirtti.

Server, "Sunexpress'in geçmişten gelen çok ciddi bir stratejisi var. Sunexpress zaten bir Türkiye experi. 2011 yılında Sunexpress çok önemli bir atılım yaptı. Bu atılımın adı da Sunexpress Germany. Sunexpress, Almanya'da Lufthansa, Türk Hava Yolları ortaklığı ile bir şirket kurdu. Bu şirket ile birlikte Almanya Lisansımızın da olması sebebi ile Almanya'dan Türkiye dışındaki diğer ülkelere de turist taşıyabileceğiz. Almanları, Mısır'la belki ileride İspanya ile Fas'la ve diğer turistik destinasyonlarla buluşturabileceğiz. Yani, Sunexpress'in 20 yıldır oturmuş bir stratejisi var. Benimle birlikte umarım bu stratejiler hayata geçer ve çok uzun süre, Sunexpress, Türkiye ve Alman turizmine hizmet etmeye devam eder. Sunexpress geçen sene bu kararı aldı, direkt uçuşlar başlattı. Anadolu'nun birçok şehrine uçuyoruz ve uçmaya devam edeceğiz. Şu anda aslında bir deneme safhasındayız. Bizim amacımız Almanya'yı Türkiye'nin her büyük şehrine bağlamak" diye konuştu. 
 
Ayrıca Sunexpress'in Boeing 737,800 tipi 28 uçaklık filosunu yıl içinde genişletmesi bekleniyor.
SUNEXPRESS 2012'YE HIZLI GİRİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
Anadolu Jet le birleşip yeni operasyonlar yapmaya çalışıp Pegasus a rakip olucak.Ama yetişmiş eleman hala bulamadılar ve bu yaz birleşme olursa hem Sunexpress hemde THY çok zor durumda kalabilir.E az paraya da ancak yaşlılar yada okuldan yeni mezunlar gelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sivas-izmir neden uçmuyor bu sunexpress...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hadi bakalim hayirli isler faruk ali air conso ve goool frankfurttan hayirli ucuslar kimse dur diyemiyormu bu muthis isbirligine uyanan yok galba gool gool dusseldorftan bir ses ulger ali ve goool gool zengin olur bu ekip cok gol atiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sunexpresin yaz tarifesi hala ortada yok. rakipleri uçakların yarısını doldurdu bile yaz ayları için sunex hala daha satışa açmadı.anadolu jet ile başlayacak operasyon bekleniyor belli ki ama bu büyük kayiplara yol açacak. özellikel gurbetçiler vs. biletlerini bu aralar alıyorlar. geç zaman kalirsa bunun netleşmesi uçaklar boş kalır yaz mevsiminde. Millet kış sezonu tarifesini açıklıyor satişa sunuyor sunexin 2 ay sonra ne yapacaği belli değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000