10 Eylül 2010, Cuma 16:34:52

"STAR ALLIANCE ORTAKLIĞI ENGELLİYOR"

KKTC'de havayolu karmaşası devam ediyor. Atlasjet'in dün yapmış olduğu,"31 Ekim'e kadar sorumluklukarımızı yerine getireceğiz ardından ileriye dönük planlamalar içinse görüşmelerin sonucunu bekleyeceğiz." açıklamasını şaşkınlıkla karşılandı.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Birinin söylediğinin diğeri tersini söylüyor. Böyle Hükümetçilik olur mu? Burası Angola mı? Biz bu zavallılardan(Bakanlardan) usandık artık. KKTC'yi Kaymakamlar ve Belediye Başkanları yönetsin daha başarılı oluruz. KTHY'nin bu güne kadar ne olacağına karar veremeyenler acaba KKTC'ye nasıl sahip çıkacaklar çok merak ediyoruz. Yazıklar olsun size, utanın. Halkı göçe zorluyorsunuz tarih sizi affetmeyecek.
  • star alliance ile ne alaka bilgisi olan varmı;?
  • herşeyin sorumlusu mandıranın kavalcısı baktığını sanan , aldığı emirleri uygulamadığı için durmadan fırça yemektedir.buna rağmen hala haberi yokmuş u oynar alltan iş çevirir üstten herkesi aptal yerine koyan açıklamalar yapar..oysa herşeyden haberi vardır..ama yalancıdır..yalan söylemesi emredilmiştir.verdiği sözleri unutur..birilerinin ekmeğine yağ sürerken sadecc kendi çıkarını düşür..zavallı halk zavallı batırılan peşkeş çekilen kthy diye şimdi sebep olan kavalcıyı ne yapacaklarını düşünür ve tazminatını ödeyemeyeceği işten atamayacağı personeli ne yapacağını..3 elma düşer ersan tayyibe ve atlasın kafasınaa çarpar...:)))mandıra halkı sadeceee izlerr ...
KKTC'de havayolu karmaşası devam ediyor. Atlasjet'in dün yapmış olduğu,"31 Ekim'e kadar sorumluklukarımızı yerine getireceğiz ardından ileriye dönük planlamalar içinse görüşmelerin sonucunu bekleyeceğiz." açıklamasını şaşkınlıkla karşılandı. Ulaştırma Bakanı Bakan Ersan Saner,"Atlasjet'in açıklamasını basından duydum." dedi.

"ANLAŞMA BEŞ YILLIK"

Atlasjet'in 31 Ekim'e kadar yükümlülüklerini yerine getireceğini, ardından tekrar durum değerlendirmesi yapacağını açıklaması KKTC Ulaştırma Bakanlığından şaşkınlıkla karşılandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ersan Saner Atlasjet'in açıklamasını basından duyduğunu belirterek,"Bizim anlaşmamız birkaç günlük değil, beş yıllıktır." dedi.

"GERKİRSE BAŞKA ÇÖZÜM YOLLARI DENENİR"

Bakan Saner, Atlasjet'le 26 Haziran tarihinde anlaşma imzalandığını ve her iki tarafın da yükümlülüklerini yerine getirmeye çalıştığını ifade ederek, havacılık kuralları gereği çözülmesi gereken birtakım sorunlar olduğunu, bunların da Anavatan Türkiye'deki yetkililerle birlikte çözüleceğini söyledi. Atlasjet'in sıkıntılarını bakanlığa iletmesi gerektiğini belirten Saner, halkın rahat olması gerektiğini belirterek, bakanlık olarak herhangi bir sorun karşısında başka çözüm yollarının da olduğunu belirtti.

"STAR ALLİANCE, ORTAKLIĞI ENGELLİYOR"

Cihan'ın ulaştığı bilgilere göre KKTC hükümeti basında yer alan haberlere göre bir süredir THY ile temas halinde fakat THY'nin Star Alliance üyesi olması KTHY-THY ortaklığını engelliyor. Soruna çözüm yolu arayan yetkililer sürecin ardından Atlasjet ile olan ortaklığın Atlasjet'in sorumluluklarını yerine getirmediği iddiasıyla işletme ortaklığının iptal edileceğini belirtiyor. KKTC'nin ulsuslararası camiada tanınmıyor olması ve THY'nin halka açık bir şirket olması KTHY-THY ortaklığını imkansızlaştırıyor.

Zaman
"STAR ALLIANCE ORTAKLIĞI ENGELLİYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Birinin söylediğinin diğeri tersini söylüyor. Böyle Hükümetçilik olur mu? Burası Angola mı? Biz bu zavallılardan(Bakanlardan) usandık artık. KKTC'yi Kaymakamlar ve Belediye Başkanları yönetsin daha başarılı oluruz. KTHY'nin bu güne kadar ne olacağına karar veremeyenler acaba KKTC'ye nasıl sahip çıkacaklar çok merak ediyoruz. Yazıklar olsun size, utanın. Halkı göçe zorluyorsunuz tarih sizi affetmeyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
star alliance ile ne alaka bilgisi olan varmı;?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
herşeyin sorumlusu mandıranın kavalcısı baktığını sanan , aldığı emirleri uygulamadığı için durmadan fırça yemektedir.buna rağmen hala haberi yokmuş u oynar alltan iş çevirir üstten herkesi aptal yerine koyan açıklamalar yapar..oysa herşeyden haberi vardır..ama yalancıdır..yalan söylemesi emredilmiştir.verdiği sözleri unutur..birilerinin ekmeğine yağ sürerken sadecc kendi çıkarını düşür..zavallı halk zavallı batırılan peşkeş çekilen kthy diye şimdi sebep olan kavalcıyı ne yapacaklarını düşünür ve tazminatını ödeyemeyeceği işten atamayacağı personeli ne yapacağını..3 elma düşer ersan tayyibe ve atlasın kafasınaa çarpar...:)))mandıra halkı sadeceee izlerr ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000