07 Aralık 2012, Cuma 15:17:23

SÖZCÜ THY'YE SORUYOR!

Sözcü Gazetesi internet sitesinden bir anket yaparak THY uçaklarında gazetenin dağıtılıp dağıtılmaması konusunda okuyuculardan fikirlerini alıyor...
  • öyle birşey dediyse eğer onuda alıp çöpe atarlar...bence bunu heryerde anlatma...ayrıca diğer gazetelerde yüklenmeyince zaten hiç yüklenmez diyorlar.medeni insanların yorumları dikkate alınmalı...cahil insanların değil...
  • herkes dinini kendisi yaşasın.. Ne hale geldik şuraya bak.. ılımlı islamın ilk evresi.. size ne kimin neye inandıgından.. herkesin agzında allahından bul , allah buyuk , hayırlısıyla.. Televizyon programlarında açıkça radikal islamcılar şeriat diyor artık , aydınlar hiçe sayılmış , yat kalk camii namaz türban imam hatip , Atatürk ilke inklapları siliniyor , ders müfredatları islami inanışa göre şekillendiriliyor , kodrolaşma beyin yıkama almış başını gitmiş.. insanın içindeki yobaz cahil değişmez adıda ideoli olmaz.. Acıkça devir bizim devrimiz diyorlar.. Senelerce geriye gittik.. 21 aralık iki uzaylı gelsede din min yok hadi işinize deseler.. 1 yılda 100 sene ileriye gideriz..
  • Yıllar önce görevli olduğum uçakta THY Kaptanının uçağa geldiğinde hostese ''Zaman, Türkiye'' gibi DİNCİ Gazeteleri TOPLA, TUVALETE AT dediğini bizzat duydum. Biz bu günleri de gördük. Bazı Gazeteleri sevmem ama bir kaç adet bulunmasına da fazla karşı çıkmam..
  • Sözcü'nün sitesinde ankete katıldım, dağıtılmamalı dedim, sistem hata verdi :) Oyum değerlendirmeye alınmadı galiba :)

Sözcü Gazetesi THY uçaklarında gazetenin dağıtılmasının yasaklanması nedeniyle bir anket yapmaya başladı. Okuyucularına gazetenin dağıtılmasının yasaklanmasının doğru olup olmadığını soran gazete, 'Halkın Sözcü'sü soruyor: 300 bin tirajlı ulusal bir gazeteye ayrım yapılmasını doğru buluyor musunuz? diye sordu.

Gazetenin dağıtılmasına karşı olan okuyucuları ayrıca Türk Hava Yolları'na mail atmaya davet eden Sözcü, böylece görüşlerin THY tarafından da bilinmesini sağlamayı amaçlıyor.

İnternet sitesi üzerinden mail örneğini de okuyucularına aktararak, yolculardan 'Sn. Temel Kotil, THY uçaklarında diğer tüm ulusal gazeteler gibi Sözcü gazetesinin de dağıtılmasını istiyorum. Saygılarımla' ifadelerini kullanmalarını istedi.

Türk Hava Yolları uçaklarında Sözcü Gazetesi'nin dağıtılmasının yasak olduğuyla ilgili uzun süre gündem oluşmuş ve THY Yönetimi tepki toplamıştı.

SÖZCÜ THY'YE SORUYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
öyle birşey dediyse eğer onuda alıp çöpe atarlar...bence bunu heryerde anlatma...ayrıca diğer gazetelerde yüklenmeyince zaten hiç yüklenmez diyorlar.medeni insanların yorumları dikkate alınmalı...cahil insanların değil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iyice dibe vurduk ~ 5 yıl önce
herkes dinini kendisi yaşasın.. Ne hale geldik şuraya bak.. ılımlı islamın ilk evresi.. size ne kimin neye inandıgından.. herkesin agzında allahından bul , allah buyuk , hayırlısıyla.. Televizyon programlarında açıkça radikal islamcılar şeriat diyor artık , aydınlar hiçe sayılmış , yat kalk camii namaz türban imam hatip , Atatürk ilke inklapları siliniyor , ders müfredatları islami inanışa göre şekillendiriliyor , kodrolaşma beyin yıkama almış başını gitmiş.. insanın içindeki yobaz cahil değişmez adıda ideoli olmaz.. Acıkça devir bizim devrimiz diyorlar.. Senelerce geriye gittik.. 21 aralık iki uzaylı gelsede din min yok hadi işinize deseler.. 1 yılda 100 sene ileriye gideriz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ben de Şahidim ~ 5 yıl önce
Yıllar önce görevli olduğum uçakta THY Kaptanının uçağa geldiğinde hostese ''Zaman, Türkiye'' gibi DİNCİ Gazeteleri TOPLA, TUVALETE AT dediğini bizzat duydum. Biz bu günleri de gördük. Bazı Gazeteleri sevmem ama bir kaç adet bulunmasına da fazla karşı çıkmam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dağıtılmamalı dedim . . . ~ 5 yıl önce
Sözcü'nün sitesinde ankete katıldım, dağıtılmamalı dedim, sistem hata verdi :) Oyum değerlendirmeye alınmadı galiba :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000