08 Nisan 2014, Salı 10:10:51

ŞOK! THY PİLOTU İKİ KİŞİYİ SİLAHLA REHİN ALDI

2012'de arızalanan THY uçağını piste indirmeyi başaran pilot Yavuz Ö., "Beni ajanlar takip ediyor" diyerek iki kişiyi rehin alınca hastaneye yatırıldı
  • Bu arada " Üst düzey Yorumcu ", hangi erkek adam profiline " Süpermen " ( ! ) resmi koyarak; " Pink Blue " ( !!! ) diye bir isim kullanır? Acaba senin çocukluktan kalma bir cinsel sapma dürtülerin mi var? Aslında pek şaşırmam yorumlarını okuyup, resmine bakınca....herşeyi açıklıyor. Saklamana gerek yok.
  • Ben kim olduğumu biliyorum, " üst düzey yorumcu " ( ! ) . Ama ilk aklına gelen hakaret bu olduğuna göre herhalde senin özelliğin öyle birinin çocuğu olmak. Ayrıca yaptığın yorum senin ne kadar " aşağı düzey yorumcu "olduğunu ortaya koyuyor.
  • Bu derece ilerliyeceğini ve böyle bir olay yapıcağını tahmin etmezdim ama rahatsız olduğuna dair sinyaller hep vardı. Sürekli bir numara olmak ya da öyle bilinmek ve bencilliği çok belirgindi.
  • Çok yazık çokkkk insani olmayan yorumlar bunlar... Bir kaptan rahatsızlanmış acil şifalar dilerim...Şu yorumları okuduktan mühendis asker bilmem ama ruh sağlığı iyi olmayan ne çok pilot varmış meğer...Bence pilot olmaktan önce insan olabilseydi iz....Gerçekten acınası insanlarsınız...Tabi bu sözlerim sadece su yorumlarda insan olamamış pilotlara...

2012'de arızalanan THY uçağını piste indirmeyi başaran pilot Yavuz Ö., "Beni ajanlar takip ediyor" diyerek iki kişiyi rehin alınca hastaneye yatırıldı.

İki yıl önce İstanbul- Washington-seferini yapmak üzere havalandıktan sonra iniş takımları kapanmayan uçağı başarıyla piste geri indirerek adını duyuran pilot Yavuz Ö., Ataköy'de girdiği bir işyerinde 2 kişiyi silahla rehin aldı. Mossad ajanlarınca takip edildiğini iddia eden pilot, polis müdürü tarafından ikna edilerek etkisiz hale getirildi.

Sabah'ta yer alan habere göre; Yavuz Ö., geçen cuma, Atrium alışveriş merkezine gitti. Burada, bir emlakçıya giren pilot Yavuz Ö., silahını çıkartıp, masadaki 2 kişiye doğrulttu. "Beni Mossad ajanları takip ediyor" diyen pilot Yavuz Ö., içerideki iki kişiyi rehin aldı. Sürekli ajanlardan bahseden pilot, polise ihbar edildi. Alarma geçen polis ve Özel Harekât Şube Müdürlüğü ekipleri işyerine geldi. Şırnak Emniyet Müdürlüğü'nde Güvenlik Şube Müdürlüğü yaptığı dönemde HDP Milletvekili Sebahat Tuncel'den tokat yediği için gündeme gelen, daha sonra Bakırköy Emniyet Müdürü olan Murat Çetiner de olay yerine geldi. Rehine müzakere eğitimi alan Çetiner, 20 dakika konuştuğu pilotu ikna ederek etkisiz hale getirdi. Ruhsatlı tabancası Emniyet Müdürü Çetiner tarafından elinden alınan pilot Yavuz Ö. gözaltına alındı. Pilot, ifadesinin ardından şizofreni kuşkusuyla Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırıldı.

PLANLI UÇUŞLARI VARDI

Pilot Yavuz Ö.'nün THY'de aktif olarak çalıştığı, Mart, Nisan, Mayıs ayında planlanan uçuşları olduğu, olay günü de uçuşu olduğu öğrenildi.

ŞOK! THY PİLOTU İKİ KİŞİYİ SİLAHLA REHİN ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (108)

B-52 ~ 4 yıl önce
Bu arada " Üst düzey Yorumcu ", hangi erkek adam profiline " Süpermen " ( ! ) resmi koyarak; " Pink Blue " ( !!! ) diye bir isim kullanır? Acaba senin çocukluktan kalma bir cinsel sapma dürtülerin mi var? Aslında pek şaşırmam yorumlarını okuyup, resmine bakınca....herşeyi açıklıyor. Saklamana gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ( ! ) ~ 4 yıl önce
Ben kim olduğumu biliyorum, " üst düzey yorumcu " ( ! ) . Ama ilk aklına gelen hakaret bu olduğuna göre herhalde senin özelliğin öyle birinin çocuğu olmak. Ayrıca yaptığın yorum senin ne kadar " aşağı düzey yorumcu "olduğunu ortaya koyuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu derece ilerliyeceğini ve böyle bir olay yapıcağını tahmin etmezdim ama rahatsız olduğuna dair sinyaller hep vardı. Sürekli bir numara olmak ya da öyle bilinmek ve bencilliği çok belirgindi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy personeli ~ 4 yıl önce
Çok yazık çokkkk insani olmayan yorumlar bunlar... Bir kaptan rahatsızlanmış acil şifalar dilerim...Şu yorumları okuduktan mühendis asker bilmem ama ruh sağlığı iyi olmayan ne çok pilot varmış meğer...Bence pilot olmaktan önce insan olabilseydi iz....Gerçekten acınası insanlarsınız...Tabi bu sözlerim sadece su yorumlarda insan olamamış pilotlara...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000