26 Ocak 2011, Çarşamba 11:44:20

SİVAS SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ

Türk Hava Yolları (THY) ve Anadolu Jet'in İstanbul-Sivas uçak seferleri, Sivas Nuri Demirağ Havaalanı çevresinde etkili olan olumsuz hava şartları ve sis sebebi ile iptal edildi.
  • sivaslı kardeşler buyurun TOKAT HAVAALANINA buradanda uçabilirsiniz .kayseri uzak .sizinde dediğiniz gibi Tokat -Sivas arası bir saat.bekleriz.
  • Borajet Tokat a seferlerini yaparken yolcu sorunu ile karşılaşıyordu. Anadolujet bu sorunu aştığı gibi günler öncesi uçak doluyor yer bulamıyoruz. Bunu Borajet düşünmeli. Bu arada Tokat a 2. uçağı bekliyoruz. Tokat lı Atatürk havalimanını kullanamayacakmı. Diğer illerin 1 seferi Sabiha ya yapsılsın eşit haklara sahipsek Tokat ın 1 uçağıda Atatürk havalimanına insin. Tokat tan 1 tane yiğit çıkıpta bunu yargıya taşımıyor.
  • millet uzaya gidiyor siz hala yerinizde sayıyorsnuz siz böyle çatıştıktan sonra hep yerinizde sayarsınız bu kafayla giderseniz sizden ..... olmaz
  • Bir sabah bir akşam hafta sonu olsun razıyız. Zira yer bulamaz olduk hafta sonları..Bir de Havaş tan Atatürk- S.gökçen-Atatürk ring sefer. S.Gökçen Tokata bağlandı ama Avrupa yakasından zor oluyor gitmek. (Taksi tutarı neredeyse bilet fiyatına denk geliyor, trafik de cabası)
Türk Hava Yolları (THY) ve Anadolu Jet'in İstanbul-Sivas uçak seferlerinin, olumsuz hava koşulları sebebi ile iptal edildiği bildirildi.

Alınan bilgiye göre, THY'nin bugünkü TK-2662 sayıl ı İstanbul-Sivas ile TK-2663 sefer sayılı Sivas-İstanbul uçak seferleri, Sivas Nuri Demirağ Havaalanı çevresinde etkili olan olumsuz hava şartları ve sis sebebi ile iptal edildi.

Anadolu Jet'in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan çıkılması planlanan TK-7294 sefer sayılı İstanbul-Sivas ile TK-7295 sefer sayılı Sivas-İstanbul uçak seferinin de iptal edildiği kaydedildi.

(Türkiye)
SİVAS SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Misafir ~ 7 yıl önce
sivaslı kardeşler buyurun TOKAT HAVAALANINA buradanda uçabilirsiniz .kayseri uzak .sizinde dediğiniz gibi Tokat -Sivas arası bir saat.bekleriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Borajet Tokat a seferlerini yaparken yolcu sorunu ile karşılaşıyordu. Anadolujet bu sorunu aştığı gibi günler öncesi uçak doluyor yer bulamıyoruz. Bunu Borajet düşünmeli. Bu arada Tokat a 2. uçağı bekliyoruz. Tokat lı Atatürk havalimanını kullanamayacakmı. Diğer illerin 1 seferi Sabiha ya yapsılsın eşit haklara sahipsek Tokat ın 1 uçağıda Atatürk havalimanına insin. Tokat tan 1 tane yiğit çıkıpta bunu yargıya taşımıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
millet uzaya gidiyor siz hala yerinizde sayıyorsnuz siz böyle çatıştıktan sonra hep yerinizde sayarsınız bu kafayla giderseniz sizden ..... olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir sabah bir akşam hafta sonu olsun razıyız. Zira yer bulamaz olduk hafta sonları..Bir de Havaş tan Atatürk- S.gökçen-Atatürk ring sefer. S.Gökçen Tokata bağlandı ama Avrupa yakasından zor oluyor gitmek. (Taksi tutarı neredeyse bilet fiyatına denk geliyor, trafik de cabası)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000