17 Ağustos 2012, Cuma 14:33:38

ŞİRKETLER İSG'Yİ ES GEÇMEDİ...

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda; 18-21 Ağustos tarihleri arasında sürecek Ramazan Bayramı tatili boyunca, havayolları tarafından ek seferler düzenleniyor...
  • iş kanunun 25_2_ı maddesine dayanarak bu ayın onüçünde (13)köprü operatörünü işten attılar.bayrama altı (6) gün var..!!hemde tazminatsız.işsizlik maaşı bile alamıyooo.hemde işin tam yoğun zamanı.yazıkk.
  • Her geçen gün batan bir şirket hangi personeli arttırmış merak ettim.
  • Personel arttırmışlar gülmekten karnıma ağrılar girdi. Shut altında destek veren 1 elektrik 1 mekanikçi var toplam 5 kişi teknik vardiyada 6 personel 11 kişi ile iş döndürecekler neremle gülsem acaba
  • Nihat özdemir 1200 kişinin vebalini ödeyemeyeceksin

Havalimanından uçuş yapan havayolu firmaları tarafından bayram tatili boyunca iç ve dış hatlarda toplam 87 ek sefer düzenlenecek.

Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçirecek yolcular sabah saatlerinden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmeye başladılar. 18-21 Ağustos tarihleri arasında sürecek Ramazan Bayramı boyunca, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçuşlarını gerçekleştiren THY iç hatlarda 6 ek sefer, Atlasjet iç hatlarda 4, Pegasus Havayolları tarafından ise iç hatlarda 46 ek sefer, dış hatlarda ise  31 ek sefer konuldu. 

2012 yılının ilk yedi ayını 8.4 milyon yolcu rakamıyla tamamlayan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda, bayram süresi boyunca artacak talebi karşılamak amacıyla çeşitli tedbirler alındı.

Terminalde yaşanan bayram yoğunluğu ile ilgili görüşlerini aktaran İSG CEO’su Gökhan Buğday, “Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 71 dış hat, 30 iç hat destinasyona, 47 havayolu şirketi ile uçuş gerçekleştiriyoruz. Bayram tatili nedeniyle; havayolu şirketleri artan talebi karşılamak üzere, toplam 87 tane ek sefer düzenliyor. Artan yolcu ve uçuş sayısı yoğunluğunu karşılamak için gerekli önlemleri aldık. Bayram tatili boyunca yoğunluğun yaşanacağı terminalimizde, herhangi bir aksaklık yaşanmaması ve yolcularımızı mağdur etmemek adına, 7 gün 24 saat  görev yapan personel sayımızı daha da arttırdık. Bu vesile ile herkesin mutlu sağlıklı ve güzel bir bayram tatili geçirmesini temenni eder, Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimizle kutlarız” dedi.

ŞİRKETLER İSG'Yİ ES GEÇMEDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

işçimi:)) ~ 6 yıl önce
iş kanunun 25_2_ı maddesine dayanarak bu ayın onüçünde (13)köprü operatörünü işten attılar.bayrama altı (6) gün var..!!hemde tazminatsız.işsizlik maaşı bile alamıyooo.hemde işin tam yoğun zamanı.yazıkk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Her geçen gün batan bir şirket hangi personeli arttırmış merak ettim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iftira ~ 6 yıl önce
Personel arttırmışlar gülmekten karnıma ağrılar girdi. Shut altında destek veren 1 elektrik 1 mekanikçi var toplam 5 kişi teknik vardiyada 6 personel 11 kişi ile iş döndürecekler neremle gülsem acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iftira ~ 6 yıl önce
Nihat özdemir 1200 kişinin vebalini ödeyemeyeceksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000