06 Ocak 2016, Çarşamba 22:09:56

Sınırdışı edilen bebek THY uçağında öldü

Fransa’ya sınır dışı edilmek üzere Gaziantep’ten İstanbul’a getirilen Arap asıllı Fransız vatandaşı kadının 5 aylık bebeği uçakta hayatını kaybetti.
  • Gercekten. Cok cok aci bir olay ancak cocuk sahibi olan bunun acisini anlar. Zaten. O bebek Bir melektir , cennet ehlidir .. Allah annesine sabir versin , Bu cocugun disinda. Tum buyuk sehirlerde. Suriyeliden. Adim atilmiyorkarinca gibi. Sokaklarda perisan el aciyor kimse bir metelik vermiyor. Cuma gunlari caminin onune geliyor sut cocuguyla Yine el aciyor. Yine bir sey yok gibi bir. Laf azar isitiyor. Arkadaslar kuranda soyle der Allah rizasi icin el acanlari. Azarlamayin . Kur anda okudugumu aynen yaziyorum .
  • Yani siz bir Fransız vatandaşını yurtdışı ediyordunuz? Hayret doğrusu!!!!!!!!
  • Gaziantep' ten İstanbul' a Fransa' ya sınırdışı yani Suriye sınırında geçemiyor. Arap asıllı Fransız vatandaşı İsveç oturma izinli 5 aylık bebeği kaç aydır pasaportsuz Suriye' de. Bizim yufka yürekli milletimiz de ah Türkiye vah Türkiye. Aç gözünü uyan kardeşim bu şekilde sığınma olmadan pasaportsuz bebek dahil dünyada hiçbir ülkeye giremez. Sığınacak olanları zaten alıyor Türkiye. Bu kadında büyük ihtimal birşey görmüşlerdir biraz fazla ilginçlikler var. Yarın bir gün Allah Korusun bir patlama duysaydık o zaman da niye geçiriyorsun Türkiye olurdu. Uyanın kardeşim vicdanınızla yararlanan ajanlık yapıyorlar.
  • Tabii ki bir bebegin hayatini kaybetmesi cok aci bir olay. Fakat Pinar hanim, niye sinirdisi edenleri sucluyorsunuz ki o bebek sinirdisi edildi diye mi hayatini kaybetti? Bence bu tarz haberler yayinlanmamali.

Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde meydana gelen olayda Suriyeli Iman Mahiev Fransa’ya sınır dışı edilmek üzere 5 aylık bebeği Muhammed El Emin Mahiev ile birlikte Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağıyla iki polis memuru refakatinde saat 09.55’te Gaziantep’ten İstanbul’a getirildi.

Uçağa hasta olarak alındığı iddia edilen Muhammed El Emin Mahiev, uçak havadayken rahatsızlandı. Henüz pasaportu bulunmayan erkek bebeğe uçağın inişi sırasında müdahale edildi.

THY uçağı Atatürk Havalimanı’na indikten sonra hemen hastaneye gönderilen 5 aylık bebeğin yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi. Suriyeli kadının Arap asıllı Fransa vatandaşı olduğu ve İsveç’te ikamet ettiği öğrenildi.

Sınırdışı edilen bebek THY uçağında öldü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Jupiter. Devlet baskani ~ 2 yıl önce
Gercekten. Cok cok aci bir olay ancak cocuk sahibi olan bunun acisini anlar. Zaten. O bebek Bir melektir , cennet ehlidir .. Allah annesine sabir versin , Bu cocugun disinda. Tum buyuk sehirlerde. Suriyeliden. Adim atilmiyorkarinca gibi. Sokaklarda perisan el aciyor kimse bir metelik vermiyor. Cuma gunlari caminin onune geliyor sut cocuguyla Yine el aciyor. Yine bir sey yok gibi bir. Laf azar isitiyor. Arkadaslar kuranda soyle der Allah rizasi icin el acanlari. Azarlamayin . Kur anda okudugumu aynen yaziyorum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olamaz ~ 2 yıl önce
Yani siz bir Fransız vatandaşını yurtdışı ediyordunuz? Hayret doğrusu!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ama fazla ilginç ~ 2 yıl önce
Gaziantep' ten İstanbul' a Fransa' ya sınırdışı yani Suriye sınırında geçemiyor. Arap asıllı Fransız vatandaşı İsveç oturma izinli 5 aylık bebeği kaç aydır pasaportsuz Suriye' de. Bizim yufka yürekli milletimiz de ah Türkiye vah Türkiye. Aç gözünü uyan kardeşim bu şekilde sığınma olmadan pasaportsuz bebek dahil dünyada hiçbir ülkeye giremez. Sığınacak olanları zaten alıyor Türkiye. Bu kadında büyük ihtimal birşey görmüşlerdir biraz fazla ilginçlikler var. Yarın bir gün Allah Korusun bir patlama duysaydık o zaman da niye geçiriyorsun Türkiye olurdu. Uyanın kardeşim vicdanınızla yararlanan ajanlık yapıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bozkurt ~ 2 yıl önce
Tabii ki bir bebegin hayatini kaybetmesi cok aci bir olay. Fakat Pinar hanim, niye sinirdisi edenleri sucluyorsunuz ki o bebek sinirdisi edildi diye mi hayatini kaybetti? Bence bu tarz haberler yayinlanmamali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 2 yıl önce
İnsan mısın sen ????????
pinar ~ 2 yıl önce
Sinir disi edilmesi evet, hayatini kaybetigi icinde aslinda. tam neler oldu bilemiyorum ama hasta cocuk seyahata cikmamali

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000