14 Eylül 2012, Cuma 11:33:10

SHGM UZMAN YARDIMCISI ARIYOR

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), internet sitesinden yaptığı duyuruda havacılık uzman yardımcısı alacağını duyurdu.
  • Sayın bakanım bu yazıyı umarım okursunuz. 2023'e hazırlanan sivil havacılığın genel müdürlüğü ortada bu işe bir el atılması lazım mutlaka. Hemde acilen.
  • Bir tane bile iyi yorum yoksa, bu iş iyidir başvurun!
  • tüm yazılanlar doğru.shgm önce kendine bir çekidüzen vermeli sonra etrafına gerekli prosedürleri uygulamalı.örnek olarak şuanki ingilizce problemi.pilotların teknisyenlerin ingilizce seviyesine bakana kadar kendi bünyesinde çalıştırdığı elemanlarının önce seviyesini kontrol etsin bakalım kaçı doğru dürüst bilgiye sahip.yıllardır tüm dökümanları ingilizce yazan ve okuyan bizler bilmiyor konumuna düştük.yazık yazık sürekli insanların önüne engeller çıkarılıyor.her ülke kendi insanına her türlü kolaylığı sağlarken nedense bizimkiler hergün yeni bir sorunla karşımıza çıkıyorlar.bari gelsinler uçaklarıda onlar uçursun teknik olrak onlar baksın.tabi dökümanları anlarlarsa.masa başından ahkam kesmeye benzemiyor bu işler.
  • Allah kimseyi SHGM'ye düşürmesin, arkadaş bahsetmiş, işlemler ilerlemiyor, çekmecelerde lisanslar, işlem görmesi gereken evraklar kayboluyor, unutuluyor, yetkili kişiler ya izine çıkıyor, ya tatile gidiyor, kimsede imza yetkisi yok. Saçma sapan işleyen bi kurum. Birde Easa'ile müzakereler devam ediyor diyorlar, güldürmeyin adamı allahaşkına, mahalle bakkalı SHGM'den daha sistematik, düzenli ve hızlı çalışır.

Sivil Havacılık Genel Müdürüğü (SHGM) bugün internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda 20 havacılık uzman yardımcısı alınacağını bildirdi.

SHGM'den yapılan duyuru şöyle;

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne Yarışma Sınavı İle 5431 Sayılı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanunun 25. Maddesi Gereğince İdari Hizmet Sözleşmesine Tabii Olarak İstihdam Edilmek Üzere 20 Adet "Havacılık Uzman Yardımcısı"  Alınacaktır.

SHGM'YE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN


- THY YETİŞTİRMEK ÜZERE UZMAN ARIYOR -

Türk Hava Yolları da internet sitesinden yaptığı duyuruda yetiştirilmek üzere uzman yardımcısı alacağını duyurdu.

Ön Koşullar
T.C. vatandaşı olmak.
İstanbul’da ikamet ediyor olmak.
01.01.2012 tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak.
Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak.
Erkek adaylar için, askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olmak.
En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme fakülteleri veya bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksek okullardan mezun olmak.
İyi derecede İngilizce bilmek ve geçerli İngilizce yeterlilik belgesine sahip olmak (KPDS İngilizce 70 ve üzeri, TOEFL PBT 500 ve üzeri, TOEFL IBT 61 ve üzeri, TOEFL CBT 173 ve üzeri, IELTS Akademik 5,5 ve üzeri dil belgesine sahip olmak).
İkinci dil tercih sebebi olacaktır.

THY'YE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN
 

SHGM UZMAN YARDIMCISI ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Artık yeter ~ 6 yıl önce
Sayın bakanım bu yazıyı umarım okursunuz. 2023'e hazırlanan sivil havacılığın genel müdürlüğü ortada bu işe bir el atılması lazım mutlaka. Hemde acilen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Bir tane bile iyi yorum yoksa, bu iş iyidir başvurun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
tüm yazılanlar doğru.shgm önce kendine bir çekidüzen vermeli sonra etrafına gerekli prosedürleri uygulamalı.örnek olarak şuanki ingilizce problemi.pilotların teknisyenlerin ingilizce seviyesine bakana kadar kendi bünyesinde çalıştırdığı elemanlarının önce seviyesini kontrol etsin bakalım kaçı doğru dürüst bilgiye sahip.yıllardır tüm dökümanları ingilizce yazan ve okuyan bizler bilmiyor konumuna düştük.yazık yazık sürekli insanların önüne engeller çıkarılıyor.her ülke kendi insanına her türlü kolaylığı sağlarken nedense bizimkiler hergün yeni bir sorunla karşımıza çıkıyorlar.bari gelsinler uçaklarıda onlar uçursun teknik olrak onlar baksın.tabi dökümanları anlarlarsa.masa başından ahkam kesmeye benzemiyor bu işler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SHGM ~ 6 yıl önce
Allah kimseyi SHGM'ye düşürmesin, arkadaş bahsetmiş, işlemler ilerlemiyor, çekmecelerde lisanslar, işlem görmesi gereken evraklar kayboluyor, unutuluyor, yetkili kişiler ya izine çıkıyor, ya tatile gidiyor, kimsede imza yetkisi yok. Saçma sapan işleyen bi kurum. Birde Easa'ile müzakereler devam ediyor diyorlar, güldürmeyin adamı allahaşkına, mahalle bakkalı SHGM'den daha sistematik, düzenli ve hızlı çalışır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000