31 Mayıs 2016, Salı 09:31:55

Seri katilin babası THY'de pilotmuş

İstanbul’da öldürülen tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’nın katilinin, 3 yıl önce Ankara’da Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan’ın oğlu Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova’yı öldürmekten aranan komşusu Atalay Filiz olduğu belirlendi. Filiz'in babasının THY'de pilotluk yaptığı öğrenildi.
  • Bahsi geçen pilotun Ege'de dogfight sırasında önündeki uçağın denize düşmesi ile ilgili bir hikayesi ve video vardı. "Eyvah uçak denize düştü" diye geçer. Konuyla alakalı değil ama ismi görünce aklıma geldi. Hem hayatını kaybedenlere hem de öldüren çocuğun ailesine Allah sabır ve kolaylık versin, en büyük acı ölenlerin tarafında tabi ki
  • Bana göre de THY uçuşları durdurmalı sonuçta bir baba...Elbette psikolojısı kötüdür elbette uçmak zul geliyordur...ancak itiraf etmek gerekirse hatayı nerde görüyorlar çok bilmek isterdim özeleştiri yapıyorlarmıdır bilmek isterdim?küçükken aşırı şiddete uğrayan yada şiddeti yakınlarına yapılırken gören çocuklarda ruhsal sıkıntılar oluşuyor gerçekten incelenmesi gereken bir durum ve herşeye karşın Allah özelikle annesine ve babasına güç kuvvet versin.zor çok zor bir durum
  • nerede bu adamin 2 senelik diplomasi? niye sesi cikmiyor
  • arkadaslar pilot babaya takmis ve yardim edip etmedigini sorguluyor.. ben size baska bir katil evlattan bahsetmek istiyorum, istanbulda gece vakti hic fren yapmadan yuksek hizda bir hanimi ezip gecti, hic fren izi yoktu ama istanbul belediye baskani olan babasi gece yarisi apar topar yollari temizletince arkadasin hic fren yapmadigi ispat edilemedi.. tahmin edin oglunun cinayetine goz yuman,deliileri sildiren bu belediye baskani arkadas kimdir? isterseniz google dan aratin ve ayrintilara vakif olun..

İstanbul Tuzla’da cesedi cumartesi günü boş arazide bulunan 2 çocuk annesi Fatma Kayıkçı’nın (40) öldürülmesiyle ilgili yapılan incelemede çarpıcı bulgulara ulaşıldı.

Kendisini Furkan Altın olarak tanıtan şüpheli komşunun, sahte kimlik taşıdığı, gerçek kimliğini gizlediği belirlendi. Evinde yapılan parmak izi incelemesinde şüphelinin gerçek adının Atalay Filiz olduğu ve cinayetten arandığı ortaya çıktı. Elde edilen görüntülerle Filiz’in fotoğrafı da eşleşti. Gerçek kimliğine ulaşılan Atalay Filiz, 16 Eylül 2013’te Ankara Eryaman’da Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan’ın TÜBİTAK’ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ve Rus sevgilisi Elena Radchikova’yı öldürmekten aranıyordu.

BABASI THY'DE PİLOT
Babası, Türk Hava Kuvvetleri’nden emekli olan ve THY’de pilotluk yaptığı öğrenilen Filiz, babalarının asker olması nedeniyle Demirarslan ile çocukluk arkadaşıydı. ODTÜ’de Biyoloji bölümünde doktora yapan Filiz, değişim programıyla eğitimine Fransa’da devam etti. Bu sürede Göktuğ Demirarslan’la aynı evde kaldılar.

Demirarslan’ın Türkiye’ye dönmesinden sonra Aralık 2012’de Fransa’dan Türkiye’ye giriş yapan Filiz’in, çifte cinayeti planlayarak işlediği ortaya çıkmıştı. Çifti 2 hafta takip eden Filiz, Demirarslan ile Rus sevgilisine kaldıkları sitenin girişinde pusu kurmuş ve tüfekle öldürmüştü.

Filiz’in, sahte kimlikle Yunanistan’a kaçtığı belirlendi. Hakkında Kırmızı Bülten çıkarılan Filiz, 3 yıldır uluslararası düzeyde aranıyordu. Filiz’in 2 yıl kaçtığı, 2014 sonunda ise sahte kimlikle Türkiye’ye döndüğü sanılıyor. Filiz’in bu tarihten itibaren İstanbul’da sahte kimlik kullanarak yaşadığı bu cinayetle ortaya çıktı.

Seri katilin babası THY'de pilotmuş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

Ege ~ 1 yıl önce
Bahsi geçen pilotun Ege'de dogfight sırasında önündeki uçağın denize düşmesi ile ilgili bir hikayesi ve video vardı. "Eyvah uçak denize düştü" diye geçer. Konuyla alakalı değil ama ismi görünce aklıma geldi. Hem hayatını kaybedenlere hem de öldüren çocuğun ailesine Allah sabır ve kolaylık versin, en büyük acı ölenlerin tarafında tabi ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçuşlar durmalı ~ 1 yıl önce
Bana göre de THY uçuşları durdurmalı sonuçta bir baba...Elbette psikolojısı kötüdür elbette uçmak zul geliyordur...ancak itiraf etmek gerekirse hatayı nerde görüyorlar çok bilmek isterdim özeleştiri yapıyorlarmıdır bilmek isterdim?küçükken aşırı şiddete uğrayan yada şiddeti yakınlarına yapılırken gören çocuklarda ruhsal sıkıntılar oluşuyor gerçekten incelenmesi gereken bir durum ve herşeye karşın Allah özelikle annesine ve babasına güç kuvvet versin.zor çok zor bir durum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 1 yıl önce
nerede bu adamin 2 senelik diplomasi? niye sesi cikmiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 1 yıl önce
arkadaslar pilot babaya takmis ve yardim edip etmedigini sorguluyor.. ben size baska bir katil evlattan bahsetmek istiyorum, istanbulda gece vakti hic fren yapmadan yuksek hizda bir hanimi ezip gecti, hic fren izi yoktu ama istanbul belediye baskani olan babasi gece yarisi apar topar yollari temizletince arkadasin hic fren yapmadigi ispat edilemedi.. tahmin edin oglunun cinayetine goz yuman,deliileri sildiren bu belediye baskani arkadas kimdir? isterseniz google dan aratin ve ayrintilara vakif olun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıp ~ 1 yıl önce
Şu yazdıklarınız gerçekten çok ayıp , gözünle mi gördün? Ne kadar da net konuşuyorsun insanları karalamak bu kadar kolay mı? Aç google dan bak Morgan Freeman da müslüman olmuş tabi inanırsan! ama inanırsın onada
ayipa cevap ~ 1 yıl önce
turkiyede basilan gazetelerden karisi oldurulen adamin isyanini oku sonra kimi istersen ayipla .. bu hic ortaya cikarmadigi oglani ..
Yalaza ~ 1 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Ztk yanıt ~ 1 yıl önce
Galiba babayı aileyi tanıyorsun . Tabi ki suçları var bu dünyada ana varoluş sebebimiz hayırlı evlat yetiştirmektir . Bu çocuk hasta falan da değil bildiğin çok bilinçli , polisi şaşırtmayı beceriyor, kendini gayet güzel gizliyor , Ailesi çocuğu yanlış yetiştirmiş baba da da suç var ama en çok annede suç var . İnsan evladının ne manyak olduğunu bilir .Aile de emin ol biliyordur .Hiç te acımıyorum ne babasına ne ananasına , öğretmenin 5 yaşında çocuğu anasız kaldı , o çocuğun anne Özlem'ini kim karşılayacak , yaşayacağı güzel günlerde annesi yanında olamayacak , evlendiğinde çocuk sahibi olduğunda hep bir tarafı buruk olacak .Herkes anne dediğinde o çocuğun içi acıyacak ,neden peki ?? Bu hücre israfı dünyaya geldi diye . Allah belasını versin . Eğer bu aile biraz Allah'ın sevdiği kulları ise bu şerefsiz bir duvar dibinde ölür , onlarında hayat boyu sürecek bu utançları bir nebze hafifler .
yanita yanit ~ 1 yıl önce
hocam arkadasin bahsettigi pilot baba degil, dikkatli oku bak eski istanbul belediye baskaninin oglunun kazasinin ortbas edilmesinden bahsediyor.. eski belediye baskaninin piyasaya cikarmadigi oglundan bahsediyor.. piyasaya cikan oglu ise bilal.. bu onun buyugunun yaptigi cinayet gibi kaza ,ortbas edildi..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000