04 Mart 2013, Pazartesi 14:41:19

ŞENTÜRK ÇAVUŞ’A VEDA

Atatürk Havalimanı’ndaki THY Teknik Hangarı önünde meydana gelen elim kaza sonucu hayatını kaybeden HABOM personeli Şentürk Çavuş son yolculuğuna uğurlandı.
  • Şentürk kardeşimiz vahşi kapitalist anlayışın bir kurbanı olmuştur.İnsana değer vermeyen, sadece kârı hedefleyen bu anlayış daha fazla can almadan durdurulmalı.Bu olay bir iş cinayetidir ve resimde görünenler kardeşimizin katilidir.
  • o gelmiş bu gelmemiş o şuymuş diğeri ..... ya ne oluyoruz böyle ,buradaki üzücü durumda bile insanlar başkaları hakkında kinlerini kusuyorlar yada öfkelerini diyelim. Herkes birbirine saygılı olsa sanıyorum engeller daha çabuk aşılır. Yeterki aşmak isteyelim , dimi ?
  • Allah rahmet eylesin. keşke sen hayatta olsan da bizler düşük ücretlerle çalışan hiç bi işe yaramayan personel olmaya devam etsek. mekanın cennet ve S.A.V. ın yanı olsun.
  • illa 'birilerinin' bişeylerin farkına varması için gencecik bi insanın ölmesi mi gerek..! yazık günah.. bu kadar insanın vebalini nasıl ödeyeceksiniz..Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun..

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. hangarı önünde uçak ile foseptik aracı arasında kalarak hayatını kaybeden 29 yaşındaki HABOM personeli Şentürk Çavuş son yolculuğuna uğurlandı.

İstanbul Altınşehir’deki İbrahim Gür Eski Tepe Camii’nde düzenlenen cenaze törenine Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY Teknik A.Ş Genel Müdürü İsmail Demir başta olmak üzere Çavuş’un ailesi, sevenleri ve çok sayıda mesai arkadaşı katıldı. THY Teknik Yönetimi’nin cenazeye katılmak isteyen personele izin verdiği ve Türk Hava Yolları’na gereken bildirimin yapıldığı öğrenildi.

AirportHaber Ailesi olarak yaşanan elim kaza sonrası hayata veda eden merhum Şentürk’e Allah’tan rahmet, başta Çavuş Ailesi ve THY Teknik Ailesi olmak üzere, tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

ŞENTÜRK ÇAVUŞ’A VEDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

İş cinayeti ~ 5 yıl önce
Şentürk kardeşimiz vahşi kapitalist anlayışın bir kurbanı olmuştur.İnsana değer vermeyen, sadece kârı hedefleyen bu anlayış daha fazla can almadan durdurulmalı.Bu olay bir iş cinayetidir ve resimde görünenler kardeşimizin katilidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne oluyoruz... ~ 5 yıl önce
o gelmiş bu gelmemiş o şuymuş diğeri ..... ya ne oluyoruz böyle ,buradaki üzücü durumda bile insanlar başkaları hakkında kinlerini kusuyorlar yada öfkelerini diyelim. Herkes birbirine saygılı olsa sanıyorum engeller daha çabuk aşılır. Yeterki aşmak isteyelim , dimi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habomcu ~ 5 yıl önce
Allah rahmet eylesin. keşke sen hayatta olsan da bizler düşük ücretlerle çalışan hiç bi işe yaramayan personel olmaya devam etsek. mekanın cennet ve S.A.V. ın yanı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çok yazık... ~ 5 yıl önce
illa 'birilerinin' bişeylerin farkına varması için gencecik bi insanın ölmesi mi gerek..! yazık günah.. bu kadar insanın vebalini nasıl ödeyeceksiniz..Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000