07 Şubat 2013, Perşembe 18:07:43

SARHOŞ YOLCU THY HOSTESİNE KIRIK CAMLA SALDIRDI

Türk Hava Yolları’nın (THY) Çin’in Guangzhou – İstanbul seferini yapan uçağındaki yolculardan M.K.’nın aldığı alkolün etkisiyle eline geçirdiği bir cam parçasıyla hostese saldırdığı ileri sürüldü.
  • Su yolcularda yorum yapmiyormuş arkadas ne biliyosunuzda yazıyorsunuz yolcuya az bile yapılmış Avrupa'da pek çok km yakın dövüş egitimi alır ve gerektiğinde uygular bizimkilerde aman yolcu canım yolcu gerekirse döver bile o hep haklıdır diye doye tepemize çıkardı o uçağın sahibi biziz siz misafir ama mısadirlikte bı yere kadar misafirde misafirliğini bilsin yettiniz artık siz ve bitmek bilmeyen simarikliginiz uçağı satın alıyorsunuz sanki
  • ;Uçakta alkol gerçekten tehlikeli çıktığınız irtifada alkolün etkisi farklı olabiliyor..Aldığınız oksijen bile 6000ft 8000ft arasında,böyle yolcuları ibret olsun diye FCOM la falan döveceksin ki diğerleri de görecek hee bak ansiklopedi gibi kitapla giriştiler adama desinler..Şaka bir yana bence uçaklarda kokpitte ''taser'' bulunmalı amirlere nasıl kullanıldığı öğretilmeli..
  • Asparagas abicim . O ucakta bende vardim.
  • yalan haberya adam sarhos degildi deliydiya hapmi almis ne polisler ogle diyordu, zehir oldu ucus banada calisanlarada

Kabin görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen ve kelepçelenen M.K., Atatürk Havalimanı’nda polise teslim edildi.

THY’nin Guangzohu – İstanbul seferini yapan TK73 sefer sayılı uçağındaki M.K., 10 saat süren yolculuğunun son saatlerinde aldığı aşırı alkolün sonucunda uçak içinde dengesiz hareketler yapmaya başladı.

Guangzhou-İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları'nın (THY) uçağında korku dolu anlar yaşandı. İnişe yaklaşık 2 saat kala M. K. isimli bir yolcu, bardağı kırarak taşkınlık çıkardı. 

Elleri plastik kelepçe ile bağlanan yolcunun her iki tarafındaki koltuklara oturan kabin görevlileri, M.K.'yı sakinleştirmek için kendisine pipetle su verdi.

Uçağın pilotu İstanbul Atatürk Havalimanı kulesi ile temasa geçerek uçaktaki yolcunun uçuş güvenliğini tehlikeli hale getirdiğini ve bu nedenle de inişte uçak altına polisin gelmesi gerektiğini söyledi.

Saat 06.00’da Atatürk Havalimanı’na inen THY uçağındaki sorunlu yolcu uçuş ekibi tarafından polise teslim edildi. Polis tarafından göz altına alınan ve Atatürk Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğüne götürülen M.K., ifadesi alındıktan sonra savcının talimatı üzerine Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü.

Öte yandan olayla ilgili olarak 14 kişilik uçuş ekibi de ifade verdi.

SARHOŞ YOLCU THY HOSTESİNE KIRIK CAMLA SALDIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Ekip ~ 5 yıl önce
Su yolcularda yorum yapmiyormuş arkadas ne biliyosunuzda yazıyorsunuz yolcuya az bile yapılmış Avrupa'da pek çok km yakın dövüş egitimi alır ve gerektiğinde uygular bizimkilerde aman yolcu canım yolcu gerekirse döver bile o hep haklıdır diye doye tepemize çıkardı o uçağın sahibi biziz siz misafir ama mısadirlikte bı yere kadar misafirde misafirliğini bilsin yettiniz artık siz ve bitmek bilmeyen simarikliginiz uçağı satın alıyorsunuz sanki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçakta alkol? ~ 5 yıl önce
;Uçakta alkol gerçekten tehlikeli çıktığınız irtifada alkolün etkisi farklı olabiliyor..Aldığınız oksijen bile 6000ft 8000ft arasında,böyle yolcuları ibret olsun diye FCOM la falan döveceksin ki diğerleri de görecek hee bak ansiklopedi gibi kitapla giriştiler adama desinler..Şaka bir yana bence uçaklarda kokpitte ''taser'' bulunmalı amirlere nasıl kullanıldığı öğretilmeli..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cakir keyif ~ 5 yıl önce
Asparagas abicim . O ucakta bende vardim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ben o ucaktaydim ~ 5 yıl önce
yalan haberya adam sarhos degildi deliydiya hapmi almis ne polisler ogle diyordu, zehir oldu ucus banada calisanlarada

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000