20 Ocak 2010, Çarşamba 07:40:40

Şanlıurfa yolcuları isyan etti!

İstanbul-Şanlıurfa seferini yapan THY uçağı yine Şanlıurfa'ya inemedi. Uçak Şanlıurfa'ya gelmeden Malatya'ya indi. Yolcular adeta isyan ediyor.
  • sorunun kaynağına inenleri dinlemeyip curcuna tarzı tartışmaya devam edin. işin sorumluları da bir yerlerden size kıs kıs gülüyorlardır. size iyi eğlenceler.
  • kıvırma işte ben sebebiyle değil sonucuyla ilgilenirim rakamlar yalan söylemez erzurumun sivasın karsın istatistikleri sizden çok çok iyi bora jet benim sorunum değil tokatı bieln biri olarak orda yolcu olmadığını en az senin kadar iyi biliyorum ama sende yazarken doğruları yaz yok izmire %100 oraya istanbula 3 uçak gerenk yok bunlara
  • EY URFALI SENİ ANTEBE İNDİRMEYE KALKIŞAN ZAVALLI CAHİLLERE KARŞI UYAN. BİZİM YILLARDIR HAVALİMANIMIZ VAR 60 YILDIR UÇAĞA BİNİYORUZ. BİLMEYENLERE ÖĞRET!!!!!
  • EY ZAVALLI SAHİPSİZ URFAM. SANA CEKET KADAR DEĞER VEREN VEKİLLERİNLE MALATYA, ANTEP, DİYARBAKIR YOLLARINDA REZİL OLMAYA MAHKUMSUN. NE GÜZEL HAVALİMANIN VARDI SİSLİ DAĞBAŞINA MAHKUM ETTİLER SENİ

GAP Havaalanı'ndaki yoğun sis nedeniyle Şanlıurfa'ya inemeyen Türk Hava Yolları'na ait TK 768 sefer sayılı uçak, dün 120 yolcusuyla birlikte Malatya Erhaç Havaalanı'na indi.

Şanlıurfa'ya karayolu ile 4 saat uzaklıkta olan Malatya'ya inen uçak nedeniyle yolcular adeta isyan ediyor. İstanbul'dan Şanlıurfa'ya 2 saatte gelebildiklerini dile getiren yolcular "Ama uçak inemeyince Malatya'dan Şanlıurfa'ya 4 saatte geliyoruz. 11 tane milletvekilimiz var bu konuda kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Adıyaman havaalanını bile açtıramadılar. Diyarbakır ve Gaziantep bu uçağı kabul bile etmedi. Şehrimizde bir havaalanı var ama uçaklar inmiyor. Bari tarıma açın pamuk ekelim. Bir işe yarasın." diyerek sitem ettiler.

Saat 20:50'de Malatya'ya inen uçaktaki yolcular, kiralanan otobüslerle Şanlıurfa'ya nakledildi.

Şanlıurfa yolcuları isyan etti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 8 yıl önce
sorunun kaynağına inenleri dinlemeyip curcuna tarzı tartışmaya devam edin. işin sorumluları da bir yerlerden size kıs kıs gülüyorlardır. size iyi eğlenceler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kıvırma işte ben sebebiyle değil sonucuyla ilgilenirim rakamlar yalan söylemez erzurumun sivasın karsın istatistikleri sizden çok çok iyi bora jet benim sorunum değil tokatı bieln biri olarak orda yolcu olmadığını en az senin kadar iyi biliyorum ama sende yazarken doğruları yaz yok izmire %100 oraya istanbula 3 uçak gerenk yok bunlara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
EY URFALI SENİ ANTEBE İNDİRMEYE KALKIŞAN ZAVALLI CAHİLLERE KARŞI UYAN. BİZİM YILLARDIR HAVALİMANIMIZ VAR 60 YILDIR UÇAĞA BİNİYORUZ. BİLMEYENLERE ÖĞRET!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
EY ZAVALLI SAHİPSİZ URFAM. SANA CEKET KADAR DEĞER VEREN VEKİLLERİNLE MALATYA, ANTEP, DİYARBAKIR YOLLARINDA REZİL OLMAYA MAHKUMSUN. NE GÜZEL HAVALİMANIN VARDI SİSLİ DAĞBAŞINA MAHKUM ETTİLER SENİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000