13 Ağustos 2008, Çarşamba 10:29:30

SANAL HAVACILAR AIRPORT TV’DE

Türkiye’de sanal havacılığın en eski isimlerinden Erim Funda ile Evrim Sutel, yakın zamanda havacıların vazgeçilmezi olacak Airport TV’yi ziyaret ettiler.
  • ŞİMDİ UĞRASIYORUM D SMART TA AIRPORT TV VAR MI ACABA BİLGİLERİNİZİ ARZ EDERİM
  • halilex in dediği gibi proğramı bazen izleyemiyoruz. gece tekrarı olsa çok güzel olcağına inanıyoruz. iyi uçuşlar :)
  • Ben kanalinizi test yayininda bile sürekli olarak izliyorum Sanal Havacilikla ilgili programinizin tekrarini gece yarisinda da vermenizi istesem mumkun mu acaba Cunku bazi haftalar isten dolayi bu programinizi seyredemiyecegim ilginize simdiden tesekkurlerimi sunar yayin hayatinizda basarilar dilerim
  • Yorumunuz...airport tv'nin tanatım reklamlarını ilgi ile izliyorum ve inainyorum ki airport tv türkiye'nin en çok izlenen kanalları arasına girecektir.saygılar,başarılar.

Airport TVTüm dünyada havacılık sektörüne olan ilginin artması sanal ortamda büyük bir patlamaya da neden oldu. Son dönemde artan ilgi Türkiye’de de sanal havacılığın atılım gerçekleştirmesini sağladı.

Havacılığın tüm gerçekliğini sanal ortama taşıyanların başında gelen Türk Hava Yolları Virtual Aviation Yönetim Kurulu Başkanı Erim Funda ile OnurAir Virtual Aviation Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Sutel, havacılık sektörüne yeni bir soluk katacak olan Airport TV’yi ziyaret ettiler.

Airport TV Genel Koordinatörü Ali Kıdık, Airport TV Haber Müdürü Murat Herdem ve Airport TV Program Müdürü Ercüment Çavluer ile görüşen sanal havacılar; AirportTV’nin Türk havacılık sektörü için çok önemli bir atılım olduğunu belirterek, televizyon kanalının yayın hayatına başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.

Airport TV binasını ve stüdyolarını gezen Funda ile Sutel, Airport TV’ye yayın hayatında başarı dilediler.

SANAL HAVACILAR AIRPORT TV’DE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

karpathos ~ 10 yıl önce
ŞİMDİ UĞRASIYORUM D SMART TA AIRPORT TV VAR MI ACABA BİLGİLERİNİZİ ARZ EDERİM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a330-343dragonair ~ 10 yıl önce
halilex in dediği gibi proğramı bazen izleyemiyoruz. gece tekrarı olsa çok güzel olcağına inanıyoruz. iyi uçuşlar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Halilex ~ 10 yıl önce
Ben kanalinizi test yayininda bile sürekli olarak izliyorum Sanal Havacilikla ilgili programinizin tekrarini gece yarisinda da vermenizi istesem mumkun mu acaba Cunku bazi haftalar isten dolayi bu programinizi seyredemiyecegim ilginize simdiden tesekkurlerimi sunar yayin hayatinizda basarilar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...airport tv'nin tanatım reklamlarını ilgi ile izliyorum ve inainyorum ki airport tv türkiye'nin en çok izlenen kanalları arasına girecektir.saygılar,başarılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000