16 Eylül 2013, Pazartesi 17:04:39

SAMİ ALAN ATLASJET'TEN AYRILDI

Atlasjet İcra Kurulu Başkanı Sami Alan, Atlasjet'teki görevinden ayrıldığını açıkladı...
  • bi susun lütfen SAMİ ALANDAN bahsediliyor .. .:) ne bu cekememezlik hasetlik ayıp amaaa .. başkanım başarılar diliyorum . yolunuz açık olsun .
  • belliki, atlas yeni yapılanmaya gidiyor. yurtdışı işleri oldukça zor işler olacak. inşallah biraz sektör dışından da transfer yaparda, yeni bakışlar kazanırız.havacılık sektörünün bazı hastalıkları kişilerle sektör içinde ordan oraya taşınıp duruyor. sami beye gelince, hep iyi hep kötü değildi...çalışanlara hayırlı olsun
  • babacan'ın kuzeni olmasaydın thy'na ,aj'ye, atlas'a memur bile olamazdın!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sami bey' in görevini satış geliştirmede eskiden Murat Bey vardı o yapardı ( kuzey ırak ve bir çok karlı hattı o açmıştı) o görevdeki birini boşluğunu icra kurulu başkanı sıfatıyla aldığın biriyle doldurmaya çalıştılar. Adam ne hizmet verdi. Atlasjet' te yeri dolmuyor. Sami beye'de hayırlı olması dileklerimizle gönlünce olsun. Atlasjet çalışanı

Atlasjet İcra Kurulu Başkanı Sami Alan, Atlasjet'teki İcra Kurulu Başkanlığı görevinden ayrıldığını ancak yurt dışında kurulan şirketlerdeki iş birliğinin devam edeceğini belirterek, kariyerine ara verdiğini açıkladı.

Atlasjet tarafından yapılan açıklamada:

Son aylarda yurtdışında yeni havayolları kurulumları ile anılan ve Türkiye'de yaptığı yeniliklerle THY hizmet standardını yakalayabilen tek özel havayolu markası olarak dikkatleri üzerine çeken Atlasjet Havayolları İcra Kurulu Başkanı Sami Alan, profesyonel kariyerini bırakıp, bir müteşebbis olarak kurduğu kendi şirketlerinin başına geçiyor.

Son bir yılda hizmet ağını genişleten Ekonomiplus ve yeni hayata geçirilen business Class konsepti ile, yaygın network ağı stratejisiyle, uçtuğu nokta sayısını bu yıl içinde 10'dan 21'e çıkaran Atalsjet'in İcra Kurulu Başkanı Alan "Annemin çeyiz-tuhafiye mağazasında tezgahtarlık yaptığım 13-14’lü yaşlarımda başlayan ve üniversite yıllarında henüz 19 yaşımda kurduğum küçük bilgisayar işinden bu yana içimde canlı tutmaya çalıştığım müteşebbis yanıma biraz daha şans tanıma düşüncem nedeniyle büyük bir tutkuyla bağlı olduğum havacılık sektöründeki profesyonel kariyerime ara vermeye karar verdim. Geçen sene çok güzel bir yolculuğa çıktığımız değerli Murat Ersoy Beyefendiyle Atlasjet ailesi olarak kurduğumuz yeni havayollarındaki ortaklığımın devam edeceğini ve bu meyanda sektörden meslektaşlarımla teşrik-i mesaimin süreceğini bilmek güzel bir teselli elbette. Bu vesile ile giderek büyüyen Atlasjet global ailesindeki tüm mesai arkadaşlarımla benimle paylaştıkları bu güzel başarılı işler için şükranlarımı sunarım" dedi.

Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy; "Atlasjet İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Sami Bey’e Atlasjet’e yaptığı tüm katkılar için çok teşekkür ediyorum. Kendisi ile bundan sonra da; yurtdışındaki projelerimizde işbirliğimiz devam edecektir” dedi.
 

SAMİ ALAN ATLASJET'TEN AYRILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

zeynep ~ 5 yıl önce
bi susun lütfen SAMİ ALANDAN bahsediliyor .. .:) ne bu cekememezlik hasetlik ayıp amaaa .. başkanım başarılar diliyorum . yolunuz açık olsun .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yeni ~ 5 yıl önce
belliki, atlas yeni yapılanmaya gidiyor. yurtdışı işleri oldukça zor işler olacak. inşallah biraz sektör dışından da transfer yaparda, yeni bakışlar kazanırız.havacılık sektörünün bazı hastalıkları kişilerle sektör içinde ordan oraya taşınıp duruyor. sami beye gelince, hep iyi hep kötü değildi...çalışanlara hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!!!!!!!!!!! ~ 5 yıl önce
babacan'ın kuzeni olmasaydın thy'na ,aj'ye, atlas'a memur bile olamazdın!!!!!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlı olsun ~ 5 yıl önce
Sami bey' in görevini satış geliştirmede eskiden Murat Bey vardı o yapardı ( kuzey ırak ve bir çok karlı hattı o açmıştı) o görevdeki birini boşluğunu icra kurulu başkanı sıfatıyla aldığın biriyle doldurmaya çalıştılar. Adam ne hizmet verdi. Atlasjet' te yeri dolmuyor. Sami beye'de hayırlı olması dileklerimizle gönlünce olsun. Atlasjet çalışanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000