22 Kasım 2012, Perşembe 14:42:48

SAHTE PİLOTUN SON OYUNU

İki yıl önce pilot olduğunu iddia ederek genç hosteslerle ilişki kurmaya çalışan ve polis tarafından gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Deniz Pamir Tunçbilek, bu kez Burak Sabancı ismini kullanarak genç kızları ağına düşürmek istedi...
  • Bu ve Bu gibi bir çok haber portalı üzerinde,malesef aynı baba'dan geldiğim,kendisinden ailece utanç duyduğumuz kardeşim deniz pamir ile ilgili yorum ve şikayetleri üzüntü içinde okumaktayım. Tüm ilgili kişilerin bilmesini isteriz'ki ailece köklü ve dürüst insanların oluşturduğu bir aileyiz. İlişkimi çok evvel kestiğim ama malesef aynı soyadı paylaştığım bu kişi,bir çok insana zarar vermiştir takip ettiğim kadarı ile; Böyle olaylar içinde bulunması dahi,ne kadar görüşmesek'te Aile fertlerini üzmektedir açıkca. Deniz Pamir,Soyad olarak bizden olsada,yaptıkları ile asla bizden değildir. Her ailede bu gibi kişiler vardır,yorum yapan ve haklı olarak tepki veren kişilerin ailesinde'de bu gibi kişiler çıkabilir veya vardır. Şeytanın Avukatlığını yapmaya gerek yok,savunalacak durumuda yok malesef. Hal böyle olunca,kendisinden utanç duyduğum bu insan adına tüm mağdur olan insanlardan ailem adına özür diliyorum. Cezası neyse çekmelidir. Bir Abi olarak,Görüşmediğim sözde kardeşim suçludur.
  • Bu adam tam bir dolandırıcı konuyu saptırmayın küçükyalı yelken spor kulübünü dolandırdı lisans paralarını cebine attı ufak çocukları dolandırdı emeklerimizi yedi bu adamı bana kalsa idam emrine sürerdim.
  • Hasta fenerbahceli dolandırıcı! Elini kolunu sallaya sallaya fenerin maçlarına gidiyor.adam asla kimlik tasımıyor nasıl oluyorda heryere girip çıkıyor?bu ruh hastası sapık ne zaman yakalanacak?daha kaç kişinin canının yanması gerek?
  • Deniz pamir tunçbilek adlı bu dolandırıcının gazetelere yansımayan daha bircok sahtekarlık olayı var ama ne yazıkki yasalardaki boşluklardan yararlanarak serbest kalıyor maalesef ki..gerçek bir ruh hastası ve kişilik bozukluğu var camiadan birçok kişiyi uyarmama ragmen hala birçok hostes arkadaşımın listesinde..yapacak birsey yok kimse büyük konusmasın ve akıllıyım diye geçinmesin ancak bazı seyleri yasayınca anlayabilirler..yalan ve dolandırıcılık mesleği olmuş ama cekirge mutlaka bir iki derken üçüncüde yakalanır!umarım biran önce yakalanır ve yaptıklarının cezasını öder birçok insanın parasını çalmak bedduasını almak ve bunu bilerek yaşamak..deniz pamir sana sesleniyorum birgün bu yaptıklarının bedelinide çok ağır birsekilde ödeyeceksin..bütün beddualarımız seninle.

İki yıl önce kabin memurlarını kandırarak aşk yaşayan sahte pilot bir kez daha ortaya çıktı.  Havacılık sektöründe özel bir şirkette çalışan ismi Airporthaber’de saklı bir kadını ağına düşürmek isteyen Deniz Pamir Tunçbilek, bu kez kendisini Sakıp Sabancı’nın manevi oğlu Burak Sabancı olarak tanıttı.

Havacılık sektörünü yakından takip eden Tunçbilek, Sabancı ailesine ait Döysa Havacılık ve Pegasus Havayolları gibi şirketlerde kendisini üst düzey yönetici olarak gösterdi. Facebook ve cep telefonu uygulaması Whats Up üzerinden mesajlar yazan Tunçbilek, Denizatı (SeaHorse) adıyla yeni bir havayolu şirketi kurduğunu ve Ocak ayında 15 uçağı Türkiye’ye getirdiğini söyleyerek genç kadını etkilemeye çalıştı, hatta ağına düşürmek istediği kadına, yeni kuracağı şirkette kabin hizmetleri müdür yardımcılığı ve eğitim başkanlığı  teklifinde bulundu. Tunçbilek, konuşmanın bir bölümünde Pegasus Havayolları'na Boeing 737-800 tipi uçakların yanı sıra Boeing 777 tipi uçaklar da alacaklarını, bu uçaklarla Uzakdoğu'ya uçuş yapacaklarını da kaydetti.

Airporthaber, Burak Sabancı ismini kullanan Deniz Pamir Tunçbilek isimli sahşın halen özel bir havacılık şirketinde çalışan genç kadın ile yazışmalarına ulaştı.

Güzel sözlerle birçok kadının aklını çelmeyi başaran Tunçbilek, konuştuğu kadınlardan birinin yazmayı planladığı kitap için de, “ Sana tam mali destekli sponsorluk vereceğim çok büyük olasılıkla” diyerek sayısız asılsız vaadlerde bulundu, hatta hiç görmediği bir kadına internet üzerinden evlenme teklif etti.

Sabancı ailesinin manevi oğlu olduğunu ve Sabancı kanından olmayıp o soyismi taşıyan tek kişi olduğunu iddia eden Tunçbilek, ağına düşürdüğü kurbanlarına gösterişli hayat sürüyor imajı vermeyi de ihmal etmedi.

‘AİLE FOTOĞRAFIMIZ YOK’

Deniz Pamir Tunçbilek’in, oynadığı oyun aslı çıkmayan vaadlerinin artmasıyla ortaya çıktı. Konuştuğu kadının, “ Ailenle hiç fotoğrafın yok mu?” şeklindeki sorusunu “ Ailecek çok resmimiz yoktur. Çok fazla bir araya gelmiyoruz. İş yoğunluğundan hadi resim çekelim demedik” diyerek geçiştiren Tunçbilek, görmeden evlenme teklif ettiği kadına, “ Sana araba aldım, holdingde teslim edeceğim” diyerek davet ettiği ancak bir türlü buluşmaya gelmemesi üzerine foyasının ortaya çıktığı öğrenildi.

Kendisini Sabancı ailesinin adını kullanarak Burak Sabancı olarak tanıtan Tunçbilek’in, sahte bir kişilik olduğunu anlayan mağdur kadın, Sabancı ailesinin avukatları ile irtibata geçerek bilgi verdi.

İş bulma vaadiyle genç kadını ağına düşürmek isteyen Tunçbilek, konuşmasının sonunda , “ Sana güvendim. Adım bi yerde geçmesin lütfen bu tür şeylerle uğraşmak istemiyorum” demeyi de ihmal etmedi.

İLK VUKUATI DEĞİL

Airporthaber’in konuşmak istediği Deniz Pamir Tunçbilek, ısrarlı aramalarımıza rağmen, “ Görüşmek istemiyorum” diyerek talebimizi geri çevirdi. Havacılık sektöründe çok sayıda kadını aynı yolla ve farklı kişiliklerde tuzağına düşüren Tunçbilek’in, bu ilk vukuatı da değil. İki yıl önce, pilot kıyafetiyle geldiği Atatürk Havalimanı’nda yakalanan Tunçbilek, bazı THY hosteslerini, ‘THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdür Temel Kotil’i tanıyorum diyerek kandırmaya çalışmıştı.

İşte Deniz Pamir Tunçbilek'in, havacılık sektöründen birçok kişinin arkadaş listesinde yer aldığı Burak Sabancı adına açtığı Facebook hesabı:

©AirportHaber

SAHTE PİLOTUN SON OYUNU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (77)

Oktay Tunçbilek. ~ 5 yıl önce
Bu ve Bu gibi bir çok haber portalı üzerinde,malesef aynı baba'dan geldiğim,kendisinden ailece utanç duyduğumuz kardeşim deniz pamir ile ilgili yorum ve şikayetleri üzüntü içinde okumaktayım. Tüm ilgili kişilerin bilmesini isteriz'ki ailece köklü ve dürüst insanların oluşturduğu bir aileyiz. İlişkimi çok evvel kestiğim ama malesef aynı soyadı paylaştığım bu kişi,bir çok insana zarar vermiştir takip ettiğim kadarı ile; Böyle olaylar içinde bulunması dahi,ne kadar görüşmesek'te Aile fertlerini üzmektedir açıkca. Deniz Pamir,Soyad olarak bizden olsada,yaptıkları ile asla bizden değildir. Her ailede bu gibi kişiler vardır,yorum yapan ve haklı olarak tepki veren kişilerin ailesinde'de bu gibi kişiler çıkabilir veya vardır. Şeytanın Avukatlığını yapmaya gerek yok,savunalacak durumuda yok malesef. Hal böyle olunca,kendisinden utanç duyduğum bu insan adına tüm mağdur olan insanlardan ailem adına özür diliyorum. Cezası neyse çekmelidir. Bir Abi olarak,Görüşmediğim sözde kardeşim suçludur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 3 yıl önce
Bu kişi aşağıdaki hesapları kullanarak yine pek çok kişiyi yine dolandırmaya devam ediyor. Son oyunu olmayan final four biletleri satarak insanları dolandırmak. Sahte kişiliklerinden biri hala pilot. https://www.facebook.com/arslan.denizhan https://www.facebook.com/FCBarcaDeniz https://twitter.com/FCBarcaAnaliz https://twitter.com/arslan_denizhan https://twitter.com/TFF_OrgDestek https://twitter.com/Analiz_Futbol_ https://twitter.com/Futbol_Analiz_ https://twitter.com/TFF_OrgScout
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Bu adam tam bir dolandırıcı konuyu saptırmayın küçükyalı yelken spor kulübünü dolandırdı lisans paralarını cebine attı ufak çocukları dolandırdı emeklerimizi yedi bu adamı bana kalsa idam emrine sürerdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne zaman ~ 5 yıl önce
Hasta fenerbahceli dolandırıcı! Elini kolunu sallaya sallaya fenerin maçlarına gidiyor.adam asla kimlik tasımıyor nasıl oluyorda heryere girip çıkıyor?bu ruh hastası sapık ne zaman yakalanacak?daha kaç kişinin canının yanması gerek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
takipçi ~ 5 yıl önce
Deniz pamir tunçbilek adlı bu dolandırıcının gazetelere yansımayan daha bircok sahtekarlık olayı var ama ne yazıkki yasalardaki boşluklardan yararlanarak serbest kalıyor maalesef ki..gerçek bir ruh hastası ve kişilik bozukluğu var camiadan birçok kişiyi uyarmama ragmen hala birçok hostes arkadaşımın listesinde..yapacak birsey yok kimse büyük konusmasın ve akıllıyım diye geçinmesin ancak bazı seyleri yasayınca anlayabilirler..yalan ve dolandırıcılık mesleği olmuş ama cekirge mutlaka bir iki derken üçüncüde yakalanır!umarım biran önce yakalanır ve yaptıklarının cezasını öder birçok insanın parasını çalmak bedduasını almak ve bunu bilerek yaşamak..deniz pamir sana sesleniyorum birgün bu yaptıklarının bedelinide çok ağır birsekilde ödeyeceksin..bütün beddualarımız seninle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000