28 Şubat 2013, Perşembe 20:45:12

SAHTE PİLOT THY EKİP ODASINDA YAKALANDI!

Atatürk Havalimanı'nda üzerinde pilot üniformasıyla pilot dinleme odasına giren Azeri uyruklu bir şahıs gözaltına alındı. Pilot olmadığı anlaşılan şüpheli, polis merkezinde sorguya alındı.
  • Sahte de olsa bir Yönetim Kurulu Başkanı ve bir de Genel Müdür çıksa... Ama Rizeli olmasalar.. bir günlüğüne de olsa sevinirim valla..
  • Güvenlik kontrolü dedin mi akla;kemer,saat,cüzdan,bozuk para gibi şeyler geliyor.Heleki Antalya da resmi kıyafetle yazlık üniformayla kemerin tokasını çıkartıp geçsen bile tekrardan çıkar kemeri gibi uygunsuz tartışmalar yaşanıyor.Yahu ben X-ray cihazından geçerken cihaz ötmüyorda sen niye ötüyorsun anlamadım.Bu mu sizin güvenlik anlayışınız.Baksanız adam resmen THY nin ekip odasına kadar girmiş.BU daha öncede yaşandı ama kimse bir tedbir almıyor.Neden..çünkü bizim zavallı güvenlikçilerin hepsi zerzavatçılık yapıyor..kemer,saat,bozuk para,cüzdan falan filan gibi..Kardeşim hiç mi dünyayı izlemiyorsun.Bu mu güvenlik sağlama.Koy girişe AVUÇ TANIMA,YA DA PARMAK İZİ OKUMA SİSTEMİ olsun bitsin.
  • Copy Rights olmadan olmaz.Sıradaki haber.
  • Pilot dinlenme odasına bu kadar kolay mı girilebiliyor. Gelin de güvenin şimdi.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Azerbaycan uyruklu bir kişi, Türk Hava Yolları (THY) pilot dinlenme odasına girdi. Üzerindeki üniformasıyla pilot gibi davranmaya çalışan şahıstan şüphelenen diğer pilotlar durumu polise bildirdi. Gözaltına alınan şahıs, Koruma Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Pilot olmadığı anlaşılan şüpheli, polis merkezinde sorguya alındı.

SAHTE PİLOT THY EKİP ODASINDA YAKALANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

AHH ~ 5 yıl önce
Sahte de olsa bir Yönetim Kurulu Başkanı ve bir de Genel Müdür çıksa... Ama Rizeli olmasalar.. bir günlüğüne de olsa sevinirim valla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ders olmalı bu. ~ 5 yıl önce
Güvenlik kontrolü dedin mi akla;kemer,saat,cüzdan,bozuk para gibi şeyler geliyor.Heleki Antalya da resmi kıyafetle yazlık üniformayla kemerin tokasını çıkartıp geçsen bile tekrardan çıkar kemeri gibi uygunsuz tartışmalar yaşanıyor.Yahu ben X-ray cihazından geçerken cihaz ötmüyorda sen niye ötüyorsun anlamadım.Bu mu sizin güvenlik anlayışınız.Baksanız adam resmen THY nin ekip odasına kadar girmiş.BU daha öncede yaşandı ama kimse bir tedbir almıyor.Neden..çünkü bizim zavallı güvenlikçilerin hepsi zerzavatçılık yapıyor..kemer,saat,bozuk para,cüzdan falan filan gibi..Kardeşim hiç mi dünyayı izlemiyorsun.Bu mu güvenlik sağlama.Koy girişe AVUÇ TANIMA,YA DA PARMAK İZİ OKUMA SİSTEMİ olsun bitsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
petersburg ~ 5 yıl önce
Copy Rights olmadan olmaz.Sıradaki haber.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kontrol yok mu? ~ 5 yıl önce
Pilot dinlenme odasına bu kadar kolay mı girilebiliyor. Gelin de güvenin şimdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000