14 Temmuz 2012, Cumartesi 13:48:04

SAGA'NIN YENİSİ ONUR AIR'E VERİLDİ

Üçüncü uçağını geçtiğimiz günlerde filosuna katan Saga Havayolları, Airbus 320 tipi uçağı Onur Havayolları’na kiraladı.
  • Bir havayolu şirketinin Performans departmanına ne kadar büyük bir titizlik gösterilmesi gerektiğini anlayan Sn. KOLOT bu departmanın başına Ömür AKBAŞ gibi genç bir işadamını getirmekle büyük bir işe imza atmıştır.. Tebrikler..
  • Sayin kisi Trabzona cevap yaziyorsunuz ama alacaklara cevap yok hadi bunada cevap verin bakalim Nezaman odiyeceksiniz.
  • teşekkür ederin
  • trabzon base falan olmıcak merak eden arkadaşa söylüyorum böyle bir şey yok

Saga Havayolları’nda üç uçak şartının yerine getirilmesi için filoya dahil edilen Airbus 320 tipi uçak Onur Havayolları’na kiraya verildi.

Geçtiğimiz günlerde büyük sevinçle filoya dahil edilerek TC-SGN kuyruk tescilini alan Saga Havayolları’nın uçağı wet lease olarak Onur Havayolları’nda uçacak.

İran asıllı bir ortaktan sonra yeniden yapılanma sürecine giren Saga Havayolları, filodaki diğer iki uçağının bakımlarını da MNG Teknik’te yaptırıyor. Bütün koltukları değiştirilen uçakların bakımlarının tamamlanmasından sonra uçuşa hazır hale getirileceği ve operasyonlara başlayacağı kaydedildi.

Öte yandan yeniden yapılanma sürecinde Teknik Bakım Müdürlüğü’ne uzun yıllar THY Teknik’te yöneticilik yapan Ali Eser, Mühendislik Müdürlüğü’ne Selda Genç, Performans ve Uçuş Destek Müdürlüğü’ne Ömür Akbaş getirilmişti.

SAGA'NIN YENİSİ ONUR AIR'E VERİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

T.R. ~ 6 yıl önce
Bir havayolu şirketinin Performans departmanına ne kadar büyük bir titizlik gösterilmesi gerektiğini anlayan Sn. KOLOT bu departmanın başına Ömür AKBAŞ gibi genç bir işadamını getirmekle büyük bir işe imza atmıştır.. Tebrikler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trabzon a cevap var ~ 6 yıl önce
Sayin kisi Trabzona cevap yaziyorsunuz ama alacaklara cevap yok hadi bunada cevap verin bakalim Nezaman odiyeceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trabzon ~ 6 yıl önce
teşekkür ederin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trabzon ~ 6 yıl önce
trabzon base falan olmıcak merak eden arkadaşa söylüyorum böyle bir şey yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000