22 Eylül 2010, Çarşamba 08:47:13

SAGA uçakları THY Teknik'e emanet

THY Teknik A.Ş. ile Saga Havayolları 8 farklı bakım anlaşması imzaladı...
  • Teknik personelleri açık park sahalarında kiraladıkları uçaklara bakım yapıyorlar ok hizmet yürüyecek sıfır betonun üzerinde zarar önemlimi onun için.. eski püskü arabalarıyla o zihniyet olamadığından yakalanana kadar devam..En iyisi THY teknik hepsinden daha iyiler mükemmeller..
  • TK ya elini veren kolunu zor kurtarır Halbuki Saga'yı yönetenler akıllı adamlardır, niye böyle bir hata yaptılarki..?
  • İyi şeyleri tebrik etmeyi bilin haydi bakalım,,, tebrik yorumlarını yazmayan anti SAGA cılara lafım.. Bu firmanın önü açık... Bunu herkes görecek...Bu firma oturup yorum yazmıyor çalışıyor..sizde öyle yapın bence başarılı olabilirsiniz..

THY Teknik A.Ş. ve Saga Havayolları, THY Teknik’in İstanbul Atatürk Hava Limanı’ndaki tesislerinde iki şirketin de üst yönetimlerinin katıldığı bir imza töreni ile sekiz farklı bakım anlaşmasını hayata geçirdi. İmzalanan anlaşmalar ile THY Teknik, Saga Havayollarına aşağıda belirtilen hizmetleri sağlayacak;

- B737-800 filosu için 2015 yılı sonuna kadar geçerli komponent havuzu hizmeti,

- Saga filosundaki B737-800 uçakları için, yedek desteği ve söküm/takım hizmetlerini de içeren iniş takımı overhaul hizmetleri,

- İki adet B737-400 uçağının boyanmalarını da içeren geri teslim bakımları,

- Bir adet A330 uçağı C Bakımı,

- Bir adet GTCP131-9B APU overhaul hizmeti ve yedek desteği (bu anlaşmanın kapsamı yakın gelecekte Saga’nın tüm B737NG filosunu kapsayacak şekilde genişletilecektir).

THY Teknik A.Ş. yetkilileri, “İç pazar THY Teknik A.Ş.’nin liderliğini perçinlemek istediğimiz bir bölge. Bu nedenle, şirketler arasındaki güçlü ilişkiyi sürdürmek için Saga Havayolları’nın beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak kaliteli bir hizmet sunmaya kendimizi adadığımızı açıklamaktan gurur duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Saga Havayolları temsilcileri, THY Teknik A.Ş.’nin hizmetlerinin kalitesine güvendiklerini ve bölgenin en güçlü MRO şirketlerinden birinin desteğini almaktan memnun olduklarını ifade ettiler.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda konumlanmış bulunan Türk Hava Yolları Teknik (THY Teknik), bulunduğu bölgede öncü bir Uçak Bakım ve Onarım Merkezi’dir. EASA, JAA, FAA ve SHGM tarafından bakım hizmeti verme onayına sahip olan THY Teknik, uçak büyük bakımından Motor, APU ve İniş Takımlarına kadar çok sayıda komponent atölyeleri ile bakım-onarım hizmetleri vermektedir. Bölgesinde, bakım-onarım hizmetlerinin bir arada verildiği en büyük kuruluş olan, 4000’den fazla Boeing ve Airbus uçak komponentine sertifikalı hizmet veren THY Teknik, müşterilerine Atatürk Havalimanı’ndaki merkezinde A’dan Z’ye bakım hizmetleri sağlamaktadır

Saga Havayolları’nın 9 uçaklık filosunda, 4 adet B737NG, 2 adet B737CL, 2 adet A310 ve bir adet A330 uçağı bulunmaktadır. Saga, Türkiye, Avrupa, Orta Doğu/Kuzey Afrika, ve Orta Asya bölgesindeki pek çok prestijli havayoluna en yüksek havacılık standartlarında wet-lease ve charter operasyon hizmetleri sunmaktadır.

 

SAGA uçakları THY Teknik'e emanet

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
Teknik personelleri açık park sahalarında kiraladıkları uçaklara bakım yapıyorlar ok hizmet yürüyecek sıfır betonun üzerinde zarar önemlimi onun için.. eski püskü arabalarıyla o zihniyet olamadığından yakalanana kadar devam..En iyisi THY teknik hepsinden daha iyiler mükemmeller..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TK ya elini veren kolunu zor kurtarır Halbuki Saga'yı yönetenler akıllı adamlardır, niye böyle bir hata yaptılarki..?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İyi şeyleri tebrik etmeyi bilin haydi bakalım,,, tebrik yorumlarını yazmayan anti SAGA cılara lafım.. Bu firmanın önü açık... Bunu herkes görecek...Bu firma oturup yorum yazmıyor çalışıyor..sizde öyle yapın bence başarılı olabilirsiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000