04 Ekim 2009, Pazar 08:13:53

Sadece THY katıldı...

Almanya'nın Düsseldorf kentinde bu yıl 6.'sı düzenlenen İş Seyehatları Fuarı (Business Travel Show) açıldı...
  • Ne fuarıymış bu ? Hiç bir yerde yazmıyor ?
  • benim kara ellerim yeter size.kişiye özel onlar da gelin sizi bi sıvazlayayım yanaklarınızdan.çok fuar gezmişsiniz ya .thy kavununu parası çok ya katılsın gitsin.nasıl olsa ben finanse ediyorum veya sen finanse ediyosun??tbr sana.hamal da finanse ediyo airport haber editötü de??söz hakkı nerde? bu kadar mı? iki klavye???
  • katilimci olan almanyanin en büyük zincir acentaalari olan fcm, first reisebüro, cwt ve digerleri sizin icin 3 sinif ??? Kaldiki burasi fachmesse.... katilimci kalitesini sizin icin pegasus, öger, bestair, dusair vs.. belirliyor herhalde..size hayirli isler.....
  • Katılan firmalara bakar mısınız ? 3 sınıf şirketler. Kişiye özel olmuş hakikaten

İş seyehatları konusunda Almanya'nın lider konumunda sayılan fuara ikinci kez stand açarak katılan THY, fuara katılan tek Türk Havayolu şirketi oldu.

THY Düsseldorf Müdürü Ufuk Uğur fuarın seyahat menajerleri, acenteleri ve büyük firmalara yönelik düzenlendiğini belirterek, şu bilgileri verdi: “Almanya'da sekiz firmayla yolcu taşıma anlaşması yaptık. Türkiye ötesine taşıma konusunda bizi tercih ettiler. Bu fuarda bu firma sayısını daha da arttırmayı amaçlıyoruz” dedi. Uğur ayrıca 3 Ekim tarihi itibariyle Antalya’ya direkt uçuşların başladığını da belirterek Cumartesi-Pazar olmak üzere haftada iki kez sefer yapılacağını söyledi.

Düsseldorf temsilciliğinin THY bünyesinde Avrupa’da yolcu taşıma sayısında ilk sırada yer aldığını da dile getiren Uğur, Düsseldorf havalimanında en büyük beşinci havayolu şirketi olduklarını da sözlerine kaydetti. Fuardaki THY standını ziyaret eden Düsseldorf Başkonsolosu Hakan Kıvanç başarılarından ötürü THY Düsseldorf Müdürü Ufuk Uğur’u tebrik ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Sadece THY katıldı...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
Ne fuarıymış bu ? Hiç bir yerde yazmıyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
benim kara ellerim yeter size.kişiye özel onlar da gelin sizi bi sıvazlayayım yanaklarınızdan.çok fuar gezmişsiniz ya .thy kavununu parası çok ya katılsın gitsin.nasıl olsa ben finanse ediyorum veya sen finanse ediyosun??tbr sana.hamal da finanse ediyo airport haber editötü de??söz hakkı nerde? bu kadar mı? iki klavye???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
katilimci olan almanyanin en büyük zincir acentaalari olan fcm, first reisebüro, cwt ve digerleri sizin icin 3 sinif ??? Kaldiki burasi fachmesse.... katilimci kalitesini sizin icin pegasus, öger, bestair, dusair vs.. belirliyor herhalde..size hayirli isler.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Katılan firmalara bakar mısınız ? 3 sınıf şirketler. Kişiye özel olmuş hakikaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000