23 Haziran 2009, Salı 14:22:01

Sabiha Gökçen rekorları alt üst etti!

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, 22 Haziran 2009 Pazartesi günü toplam 20.714 yolcuya ev sahipliği yaparak tarihindeki en yüksek yolcu sayısına ulaştı...
  • inşallah herşey düzelicek arkadaşlar inşallah
  • kötü ev sahibi insanı ev sahibi yaparmış açılışından bu güne kadar sendikanın S si geçmezken şimdi buraya sendika gelirse bunu başaran yöneticiler olmuştur
  • ortada körük yok ama işçileri 1 ay önce körük sistemine geçirdiler merdivenciler otobuscüler yok nedenmi çünkü körük sisteminde bunlara ihtiyaç yok ama ortada körük de yok :) bunları getiren zihniyet hangi akla hizmet veriyor anlamış değilim . 8 senedir hiç bir problem yaşanmaz iken bu işi bilmez kişilerin kağıt üzerinde yaptıkları hesaplardan dolayı her gün sıkıntılar yaşanmaya başladı Sn. Nihat Özdemir'in bu yöneticilere sorması gereken bir soru var "KİMDEN YANASINIZ ? "
  • Sabiha Gökçen havalimanı sivil havacılığa darbe vurmaktadır. Gerek hizmetleri gerekse kalitesi ile ülkemize gelen turistlere karşı bizleri mahçup durumda bırakmaktadır. Dün yapılan iş yavaşlatma eylemi buna tuz biber ekmiştir. Derhal bu havalimanına SHGM tarafından el atılmalı ve gözlem altına alınmalıdır.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı 22 Haziran 2009 tarihinde bir rekora imza attı.

Gün boyunca gerçekleşen uçuşlarda toplam 20.714 yolcu havalimanından geçiş yaparken, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı tarihindeki en yüksek yolcu rakamına da ulaşmış oldu. 20.714 yolcunun 8.889’unu iç hat, 11.825’ini ise dış hat yolcuları oluşturdu. İç hat yolcularındaki artış oranı geçen yılın aynı gününe oranla yüzde 38.24 olurken, dış hat yolcu sayısı ise yüzde 116.75 oranında yükseldi. Toplam yolcu sayısı ise yine geçen yılın aynı gününe oranla yüzde 63.76 arttı.

Havalimanındaki yolcu trafiğinin her geçen gün arttığını dile getiren İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Buğday, halen terminalden 4’ü Türk 36’sı yabancı toplam 40 havayolu şirketinin dünyanın 28 ülkesindeki toplam 68 farklı noktaya uçuş gerçekleştirildiğini vurguladı.

22 Haziran tarihinde yaşanan rekorda Pegasus’un ilk kez gerçekleştirdiği Brüksel seferinin yanı sıra AnadoluJet’in yine ilk kez düzenlediği Ankara ve Bodrum uçuşlarının da etkili olduğunu söyleyen Buğday “Havalimanımızı seçen yolcularımıza teşekkür ediyoruz. Yeni terminal açılıncaya kadar doğabilecek aksaklıkları ortadan kaldırmak için Sunexpress ve THY için ek bir terminal yapılarak hizmete soktuk. Ayrıca CIP salonunun kapasitesini artırma çalışmaları da devam ediyor. Yapımı devam eden yeni iç ve dış hatlar terminali 29 Ekim 2009 tarihinde hizmete girecek ve toplam yolcu kapasitemiz 25 milyona ulaşacak” diye konuştu.

Sabiha Gökçen rekorları alt üst etti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 9 yıl önce
inşallah herşey düzelicek arkadaşlar inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kötü ev sahibi insanı ev sahibi yaparmış açılışından bu güne kadar sendikanın S si geçmezken şimdi buraya sendika gelirse bunu başaran yöneticiler olmuştur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ortada körük yok ama işçileri 1 ay önce körük sistemine geçirdiler merdivenciler otobuscüler yok nedenmi çünkü körük sisteminde bunlara ihtiyaç yok ama ortada körük de yok :) bunları getiren zihniyet hangi akla hizmet veriyor anlamış değilim . 8 senedir hiç bir problem yaşanmaz iken bu işi bilmez kişilerin kağıt üzerinde yaptıkları hesaplardan dolayı her gün sıkıntılar yaşanmaya başladı Sn. Nihat Özdemir'in bu yöneticilere sorması gereken bir soru var "KİMDEN YANASINIZ ? "

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sabiha Gökçen havalimanı sivil havacılığa darbe vurmaktadır. Gerek hizmetleri gerekse kalitesi ile ülkemize gelen turistlere karşı bizleri mahçup durumda bırakmaktadır. Dün yapılan iş yavaşlatma eylemi buna tuz biber ekmiştir. Derhal bu havalimanına SHGM tarafından el atılmalı ve gözlem altına alınmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000