31 Ekim 2010, Pazar 14:00:20

SAAT UYGULAMASI YOLCULARI VURDU

Türk Hava Yolları, yaz saati uygulamasına geçmeyen Dnepropetrovsk Havaalanı’ndan slot alamayınca 80 yolcu perişan oldu.
  • BİR ALAY TORPİLLİ DIŞ VE İÇ HATLARDA TUTUNAMAYAN ADAMI DOLDURDULAR O BÖLÜMLERE SORSAN ADAMLARA NE İŞ YAPTIKLARINI ANLATAMAZLAR .TAM BİR İŞGÜZARLIK TAM BİR KOMEDİ UÇAGA SLOT ALMAYI BİLE AKIL EDEMEMİŞLER ONLARCA KİŞİ KAPATIN SİZ O GOC U KONTUARA VERİN GOC VE OCC NİN ADAMLARINI BECEREBİLİRLERSE 2 CHECKIN YAPIP BİR İŞE YARASINLAR BARİ...
  • Birileri su GOC-OCC konusunu her firsatta olumsuz elestiri konusu yapmasa nasil olur?? Hem GOC yeni kuruldu, beklemek lazim...
  • THY yi cekemeyenler hemen camur atmaya baslamis yine, olumsuz elestirileri yapanlar bu konu hakkinda ne kadar bilgiye sahipler acaba???
  • Uyanın hala özelleştirme kapsamında diyenler... %51' i zaten özel artık... Ha kalanı da bi arap ya da yahudiye verirler demek istiyorsanız sözümü geri alıyorum... :)))))
Bugün saat 12:40’da yapılması planlanan TK 435 sefer sayılı İstanbul – Dnepropetrovsk seferi THY’nin Ukrayna’dan slot alınamaması nedeniyle 8 saat rötar yaptı.

Türk Hava Yolları’nın 8 saatlik rötarına ise Dnepropetrovsk Havaalanı’nın yaz saati uygulamasına geçmemesi ve uçuşun yapılacağı saatte havalanının kapalı olması sebep gösterildi.

Dün akşam saat 11 sularında Ukrayna’da yaşanacak bu rötarın farkında olan Türk Hava Yolları yetkilileri yolculara bu değişiklikle ilgili rötarı bildirmemelerinden dolayı 79 yolcu saat 10:30 sularında Check- In yaptırmak amacıyla Atatürk Havalimanı Dış Hatlar THY kontuarları önünde sıraya girdi. Ardından uçamayacakları belirtilen yolcular Turkish Ground Service (TGS) yetkilileri tarafından otellere yerleştirilirken, yolcuların bu akşam TSİ 20:40’da açılacak havaalanına uçacakları belirtildi.

©AirportHaber.com
SAAT UYGULAMASI YOLCULARI VURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 8 yıl önce
BİR ALAY TORPİLLİ DIŞ VE İÇ HATLARDA TUTUNAMAYAN ADAMI DOLDURDULAR O BÖLÜMLERE SORSAN ADAMLARA NE İŞ YAPTIKLARINI ANLATAMAZLAR .TAM BİR İŞGÜZARLIK TAM BİR KOMEDİ UÇAGA SLOT ALMAYI BİLE AKIL EDEMEMİŞLER ONLARCA KİŞİ KAPATIN SİZ O GOC U KONTUARA VERİN GOC VE OCC NİN ADAMLARINI BECEREBİLİRLERSE 2 CHECKIN YAPIP BİR İŞE YARASINLAR BARİ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Birileri su GOC-OCC konusunu her firsatta olumsuz elestiri konusu yapmasa nasil olur?? Hem GOC yeni kuruldu, beklemek lazim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY yi cekemeyenler hemen camur atmaya baslamis yine, olumsuz elestirileri yapanlar bu konu hakkinda ne kadar bilgiye sahipler acaba???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Uyanın hala özelleştirme kapsamında diyenler... %51' i zaten özel artık... Ha kalanı da bi arap ya da yahudiye verirler demek istiyorsanız sözümü geri alıyorum... :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000