10 Eylül 2010, Cuma 11:54:15

Rusya'dan THY'ye 'Altın At Arabası' ödülü

Türk Hava Yolları (THY), Rusya'da ulaştırma alanında verilen en büyük ödül "Altın At Arabası"nı (Zolotaya Kolesnitsa) aldı.
  • altin takunya ve badem odulu yok mu yahu rusya da??? bir de su mefail bir zahmet thy na nasil girdigini, kimlerden torpilli oldugunu,nasil o mevkiye geldigini de aciklar mi??? bir de sorum olacak kendisine ve diger cemaatci,torpillilere tabii cevaplayabilirse, musluman adam torpili,hak yemeyi ,hak etmedigi bir seyi kabul eder mi ???
  • afrikadaki okullardan da altin takunya odulu gelecek,
  • moskovalı aslan döktürmüş gene. çok komiksin arkadaşşşş
  • Özel havayolları yokken THY gökyüzünde kanat çırpıyordu. Yurtiçinde ve yurtdışında yıllardır dünya kadar noktaya uçuyor. 140 uçaklık filosu ve kaliteli hizmeti ile dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. THY bu ödülü almayacakta kim alacak ? Dolmuş zihniyetli sadece para düşünen özel havayolları mı alacak ???
Avrupa'nın en genç filosuna ve yüksek düzey uluslar arası uçuş standartlarına sahip THY, uluslar arası ilişkilerin güçlenmesine sağladığı katkı nedeni ile ödüle layık görüldü. Kremlin Sarayı'nda düzenlenen törende THY Rusya Temsilcisi Mefail Deribaş 'Altın At Arabası' ödülünü Rusya Ulaştırma Bakan Yardımcısı Sergey Aristov'un elinden aldı.

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilen organizasyonda 60'tan fazla şirkete 'Altın At Arabası' ödülü verildi. Rusya Ulaştırma Bakanlığı, Rusya Parlamentosu Alt Kanadı Duma Ulaştırma Komisyonu ve Sosyal Programları Hayata Geçirme Fonu'nun birlikte organize ettikleri törende THY, bünyesinde 147 uçak bulundurduğu ve en geç filoya sahip hava yolu şirketi olarak anons edildi. Gecede sürekli filosunu yenileyen THY'nin yüksek düzey uluslararası güvenlik uçuş standartlarına sahip olduğuna vurgu yapıldı.
Rusya'dan THY'ye 'Altın At Arabası' ödülü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
altin takunya ve badem odulu yok mu yahu rusya da??? bir de su mefail bir zahmet thy na nasil girdigini, kimlerden torpilli oldugunu,nasil o mevkiye geldigini de aciklar mi??? bir de sorum olacak kendisine ve diger cemaatci,torpillilere tabii cevaplayabilirse, musluman adam torpili,hak yemeyi ,hak etmedigi bir seyi kabul eder mi ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
afrikadaki okullardan da altin takunya odulu gelecek,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
moskovalı aslan döktürmüş gene. çok komiksin arkadaşşşş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Özel havayolları yokken THY gökyüzünde kanat çırpıyordu. Yurtiçinde ve yurtdışında yıllardır dünya kadar noktaya uçuyor. 140 uçaklık filosu ve kaliteli hizmeti ile dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. THY bu ödülü almayacakta kim alacak ? Dolmuş zihniyetli sadece para düşünen özel havayolları mı alacak ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000