31 Ocak 2012, Salı 14:46:49

ROMANYA’DA EN GÜVENİLİR ŞİRKET THY

Romanya’da uçak bileti satışı yapan bir internet sitesi farklı kategoride anket düzenledi, Romanyalılar’ın ilk tercihi Türk Hava Yolları oldu.
  • LÜTFEN ŞU ROMANYA'YA TURİST OLARAK GİDECEKLERE VİZE GÜNLERİNİ UZATILSA BİR AY VERİLSE DAHA ÇOK İNSAN DAHA ÇOK YOLCU TAŞINIR NE OLUCAK HÜKÜMET BUNADA EL ATSINDA GÖRELİM HÜKÜMETİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ
  • Klasik... Türkiyede isen tatili de en yüksek ücrete yaparsın, uçağa da en fazla ücrete binersin. Ama yabancı isen, ikisini de en düşüğe yaparsın. Nedir bu şirketlerimizin yabancı sevgisi...
  • lh i gecmisse buyuk basari,yine bir dumen var bunda,lh besinci olurmu bu dandiklerin yaninda
  • thy kesin oy kullanan yolculara sponsor olmuştur.yoksa kimse thy'ye oy vermez. hadi irlandalı yorumcular hemen sayfayı doldurun.deve olayından bahsedin, yatırım şirketlerinin 100 milyonda ısrar ettiği ama sizin derin mali bilgilerinizle 500 milyon olarak hesapladığınız 2011 zararını da atlamayın. thy'yi övmeye kalkanları da dövmekten beter edin.yağcılıkla falan suçlayın.hadi..
Romanya’nın en önemli uçak bileti satan internet sitelerinden www.biletaviation.ro adlı internet sitesi yolculara yönelik anket düzenledi.

Ankette güvenilirlikten en iyi ikrama kadar bir çok farklı kategoride, 468 havayolu arasından ilk 10 havayolu şirketi Romanya halkının tercihine sunuldu.

Türk Hava Yolları, bir çok alanda Romanya milli havayolu şirketi Tarom da aralarında olmak üzere çok sayıda havayolu şirketini geride bıraktı.

Türk Hava Yolları, en güvenilir havayolu, en iyi uçak içi ikram veren havayolu, çalışanı en iyi olan havayolu, bagajları en güvenli taşıyan havayolu ve kesinlikle arkadaşlarıma tavsiye edeceğim denilen havayolu kategorilerinde ilk sırada yer aldı.

THY ayrıca en ucuz bilet satan havayolu sıralamasında da Wizzair, Austrian Airlines, AirBlue ve Lufthansa'dan sonra beşinci sırada yer aldı.
ROMANYA’DA EN GÜVENİLİR ŞİRKET THY

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
LÜTFEN ŞU ROMANYA'YA TURİST OLARAK GİDECEKLERE VİZE GÜNLERİNİ UZATILSA BİR AY VERİLSE DAHA ÇOK İNSAN DAHA ÇOK YOLCU TAŞINIR NE OLUCAK HÜKÜMET BUNADA EL ATSINDA GÖRELİM HÜKÜMETİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Klasik... Türkiyede isen tatili de en yüksek ücrete yaparsın, uçağa da en fazla ücrete binersin. Ama yabancı isen, ikisini de en düşüğe yaparsın. Nedir bu şirketlerimizin yabancı sevgisi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
lh i gecmisse buyuk basari,yine bir dumen var bunda,lh besinci olurmu bu dandiklerin yaninda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
thy kesin oy kullanan yolculara sponsor olmuştur.yoksa kimse thy'ye oy vermez. hadi irlandalı yorumcular hemen sayfayı doldurun.deve olayından bahsedin, yatırım şirketlerinin 100 milyonda ısrar ettiği ama sizin derin mali bilgilerinizle 500 milyon olarak hesapladığınız 2011 zararını da atlamayın. thy'yi övmeye kalkanları da dövmekten beter edin.yağcılıkla falan suçlayın.hadi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000