25 Mart 2015, Çarşamba 18:24:19

RİZELİLER DHMİ'DE BİR ARAYA GELDİ

Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi ve Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin yeni Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım'ı makamında ziyaret etti.
  • Güvenlik personeli Üniversite mezunu olursa kalitesi artar. Artık her mesleğin Üniversitesi var. Çıtayı yükseltmek şart.
  • Havalimanlarında bayan güvenlikçi sayısı çok az. Erkek güvenlikçi sayısına göre yok denecek kadar az.Yeni dönemde bayan güvenlikçi sayısı artırılmalı. Trabzon Havalimanında yaşanan olayın perde arkasında X RAY cihazında bayan güvenlikçi olmaması var. X Ray da devamlı bayan güvenlik olmak zorunda. Orada bayan güvenlik olsaydı bu hadise hiç yaşanmaz dı.
  • Genel Müdür yardımcımız Funda OCAK Hanımefendi gerekeni yapacaktır. Bir bayan olarak bu bayan personelimize yapılan saygısızlığın hesabını mutlaka soracaktır.
  • Bayan personele terbiyesizlik ten hakkında mahkeme kararı olan bir kişiyi neden halen orada çalıştırıyorlar. Trabzon Başmüdürü Ahmet Aydın bu işin takipçisi ol. Kendi Baş müdürlüğünde olan olaylardan haberin yok mu neden gereğini yapmıyorsun. Adalet neyi emrediyorsa onu yap. Sadece adil davran fazla bir şey yapmana gerek yok. Siyasi referanslar kanundan üstün değildir.

Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi ve Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin yeni Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım'ı makamında ziyaret etti.

8 yıl DHMİ'nin başında bulunan ancak geçtiğimiz ay görevinden alınan Orhan Birdal'ın yerine atanan Serdar Hüseyin Yıldırım'a Bilal Ekşi ve Temel Kotil, başarı diledi.

Aslen Rizeli olan Yıldırım'ı ziyaret eden Türk Havacılığının zirvedek isimleri Ekşi ve Kotil'in buluşması 3 Rizeli'yi bir araya getirdi. SHGM'nin başında bulunan Bilal Ekşi, THY'nin Genel Müdürü Temel Kotil ve DHMİ'nin çiçeği burnunda Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, DHMİ Genel Merkezi'nde buluştu.

3 Rizeli yöneticinin buluşmasında iyi dileklerde bulunulurken, Bilal Ekşi ve Temel Kotil, Yıldırım'a başarı diledi.

İşte buluşmadan kareler:RİZELİLER DHMİ'DE BİR ARAYA GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Security ~ 3 yıl önce
Güvenlik personeli Üniversite mezunu olursa kalitesi artar. Artık her mesleğin Üniversitesi var. Çıtayı yükseltmek şart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bayan Güvenlik ~ 3 yıl önce
Havalimanlarında bayan güvenlikçi sayısı çok az. Erkek güvenlikçi sayısına göre yok denecek kadar az.Yeni dönemde bayan güvenlikçi sayısı artırılmalı. Trabzon Havalimanında yaşanan olayın perde arkasında X RAY cihazında bayan güvenlikçi olmaması var. X Ray da devamlı bayan güvenlik olmak zorunda. Orada bayan güvenlik olsaydı bu hadise hiç yaşanmaz dı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FUNDA HANIM ~ 3 yıl önce
Genel Müdür yardımcımız Funda OCAK Hanımefendi gerekeni yapacaktır. Bir bayan olarak bu bayan personelimize yapılan saygısızlığın hesabını mutlaka soracaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başmüdür Aydın ~ 3 yıl önce
Bayan personele terbiyesizlik ten hakkında mahkeme kararı olan bir kişiyi neden halen orada çalıştırıyorlar. Trabzon Başmüdürü Ahmet Aydın bu işin takipçisi ol. Kendi Baş müdürlüğünde olan olaylardan haberin yok mu neden gereğini yapmıyorsun. Adalet neyi emrediyorsa onu yap. Sadece adil davran fazla bir şey yapmana gerek yok. Siyasi referanslar kanundan üstün değildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000