17 Aralık 2011, Cumartesi 15:44:43

REZALET... NE SİS DİNLEDİLER, NE LAF!

Ağrı Havaalanı’nda görüş mesafesinin düşmesi sonucu İstanbul-Ağrı seferi yapılamadı, yolcular THY görevlileriyle tartıştı. Anadolujet uçağı da Ağrı’ya inemedi.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • ILS Cat I Ağrıda faaldir. Işıklandırma tamamlanmadığından limitleri yüksektir. Zannediliyor ki ILS televizyon gibi alınıp fişe takınca çalışan, uçağı her koşulda otomatik indiren bir sistem. Her uçak yolcusu bu bilgiyi bilmek zorunda değil. Önemli olan bilen birinin anlayacakları şekilde anlatması. Koşullar el vermedikten sonra Temel Kotil de gelse o uçak kalkamaz kalksa da inemez. Cumartesi,pazar ve pazartesi yoğun sis nedeniyle tüm seferler iptal oldu Ağrı'da. Doğuda 100 liraya bilet alıp uçağı satın almış gibi davranan yolcuya alıştık. THY gerekli bilgilendirmeyi yolcuya yapmamış. Tepkiler abartılı ama haksız değil. Ama asıl tepkiyi seçim öncesi siyasi baskıyla tamamlanmadan meydanı trafiğe açtıranlara verin. Allaha emanet bu kadar yürü
  • Kendisi çok afedersiniz Tuvaletde 6cm.den deliği tutturamayan,yurdum insanı,saatde 250km hızla,2600 metre boyunda ve havadan görünmeyen bir piste yaklaşık 120 kişiyle iniş yapılamıyor diye tepki gösteriyor,resimdeki tiplerin hepsi,allah vermesin bir kaza anında ''Madem hava böyleydi,neden inmeyi denediniz''çıkışı yapacak potansiyelde.Rabbim herkese tahammül nasip etsin.
  • standart tipler: Van ve Ağrı.. en ufak bir gecikme olsa "dogulıyız diye bize beyle yapirsiz he miii" derler hepsi birden.. bu kadar kompleks ve bu kadar kötü niyet pes yahu... siz paşa paşa gidin kardeşim 24 saatte "otoboz"la..
Atatürk Havalimanı’nda uçakları rötar yapan yolcular havaalanında gerginlik yaşanmasına neden oldu. Türk Hava Yolları’nın bugün saat 12.55’te yapılması planlanan TK 2730 sefer sayılı uçağı Ağrı Havaalanı’ndaki olumsuz hava koşulları yüzünden seferini yapamayınca yolcular THY görevlileri ile tartıştı.

Bilet işlemlerinin yapılmasından sonra uçağa alınan yolcular, Ağrı Havaalanı’ndaki yoğun sisin görüş mesafesini düşürmesi sebebiyle kalkış yapamadı.

Yolcular bir süre uçak içinde bekletildi ancak Ağrı Havaalanı’ndaki koşulların düzelmemesi sonrası yolcular uçaktan indirilerek terminale alındı.

Bazı yolcular, seferin iptal edilmesinden sonra THY görevlileriyle tartıştı. THY görevlileri, rötarın kendilerinden kaynaklanmadığını anlatmaya çalışsa da pek başarılı olamadı. Yolcular, “ Sabah Ağrı’ya uçak inmiş, şimdi uçağımızı kaldırmıyorlar. Temel Kotil’i istiyoruz, gelsin bizi göndersin’ diyerek tepkilerini dile getirdiler.

ANADOLUJET DE İNEMEDİ

Bu arada Ağrı’da görüş mesafesinin bin 200 metreye kadar düşmesi sonrası bugün Ankara’dan yapılan Anadolujet uçağı da inişini gerçekleştiremedi. Havada bir süre tur atan uçak, havaalanı koşullarının düzelmemesi nedeniyle Ankara’ya geri döndü.

©AirportHaber.com ÖzelREZALET... NE SİS DİNLEDİLER, NE LAF!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (88)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ILS Cat I Ağrıda faaldir. Işıklandırma tamamlanmadığından limitleri yüksektir. Zannediliyor ki ILS televizyon gibi alınıp fişe takınca çalışan, uçağı her koşulda otomatik indiren bir sistem. Her uçak yolcusu bu bilgiyi bilmek zorunda değil. Önemli olan bilen birinin anlayacakları şekilde anlatması. Koşullar el vermedikten sonra Temel Kotil de gelse o uçak kalkamaz kalksa da inemez. Cumartesi,pazar ve pazartesi yoğun sis nedeniyle tüm seferler iptal oldu Ağrı'da. Doğuda 100 liraya bilet alıp uçağı satın almış gibi davranan yolcuya alıştık. THY gerekli bilgilendirmeyi yolcuya yapmamış. Tepkiler abartılı ama haksız değil. Ama asıl tepkiyi seçim öncesi siyasi baskıyla tamamlanmadan meydanı trafiğe açtıranlara verin. Allaha emanet bu kadar yürü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kendisi çok afedersiniz Tuvaletde 6cm.den deliği tutturamayan,yurdum insanı,saatde 250km hızla,2600 metre boyunda ve havadan görünmeyen bir piste yaklaşık 120 kişiyle iniş yapılamıyor diye tepki gösteriyor,resimdeki tiplerin hepsi,allah vermesin bir kaza anında ''Madem hava böyleydi,neden inmeyi denediniz''çıkışı yapacak potansiyelde.Rabbim herkese tahammül nasip etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
standart tipler: Van ve Ağrı.. en ufak bir gecikme olsa "dogulıyız diye bize beyle yapirsiz he miii" derler hepsi birden.. bu kadar kompleks ve bu kadar kötü niyet pes yahu... siz paşa paşa gidin kardeşim 24 saatte "otoboz"la..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000