16 Haziran 2012, Cumartesi 10:11:53

PROJE BAŞLATTI

Türk Hava Yolları dünyadaki kurumsal müşterilerini artırmak için atağa geçti.
  • Oguzzz git, oguz bak gittttttt"........bak gittt... Gitmezsen sende harcanacaksin :)) demedi diemeee
  • THY de olan biten hersey bir 'Yalan Dünya' .. dunyann parasini yatirdiginiz 'Next in corporate travel, organizasyonuda buna dahil.. Suriye, bosna dan sonra buraya yatan paralarida kayip olarak ekleyin :((
  • 500 degil 5 dogru durust isadami isini birakip gelmez. masrafa yazik
  • SEVGILI HARBIYE RUMUZLU KARDESIM EMN OL BILIYORUZDA SOYLUYORUZ.AMA SEN SANIRIM SIRKETI KORUMA REFLEKSI ILE SALDIRGANLASIYORSUN.VERILEN YETKILERIN EN UST ORANLARINI UYGULAMAK MARIFETMIDIR ACENTAYA BILE VERMEDIGIN INDIRIMLERI SIRKETLERE VERMEK.HEMDE SATIS YAPAMIYACAGINI BILDIGIN HALDE.BU ANCAK MUDURLERIN KURUMSAL ANLASMA YAPTIK DIYEBILECEGI PERFORMANS KRITERINDE BASARILI GORUNME CABASI ILE ACIKLANIR.YAZARKEN SALDIRGAN DEGIL MANTIK USLUBUNU KULLANMAYA GAYRET ET.

 

Dünyadaki büyük şirketlerin seyahat bütçelerinden daha fazla pay almak isteyen Türk Hava yolları önemli çalışmalara imza atıyor. 2009 yılında başlatılan proje ile Türk Hava Yolları'nın kurumsal pazar payı yüzde 1'lerden yüzde 6'ya çıktı.

Konuya ilişkin bilgi veren THY Kurumsal Anlaşmalar ve Pazarlama Müdürü Oğuz Karakaş, şunları söyledi:

"Bu desting corpared projesi ile birlikte çeşitli Avrupa ülkelerinden buraya işadamlarını CEO'ları getirdik. Bütün bu çalışmaların sonunda kurumsal müşteri payımız hiç sayılamayacak derecelerden yüzde 6'lara ulaştı birkaç sene içinde. Bu oranı yüzde 20'lere ulaştırmayı hedefliyoruz. Çünkü kurumsal müşteri daha fazla business class uçuyor, geç rezervasyon yapıyor, daha pahalı bilet alabiliyor. Bu segmentten daha fazla pay alabilmek için biz de harıl harıl çalışıyoruz."

Proje sayesinde son 3 yılda Almanya, Avusturya, İsviçre, İngiltere ve İrlanda'dan 3 binin üzerinde üst düzey yönetici Türkiye'ye geldi. Ajans Yöneticisi Menend Esemenli de "Davet edilecek firmaların belirlenmesinde ana kriter olarak Türkiye ile iş ilişkisi içinde olan firmalara öncelik veriyoruz. Türkiye ile ve yakın coğrafyası ile iş ilişkisi olan firmaları yani Ortadoğu ile Türki cumhuriyetlerle hatta Uzakdoğu ile iş ilişkisi içinde olan firmaları belirleyerek onları Türkiye'ye getirerek İstanbul'u ve Türkiye'yi tanıtmaya çalışıyoruz" dedi.

Konferansa katılmak için İstanbul'a gelen 500'ün üzerinde İspanyol işadamı Türk ekonomisini de yakından tanıma fırsatı bulacak.

PROJE BAŞLATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Yaw bosver ya ~ 6 yıl önce
Oguzzz git, oguz bak gittttttt"........bak gittt... Gitmezsen sende harcanacaksin :)) demedi diemeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan dunya ~ 6 yıl önce
THY de olan biten hersey bir 'Yalan Dünya' .. dunyann parasini yatirdiginiz 'Next in corporate travel, organizasyonuda buna dahil.. Suriye, bosna dan sonra buraya yatan paralarida kayip olarak ekleyin :((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gercek ~ 6 yıl önce
500 degil 5 dogru durust isadami isini birakip gelmez. masrafa yazik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yasak savma ~ 6 yıl önce
SEVGILI HARBIYE RUMUZLU KARDESIM EMN OL BILIYORUZDA SOYLUYORUZ.AMA SEN SANIRIM SIRKETI KORUMA REFLEKSI ILE SALDIRGANLASIYORSUN.VERILEN YETKILERIN EN UST ORANLARINI UYGULAMAK MARIFETMIDIR ACENTAYA BILE VERMEDIGIN INDIRIMLERI SIRKETLERE VERMEK.HEMDE SATIS YAPAMIYACAGINI BILDIGIN HALDE.BU ANCAK MUDURLERIN KURUMSAL ANLASMA YAPTIK DIYEBILECEGI PERFORMANS KRITERINDE BASARILI GORUNME CABASI ILE ACIKLANIR.YAZARKEN SALDIRGAN DEGIL MANTIK USLUBUNU KULLANMAYA GAYRET ET.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000