14 Ocak 2012, Cumartesi 13:22:30

PLANET SİSTEMİNE NUTUK DAHİL EDİLECEK Mİ?

CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan, "Planet" sisteminde bulunan Kuran-ı Kerim'in haricinde diğer dinler için çalışma yapılıp yapılmadığını sordu.
  • Hz. Muhammed diyenin karşısına Atatürk, Kur'an-Kerim diyenin karşısına Nutuk ile çıkmaya devam ederseniz ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Kıyasladığınız şeylere dikkat edin. İnsanların değer verdiği iki kavram her zaman karşılaştırılabilir değildir unutmayın...CHP varken, "Atatürk" kavramının başka düşmana ihtiyacı yok. Kim olursanız olun, haddinizi bilin. Ben dinimi dilediğim gibi yaşarım, Atatürk'e de çok büyük minet ve saygı duyuyorum ama kabul etmek gerekir ki din bambaşka bir kavramdır ve inananların gözünde kıyas kabul etmez.
  • yetmez ,takunya ve torpil hava yolları globally foss dan said i kürdi den nağmeler, abdülhamid den vecizeler ,rte den de özlü sözleri de sisteme koymalarını bekliyoruz!!!!!
  • basitsiniz basit biri fanatik biri yalaka bul ulke hepeimizin
  • Yorumlari okudumda...memleket bitmis. aradaki ucurum acildik aciliyor.yakinda dayatmalardan dolayi kiyamet kopar.
CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan, THY uçaklarındaki Planet Dijital Sistemi'nde son dönemde Kuran-ı Kerim dinletilmesini Meclis gündemine getirdi.

Gürkan, "Diğer dinler için de böyle bir çalışma yapmakta mısınız? Nutuk başta olmak üzere ulusal tarihimizde önem arz eden yayınları uygulamaya dahil edecek misiniz?" diye sordu.

Sözcü
PLANET SİSTEMİNE NUTUK DAHİL EDİLECEK Mİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 6 yıl önce
Hz. Muhammed diyenin karşısına Atatürk, Kur'an-Kerim diyenin karşısına Nutuk ile çıkmaya devam ederseniz ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Kıyasladığınız şeylere dikkat edin. İnsanların değer verdiği iki kavram her zaman karşılaştırılabilir değildir unutmayın...CHP varken, "Atatürk" kavramının başka düşmana ihtiyacı yok. Kim olursanız olun, haddinizi bilin. Ben dinimi dilediğim gibi yaşarım, Atatürk'e de çok büyük minet ve saygı duyuyorum ama kabul etmek gerekir ki din bambaşka bir kavramdır ve inananların gözünde kıyas kabul etmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
yetmez ,takunya ve torpil hava yolları globally foss dan said i kürdi den nağmeler, abdülhamid den vecizeler ,rte den de özlü sözleri de sisteme koymalarını bekliyoruz!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
basitsiniz basit biri fanatik biri yalaka bul ulke hepeimizin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumlari okudumda...memleket bitmis. aradaki ucurum acildik aciliyor.yakinda dayatmalardan dolayi kiyamet kopar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000