18 Kasım 2015, Çarşamba 22:23:52

Pınar Karşıyaka'yı taşıyan THY uçağı Roma'ya acil indi

Pınar Karşıyaka'yı taşıyan uçak, Roma'ya acil indi
  • Barcelona takımına dostca bir hediye gönderdik 1 sap sucuk
  • ucakta ciddi derecede rahatsizlanan kalp krizi geciren sen veya senin birinci derecen yakinin oldugunda ayni sekilde boş konusmani bekliyorum...
  • Pinar karsiyaka kim ki???
  • Kaptanda dün başlamadı bu işe. En az birkaç bin saatlik uçuş tecrübesi vardır ve birkaç kez bu durumda kalmıştır. İniş kararı veriliyorsa yolcunun durumu önemli olduğunu düşünüyorum. Hemen de yüklenmeyin pilota.

THY Avrupa Basketbol Ligi'nde yarın deplasmanda Barcelona Lassa ile karşılaşacak Pınar Karşıyaka'nın, Barcelona'ya gittiği THY uçağı, yolculardan birinin rahatsızlanması nedeniyle Roma'ya acil iniş yaptı.

Alınan bilgiye göre, Atatürk Havalimanı'ndan saat 14.00'te Barcelona'ya hareket eden ve Pınar Karşıyaka kafilesini de taşıyan Türk Hava Yolları'nın TK1855 sefer sayılı Airbus A321 tipi uçağında bir yolcu rahatsızlandı.

Uçağın kaptan pilotu durumu kuleye bildirerek, acil iniş için izin istedi. Gerekli iznin verilmesinin ardından, uçak Roma'daki Fiumicino Havalimanı'na sorunsuz şekilde indi.

Rahatsızlanan yolcunun sağlık ekiplerince uçaktan alınması sonrası, THY uçağı Barcelona'ya hareket etti.

Pınar Karşıyaka'yı taşıyan THY uçağı Roma'ya acil indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

PINAR KARSIYAKA ~ 3 yıl önce
Barcelona takımına dostca bir hediye gönderdik 1 sap sucuk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
flyer ~ 3 yıl önce
Pinar sut gonderseydiniz gelisime faydali olur
Bir dostta hitaben ~ 3 yıl önce
ucakta ciddi derecede rahatsizlanan kalp krizi geciren sen veya senin birinci derecen yakinin oldugunda ayni sekilde boş konusmani bekliyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kim ~ 3 yıl önce
Pinar karsiyaka kim ki???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sözcü ~ 3 yıl önce
Kaptanda dün başlamadı bu işe. En az birkaç bin saatlik uçuş tecrübesi vardır ve birkaç kez bu durumda kalmıştır. İniş kararı veriliyorsa yolcunun durumu önemli olduğunu düşünüyorum. Hemen de yüklenmeyin pilota.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000