08 Ekim 2013, Salı 12:48:54

PİLOTLARLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME!

Suriye'de Mayıs 2012'de kaçırılan 11 Lübnanlı hacıdan dokuzunun bugün içinde serbest bırakılacağı iddia edildi...
  • Devletin butun imkanlari mi:)))
  • İsrail bir askeri için ortadoğuyu alt üst ederken Türkiye iki pilotu için yanlış komşu ilişkileri nedeniyle ne Suriye'den nede diğer komşularından YARDIM alamıyor . pilotlar tamamen kaderlerine bırakılmış durumda . kurtulurlarsa tamamen tesadüf olacak Türkiye'nin bu konuda hiçççççççbir katkısı yok....
  • Geç olsun ama hiç olmazsa sağ salim ailelerine/vatanlarına kavuşsunlar inşallah..
  • Goygoy da goygoy

El Ahbar gazetesinin aktardığına göre Suriye'nin Azaz bölgesinde tutulan Lübnanlı hacılar Suriye-Türkiye sınırında güvenli bir bölgeye getirildi.

Hacıların Türkiye kontrolündeki bu bölgeye getirilmeleri serbest bırakılacakları yorumuna neden olurken, Lübnanlılara karşılık Beyrut'ta tutulan iki THY pilotunun özgür kalabileceği yönünde umutlar da bir kez daha tazelenmiş oldu.

Öte yandan gazetenin haberinde Genel Güvenlik şefi Abbas İbrahim'in dün gerçekleştirdiği Katar ziyaretinin de olayda önemli bir adım attığına işaret ettiği ifade edildi.

El Safir gazetesi ise İbrahim'in Katar'a gitmeden önce Türkiye'nin Beyrut Büyükelçisi İnan Özyıldız ve hacıların ailelerinin temsilcileriyle görüştüğünü belirtti (Hürriyet)

PİLOTLARLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

bra ~ 5 yıl önce
Devletin butun imkanlari mi:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
İsrail bir askeri için ortadoğuyu alt üst ederken Türkiye iki pilotu için yanlış komşu ilişkileri nedeniyle ne Suriye'den nede diğer komşularından YARDIM alamıyor . pilotlar tamamen kaderlerine bırakılmış durumda . kurtulurlarsa tamamen tesadüf olacak Türkiye'nin bu konuda hiçççççççbir katkısı yok....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi Bakalim ~ 5 yıl önce
Geç olsun ama hiç olmazsa sağ salim ailelerine/vatanlarına kavuşsunlar inşallah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Goygoy da goygoy

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000