18 Ekim 2011, Salı 15:30:14

PİLOT 'BEN BU UÇAKLA UÇMAM' DEDİ

THY’nin İstanbul-Muş uçağı iki saatlik rötar yapınca uçaktaki yolcular rötarın Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın eşi Songül Çağlayan’dan kaynaklandığını sandı. Ancak asıl sebep başkaydı. İşte ayrıntılar...
  • Arızanın durumuna göre değişir.Yoksa orada kaptan pilotun insifiyatıne bırakılmış bir durum söz konusu değil.
  • ne güzel değil mi???anlatılana göre bakan eşi uçaktan iniyor vip e gidip bekliyor vatandaş ta uçak içinde bekliyor....ama gerçekte bu uçak bakan hanımını bekledi kimse kimseyi kandırmasın....
  • pilot sofordur ama kaprıslı sofor
  • başlık garip, haber garip. sanki pilot sıra dışı davranmış gibi gösteriyorsunuz. Arızalı uçakla bırak pilot, havayolu şirketi uçurmaz.
Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Muş seferini yapacak TK 2692 sefer sayılı sabah uçağı seferini yapmak için yolcularını aldı. 

Uçak kalkış için hazırlandığı sırada motor ikaz ışığı yandı.Uçağın kaptan pilotu, arızalı olduğunu öne sürerek o uçakla seferi gerçekleştirmeyeceğini bildirdi.
 
Bunun üzerine yolcular, TC-JLJ kuyruk tescilli Airbus 320 tipi uçaktan indirilerek aynı tip bir başka THY uçağına alındı.
 
TC-JLL kuyruk tescilli uçakta bulunan yolcular, uçak değişimi sırasında VIP salonuna giderek kalkış saatini bekleyen Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın eşi Songül Çağlayan’ın sonradan uçağa gelmesi üzerine rötardan Bakan’ın eşini sorumlu tuttu. Ancak, kabin ekibi rötarın arızadan kaynaklandığını ve Zafer Çağlayan’ın eşi ile ilgisi bulunmadığı konusunda yolcuları ikna etmeyi başardı. 
 
Uçak iki saatlik rötarın sonunda saat 11.21’de Muş’a gitmek üzere havalandı.

©AirportHaber Özel
PİLOT 'BEN BU UÇAKLA UÇMAM' DEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arızanın durumuna göre değişir.Yoksa orada kaptan pilotun insifiyatıne bırakılmış bir durum söz konusu değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne güzel değil mi???anlatılana göre bakan eşi uçaktan iniyor vip e gidip bekliyor vatandaş ta uçak içinde bekliyor....ama gerçekte bu uçak bakan hanımını bekledi kimse kimseyi kandırmasın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pilot sofordur ama kaprıslı sofor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
başlık garip, haber garip. sanki pilot sıra dışı davranmış gibi gösteriyorsunuz. Arızalı uçakla bırak pilot, havayolu şirketi uçurmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000