10 Mart 2009, Salı 12:15:48

PEGASUS'A DA YILDIRIM ÇARPTI

Türk Hava Yolları’nın iki uçağından sonra Pegasus Havayolları uçağına da yıldırım çarptı.
  • Neymiş efendim,"gizli oraj varmış"!!!Yahu ayıptır be. Nerede oluşurmuş bu gizli orajlar ve nasıl tespit edilirmiş bunlar?Bu olaylarda ne alakası var?Bide bilmiş bilmiş yazmış buraya...Zır cahilliğin böylesi!
  • ne sacmaliyorsunuz siz yaa, orda benimde ailemde vardi. herkez bana dokunmayan yilan bin yil yasasin havasinda. lutfen yaa bugun bana ise yarin size unutmayin.
  • Dadaş!! Şaşırdın sen galiba?!!! Uçakta senin anan baban bacın gardaşın olaydı da ayni lafı mı edecektin?!! Be Allah'tan da mı korman?!!! Acentasın galiba, ekmek yemek için başka yol bulamadın mı?!!!!!
  • o ucak şimdi myteknikte

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam’a gitmek üzere havalanan Pegasus Havayolları’na ait Boeing 737-800 tipi uçağa yıldırım çarptı.

H9671 sefer sayılı Pegasus uçağı, kalkıştan sonra elektrik yüklü bulutların içine girdi. Yıldırım çarpan uçakta hissedilir şekilde sarsıntı oluştuğu öğrenildi. Uçağın kaptan pilotu kalktığı Sabiha Gökçen Havalimanı’na geri dönme kararı aldı. Uçakta yıldırım çarpması sonucu küçük çaplı hasar oluştuğu öğrenilirken, yolcular bir başka uçakla şu sıralarda Amsterdam’a uçmaya hazırlanıyor.


Bu sabah da Atatürk Havalimanı’ndan kalkan iki THY uçağına yıldırım çarpmıştı.

PEGASUS'A DA YILDIRIM ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
Neymiş efendim,"gizli oraj varmış"!!!Yahu ayıptır be. Nerede oluşurmuş bu gizli orajlar ve nasıl tespit edilirmiş bunlar?Bu olaylarda ne alakası var?Bide bilmiş bilmiş yazmış buraya...Zır cahilliğin böylesi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ne sacmaliyorsunuz siz yaa, orda benimde ailemde vardi. herkez bana dokunmayan yilan bin yil yasasin havasinda. lutfen yaa bugun bana ise yarin size unutmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Dadaş!! Şaşırdın sen galiba?!!! Uçakta senin anan baban bacın gardaşın olaydı da ayni lafı mı edecektin?!! Be Allah'tan da mı korman?!!! Acentasın galiba, ekmek yemek için başka yol bulamadın mı?!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
o ucak şimdi myteknikte

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000