01 Aralık 2013, Pazar 16:50:12

PEGASUS YOLCULARI ÇILDIRTTI!

Pegasus Havayolları’nın bugün gerçekleştirilmesi gereken Batum seferi iptal edilince yolcular tepki gösterdi, gergin anlar yaşandı.
  • pegasus tan uçk bileti alırsam bidaha 2 olsun artık pegasusa güven miyorum
  • Batum yolculatindan biriydim,hava muhalefeti nedeniyle iptal edilmedi sefer,pilot bize sabah ucusun iptal oldugu bilgisi geldi diyor,musteri yok bos ucak kaldirmaktansa ertesi gunku ucaga erteledi bizi.Buyuk prb ise pegasustan gorulen kaba davranis,itis kakis vs.uslup cok cirkindi,hakkimizi ariycaz ve bizim masrafimizi karsiliycak,pegasusmu artık aman aman,tur yolcusuydum bıletımı dıger fırmalardan kendım temın edıcem artık.
  • Hayatındaki en kötü yolculuğu yaptım. Teşekkürler Pegasus. Teşekkürler Ali Sabancı. Uçağın üstünde reklam yapıp hava atacağına mağdur olanların hakkını öde. Kul hakkıdır bu.
  • Ben 1 Aralık'ta Batum'dan İstanbul'a uçmak için havaalanına gittim. Bagajlarımızı verdik, kontrolden geçtim ve uçağı beklemeye başladım. Bu uçaktakilerin çoğu 60 yaş üstü insanlardı. Uçak saati 14:45 te idi. Ama saat 16:00 ya kadar tek bir muhatap bile bulamadık. Pegasus çağrı merkezini aradık ve uçağın hava muhalefetinden dolayı iptal edildiğini yarın kalkacağını ve kendi başınızın çaresine bakmanız gerektiğini söylediler. Ne otel paramızı, ne yemek paramızı nede yol paralarımızı karşıladılar. Yanında para olmayan insanlar vardı orada ve çoğu yaşlı. Bu sırada THY ve diğer havayollarına ait birçok uçak indi ve kalktı. Bu hava muhalefeti sadece Pegasus'a mı ait. Havaalanındaki görevliler bize kötü muamele ettiler. Yapılan bu muamele kesinlikle ahlaksızlık ve saygısızlık. Pegasus'a bu hareketi hiç yakıştırmadım. Yazıklar olsun. Bugün yani 2 Aralık'ta uçuşumuzu yaptık ve Sabiha Gökçen havalimanına indik. Bende dahil 75-80 kişi Pegasus'u protesto amacıyla 30 dakika uçaktan inmedik. Bu arada çıkışda Show TV nin kameralarına da röportaj yaptık ve olanları anlattık. Pegasus yetkilisi Mustafa Pişkin'in kurum adına bizden özür dilemesi ve mağduriyetimizin karşılanacağı sözünü alınca ayrıldık. Bu haber altına yapılan birsürü yorum gördüm ve saçmalayanlarda olmuş tabi. Bu yazdıklarıma inanmayan varsa'da resimleri ve video kayıtlarını o kişilere yollayabilirim. Anlayacağınız o yolculuk tam bir fiyaskoydu ve perişan olduk. Yanımdaki yaşlı teyze koah hastasıydı ve yanına orada kalacağı gün kadar ilaç almıştı, o teyze orada fenalaştı ama firmadan kimse oralı olmadı.

Pegasus Havayolları’nın bugün gerçekleştirilmesi gereken Batum seferi iptal edilince yolcular tepki gösterdi, gergin anlar yaşandı.

Pegasus Havayolları’nın bu sabah PC-437 sefer sayısıyla Sabiha Gökçen’den Gürcistan’ın Batum kentine gitmesi gereken uçağı, kalkış yapmayınca yolcular tepki gösterdi.

Saat 10:15’te kalkması planlanan uçağa alınan yolcular, yapılan hava muhalefeti açıklamasıyla uçaktan indirildi. Saat 14:45’te yapılacağı açıklanan sefer bir kez daha iptal edildi. Yetkililerle görüşmek isteyen yolcuların muhatap bulamadıkları ve zaman zaman gerginliklerin yaşandığı öğrenildi.

Yolculara, seferin Batum’daki ters rüzgar ve hava muhalefeti nedeniyle yapılamadığını açıklayan yetkililere tepki gösteren yolcular, ‘Hiçbir muhatap bulamıyoruz, hava muhalefeti varsa neden uçağa alınıp, indirildik. Ayrıca Atatürk Havalimanı’ndan kalkan THY uçağı Batum’a indi, nasıl oluyor da Pegasus uçamıyor’ şeklinde tepki gösterdi. Transit yolcuların dışındaki yolcular için otel organizasyonu yapılmadığını ve evlerine gönderildiklerini belirten yolcular, kimsenin kendileriyle ilgilenmediğinden yakındı.

İptal edilen uçuşun yarın yapılacağı belirtildi.

Bu arada Pegasus Havayolları'ndan alınan bilgiye göre; uçuşun Batum'da ters rüzgar olduğuyla ilgili rapor geldiği ve bu nedenle uçuşun iptal edildiği bildirildi.

©AirportHaber

PEGASUS YOLCULARI ÇILDIRTTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
pegasus tan uçk bileti alırsam bidaha 2 olsun artık pegasusa güven miyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sevgi ~ 5 yıl önce
Batum yolculatindan biriydim,hava muhalefeti nedeniyle iptal edilmedi sefer,pilot bize sabah ucusun iptal oldugu bilgisi geldi diyor,musteri yok bos ucak kaldirmaktansa ertesi gunku ucaga erteledi bizi.Buyuk prb ise pegasustan gorulen kaba davranis,itis kakis vs.uslup cok cirkindi,hakkimizi ariycaz ve bizim masrafimizi karsiliycak,pegasusmu artık aman aman,tur yolcusuydum bıletımı dıger fırmalardan kendım temın edıcem artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Hayatındaki en kötü yolculuğu yaptım. Teşekkürler Pegasus. Teşekkürler Ali Sabancı. Uçağın üstünde reklam yapıp hava atacağına mağdur olanların hakkını öde. Kul hakkıdır bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ben 1 Aralık'ta Batum'dan İstanbul'a uçmak için havaalanına gittim. Bagajlarımızı verdik, kontrolden geçtim ve uçağı beklemeye başladım. Bu uçaktakilerin çoğu 60 yaş üstü insanlardı. Uçak saati 14:45 te idi. Ama saat 16:00 ya kadar tek bir muhatap bile bulamadık. Pegasus çağrı merkezini aradık ve uçağın hava muhalefetinden dolayı iptal edildiğini yarın kalkacağını ve kendi başınızın çaresine bakmanız gerektiğini söylediler. Ne otel paramızı, ne yemek paramızı nede yol paralarımızı karşıladılar. Yanında para olmayan insanlar vardı orada ve çoğu yaşlı. Bu sırada THY ve diğer havayollarına ait birçok uçak indi ve kalktı. Bu hava muhalefeti sadece Pegasus'a mı ait. Havaalanındaki görevliler bize kötü muamele ettiler. Yapılan bu muamele kesinlikle ahlaksızlık ve saygısızlık. Pegasus'a bu hareketi hiç yakıştırmadım. Yazıklar olsun. Bugün yani 2 Aralık'ta uçuşumuzu yaptık ve Sabiha Gökçen havalimanına indik. Bende dahil 75-80 kişi Pegasus'u protesto amacıyla 30 dakika uçaktan inmedik. Bu arada çıkışda Show TV nin kameralarına da röportaj yaptık ve olanları anlattık. Pegasus yetkilisi Mustafa Pişkin'in kurum adına bizden özür dilemesi ve mağduriyetimizin karşılanacağı sözünü alınca ayrıldık. Bu haber altına yapılan birsürü yorum gördüm ve saçmalayanlarda olmuş tabi. Bu yazdıklarıma inanmayan varsa'da resimleri ve video kayıtlarını o kişilere yollayabilirim. Anlayacağınız o yolculuk tam bir fiyaskoydu ve perişan olduk. Yanımdaki yaşlı teyze koah hastasıydı ve yanına orada kalacağı gün kadar ilaç almıştı, o teyze orada fenalaştı ama firmadan kimse oralı olmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bariz ~ 5 yıl önce
Yalan olduğu o kadar belli ki, o kadar belli yani.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000