31 Ekim 2008, Cuma 09:50:15

PEGASUS, MY TECHNIC'E EMANET

Türkiye’nin ikinci büyük özel bakım üssü My Technic, Best Air, SKY, ACT, Mısır Hava Yolları ve Saga Airlines’ten sonra Pegasus Havayolları’nın da bakımını üstlendi.
  • ben MY TECHNİC calısanıyım we burda yazılan yorumları hayretle okudum ilk olarak sunu belirteyım saganın dısında pegasusunda ucagına bakım yaptık (TC-AAG) bosuna cekememzlik yapmasın bazı arkadaslar yok o ucak saganınmısda pegasus bize bakım yaptırmazmısta bırakın bunları bu yorumlardan korktugunuz cok acık eleştiri yapacagınıza MY TECHNİC ile öwünün bu hangar dünyanın sayılı hangarlarından 2012 yılında tk dan bile buyuk olacak bundan hiç şüpheniz olmasın.........
  • Beyler bu yapılan karalamalar ve iftiralar çok yanlış.Bu sektörde çalışan insanların hepsi birbirini tanır ve bugün MNG de çalışan yarın MY TECHNIC te çalışabilir.tersi de olabilir o zaman bu yorumlarından utanmıyacaklarmı.Gerek Sn.Yavuz ÇİZMECİ gerekse Sn.Mehmet Nazif GÜNAL havacılık sektörümüze bu tesisleri kazandırmış ve yüzlerce kişiye ekmek kapısı açmışlardır.Düşünün bu iki hangar olmasa bu kadar teknisyen ve arkadan gelen teknisyen adayı kardeşlerimiz nerede iş bulabileceklerdi.Şu andaki diğer şirketler bu istihdamı kaldırabileceklermiydi.Keşke bu hangarlar iki tane ile sınırlı kalmasa .Bakın bir arkadaşımız bu güne kadar 37 adet şirket kurulduğunu yazmış bu gün kaçı ayakta vr bu batan şirketteki arkadaşlarımız nerede.tabii ki bu günkü şirketlerde ACT-MNG-MY TECHNİC VE DİĞER ŞİRKETLERİMİZDE.Lütfen basit hesaplar üzerine ekmek yediğimiz yerleri kirletmeyelim.Hepinize saygı ve sevgiler.
  • sen nerden biliyosun maaşalınmadığını ya kafan bu tur saçmalıklara nasıl izin veriyor anlayamadım senmi alamıyosun maaşınıda çamur atıyosun.emin olun mytechnic sektörün en iyisi bunu kabullenin artık benim bildiğim kadarıyla x teknik şirket üs bakımını boya olsun vs. işlerini hangarda yapıyormuş...farkı burda işte mytechnic hangarda tüm bakımları yapıyor.bu kadar büyük yatırım bi anda patlama yapınca çekemeyenler çıkıyor sizler gibi....
  • BİZ HANGAR DIŞINDA BAKIM YAPMIYORUZ....HANGARIMIZIN DEVASA VE MUHTEŞEMLİĞİNİ GÖRMEDİNİZ SANIRIM...HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH...

ACT Havayolları’nın sahibi Yavuz Çizmeci ve Onur Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Cankut Bagana’nın birlikte kurduğu Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki ‘My Technic’ bakım-onarım sektörüne hızlı giriş yaptı.

27 Eylül’de Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ve SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru’nun da katıldığı törenle hizmete giren My Technic’in ilk müşterisi Best Havayolları olmuştu.

My Technic, bakım onarım konusunda Türk Hava Yolları Teknik A.Ş ve MNG Technic ile yapacağı rekabate hızlı bir giriş yaparken Best Air’in hemen ardından SKY, ACT ve Mısır Havayolları’nı bakıma almıştı.

Ancak Best Havayolları uçağının bakımı sırasında bir parçanın bulunamaması yüzünden bu uçak aprona çekilerek parça için beklemeye alındı. Best Air’in sahibi Bahtışen Tunca’nın ise Amerika’da bir televizyon projesiyle yakından ilgilendiği için sahibi olduğu havayoluna çok vakit ayıramadığı belirtiliyor. Bu yüzden My Technic’teki uçağın bakımı da bir türlü bitirilemiyor.

My Tecnic’in bir diğer müşterisi ise 1 Kasım’dan itibaren Saga Havayolları olacak. Filosunda 6 uçağı bulunan şirket, bakımlarını burada yaptıracak.

Kısa sürede azımsanamayacak müşteri potansiyeline ulaşan My Tecnich’in son müşterisi de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan operasyonlarını yürüten Pegasus Havayolları oldu. Şirket, daha önce Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’de yaptırdığı bakımlarını artık My Technic’te yaptırma kararı aldı.

©AiportHaber.com

PEGASUS, MY TECHNIC'E EMANET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

kewell ~ 9 yıl önce
ben MY TECHNİC calısanıyım we burda yazılan yorumları hayretle okudum ilk olarak sunu belirteyım saganın dısında pegasusunda ucagına bakım yaptık (TC-AAG) bosuna cekememzlik yapmasın bazı arkadaslar yok o ucak saganınmısda pegasus bize bakım yaptırmazmısta bırakın bunları bu yorumlardan korktugunuz cok acık eleştiri yapacagınıza MY TECHNİC ile öwünün bu hangar dünyanın sayılı hangarlarından 2012 yılında tk dan bile buyuk olacak bundan hiç şüpheniz olmasın.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BLRD ~ 10 yıl önce
Beyler bu yapılan karalamalar ve iftiralar çok yanlış.Bu sektörde çalışan insanların hepsi birbirini tanır ve bugün MNG de çalışan yarın MY TECHNIC te çalışabilir.tersi de olabilir o zaman bu yorumlarından utanmıyacaklarmı.Gerek Sn.Yavuz ÇİZMECİ gerekse Sn.Mehmet Nazif GÜNAL havacılık sektörümüze bu tesisleri kazandırmış ve yüzlerce kişiye ekmek kapısı açmışlardır.Düşünün bu iki hangar olmasa bu kadar teknisyen ve arkadan gelen teknisyen adayı kardeşlerimiz nerede iş bulabileceklerdi.Şu andaki diğer şirketler bu istihdamı kaldırabileceklermiydi.Keşke bu hangarlar iki tane ile sınırlı kalmasa .Bakın bir arkadaşımız bu güne kadar 37 adet şirket kurulduğunu yazmış bu gün kaçı ayakta vr bu batan şirketteki arkadaşlarımız nerede.tabii ki bu günkü şirketlerde ACT-MNG-MY TECHNİC VE DİĞER ŞİRKETLERİMİZDE.Lütfen basit hesaplar üzerine ekmek yediğimiz yerleri kirletmeyelim.Hepinize saygı ve sevgiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fl'ya ~ 10 yıl önce
sen nerden biliyosun maaşalınmadığını ya kafan bu tur saçmalıklara nasıl izin veriyor anlayamadım senmi alamıyosun maaşınıda çamur atıyosun.emin olun mytechnic sektörün en iyisi bunu kabullenin artık benim bildiğim kadarıyla x teknik şirket üs bakımını boya olsun vs. işlerini hangarda yapıyormuş...farkı burda işte mytechnic hangarda tüm bakımları yapıyor.bu kadar büyük yatırım bi anda patlama yapınca çekemeyenler çıkıyor sizler gibi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CASIO ~ 10 yıl önce
BİZ HANGAR DIŞINDA BAKIM YAPMIYORUZ....HANGARIMIZIN DEVASA VE MUHTEŞEMLİĞİNİ GÖRMEDİNİZ SANIRIM...HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000