19 Mayıs 2011, Perşembe 16:32:15

ÖZEL UÇAKLA GÖNDERDİ…

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu kendisini ziyarete gelen Selanik Belediye Başkanı Yannis Boutaris’ı Türk Hava Yolları Eğitim Akademisi’ne ait özel uçakla Selanik’e gönderdi.
  • eee kan çektiği için böyle jest yapmıştır normal..ne de olsa o da rum pontus dan gelme...
  • pratik bir jest; hem başkan taşınır hem eğitim uçuşu yapılır
  • Hamdi topçu, makamın da kendisinden öte Türkiye'yi temsil ediyor. Makamına gelen yunan belediye başkanına,en güzel şekilde karşılı-cevap vermiş. Bir Türk vatandaşı, Türk olarak gurur duydum. Bizim müdürümüz isterse bile,uçakla belediye başkanı gönderir. Hükumet şöyle dursun... Türkiyenin ne denli büyük olduğunu iyice idrak ettirmiş topçu tebrik ve takdir ediyorum kendilerini.
  • THY Uçuş Akademisi ne amaçla kuruldu, pardon alınan çift motor jetler demek istemiştim !!!!! Söylentiler demek ki doğru VIP
Türk Hava Yolları’nın 27 Mayıs’ta başlayacak İstanbul-Selanik uçuşları öncesinde THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’yu ziyaret eden Belediye Başkanı Yannis Boutaris büyük bir jest ile karşılaştı. Uçuşların başlayacak olması nedeniyle karayolu ile İstanbul’a gelen Yannis Boutaris ziyaretin ardından yine karayolu ile Selanik’e dönmek istedi.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ise Selanik Belediye Başkanı Yannis Boutaris’a THY’nin Eğitim Akademisi uçağını tahsis etti.

Bu jest karşısında çok şaşıran Belediye Başkanı Hamdi Topçu’ya teşekkür etti.

 

©AirportHaber.com
ÖZEL UÇAKLA GÖNDERDİ…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
eee kan çektiği için böyle jest yapmıştır normal..ne de olsa o da rum pontus dan gelme...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pratik bir jest; hem başkan taşınır hem eğitim uçuşu yapılır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hamdi topçu, makamın da kendisinden öte Türkiye'yi temsil ediyor. Makamına gelen yunan belediye başkanına,en güzel şekilde karşılı-cevap vermiş. Bir Türk vatandaşı, Türk olarak gurur duydum. Bizim müdürümüz isterse bile,uçakla belediye başkanı gönderir. Hükumet şöyle dursun... Türkiyenin ne denli büyük olduğunu iyice idrak ettirmiş topçu tebrik ve takdir ediyorum kendilerini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY Uçuş Akademisi ne amaçla kuruldu, pardon alınan çift motor jetler demek istemiştim !!!!! Söylentiler demek ki doğru VIP

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000