09 Aralık 2010, Perşembe 15:48:51

OSAKA'YA 13 SAAT RÖTARLI UÇTU

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Osaka seferini yapan yolcu uçağı arıza yaptı. Arıza sebebiyle 13 saat rötar yaşandı.
  • yeni THY politikası:SAME DAY ;NO DELAY...biryerlerden hatırlar gibiyim ama????
  • tk yı kotuleyıp sun expressı ballandıran arkadaş sun express in de tk ve lh nin ortak kuruluşu olduğunu biliyosun dimi? tk yı tek gecerım ne olursa olsun bence dunyanın en ıyılerınden bırı.
  • A340 lar eski felan değil her uçakta olabilecek yaşanabilecek teknik arıza bunlar sen sanki çok anlıyorsun yorumdan belli oluyor...Şu an THY olsun dünyanın en yeni uçaklarını kullanan bir havayolu olsun hertürlü teknik arıza yaşanabilir bundan doğal bişey yoktur:Bu uçakların kontrolu ve gerekli bakımları yapılmaktadır.
  • Yahu kardesim Olympic'in ucagi bizde ne arar :) bizim 17 senelik ucagimiz bunlar !!!
THY'nın İstanbul-Osaka seferini yapmak üzere hazırlanan TK-046 sefer sayılı Airbus A340 tipi yolcu uçağında arıza meydana geldi.

Motor sistemlerinde yaşanan arıza yüzünden dün saat 23.55'te kalkışını yapması planlanan uçak 13 saat rötara girdi. Uçak bakım için hangara çekildi, yolcular bir başka uçakla gecikmeli olarak Osaka'ya uçtu.
OSAKA'YA 13 SAAT RÖTARLI UÇTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 7 yıl önce
yeni THY politikası:SAME DAY ;NO DELAY...biryerlerden hatırlar gibiyim ama????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tk yı kotuleyıp sun expressı ballandıran arkadaş sun express in de tk ve lh nin ortak kuruluşu olduğunu biliyosun dimi? tk yı tek gecerım ne olursa olsun bence dunyanın en ıyılerınden bırı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
A340 lar eski felan değil her uçakta olabilecek yaşanabilecek teknik arıza bunlar sen sanki çok anlıyorsun yorumdan belli oluyor...Şu an THY olsun dünyanın en yeni uçaklarını kullanan bir havayolu olsun hertürlü teknik arıza yaşanabilir bundan doğal bişey yoktur:Bu uçakların kontrolu ve gerekli bakımları yapılmaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yahu kardesim Olympic'in ucagi bizde ne arar :) bizim 17 senelik ucagimiz bunlar !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000