24 Şubat 2009, Salı 08:55:32

Oray Eğin'den ağır eleştiri

Akşam Gazetesi yazarlarından Oray Eğin, Oscar gecesinde THY'nin Kevin Costner'la çektiği reklam filminin müziğinin dönmesine bakın nasıl yorum yapıyor...
  • Adı geçen yazar sizin olumsuz bile olsa eleştirileriniz sayesinde herkes tarafından tanınır hale geldi. Oray Eğin reklamını bırakın artık!!!
  • Neden herkes herkonuda yorum yapma ihtiyacı hissediyor kendinde...
  • Seyreden yabancıda bir şey anlamıyor.Türk de .THY den görüntü yok Uçağın içi THY uçağına benzemiyor.Hostes Hostese benzemiyor hele Türke hiç benzemiyor.Bizden bir memurumuz oynasaydı çok daha sıcak görüntü verirdi Boarding de aynı,uçakta aynı üniforma.THY den teknik destek alınmamış. Büyük star iyibir oyun çıkaramıyor.Görüntü kötü,müzik kötü.Verilen para hakkedilmemiş. Hala nasıl savunuyorsunuz.O paraya neler yapılmazdı.Ayrıca THY kimbilir ne kazık yedi.Beceremediler olmadı. Anladınızmı? Bu filmi eleştirenler kim olursa olsun haklı.
  • THY daha önce bu kadar eleştirilmezdi. Ne oldu da böyle oldu ? THY nı cahilane savunanlar bu soruyu bir kendilerine sorsalar hiç fena olmaz. Ne yaptıkta bizi eleştiriyorlar ? Neden eleştiriler hep olumsuz ? Cevabı mı ? - Terlik...

Reklamlar nefret ve küfür hedefimizdi. Gecenin sponsoru Türk Hava Yolları'nın 'Feel like a star' şarkısının tekrarından midemiz bulandı desem yeridir. Kanal yöneticilerinin sponsora 'Bu kadar reklamı arka arkaya yayınlarsak ters teper, tepki toplar' diye ikna etmesi gerekirdi. THY'ye negatif reklam oldu CNBC-e'nin jingle ısrarı.


Oray Eğin
Akşam

Oray Eğin'den ağır eleştiri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
Adı geçen yazar sizin olumsuz bile olsa eleştirileriniz sayesinde herkes tarafından tanınır hale geldi. Oray Eğin reklamını bırakın artık!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Neden herkes herkonuda yorum yapma ihtiyacı hissediyor kendinde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Seyreden yabancıda bir şey anlamıyor.Türk de .THY den görüntü yok Uçağın içi THY uçağına benzemiyor.Hostes Hostese benzemiyor hele Türke hiç benzemiyor.Bizden bir memurumuz oynasaydı çok daha sıcak görüntü verirdi Boarding de aynı,uçakta aynı üniforma.THY den teknik destek alınmamış. Büyük star iyibir oyun çıkaramıyor.Görüntü kötü,müzik kötü.Verilen para hakkedilmemiş. Hala nasıl savunuyorsunuz.O paraya neler yapılmazdı.Ayrıca THY kimbilir ne kazık yedi.Beceremediler olmadı. Anladınızmı? Bu filmi eleştirenler kim olursa olsun haklı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY daha önce bu kadar eleştirilmezdi. Ne oldu da böyle oldu ? THY nı cahilane savunanlar bu soruyu bir kendilerine sorsalar hiç fena olmaz. Ne yaptıkta bizi eleştiriyorlar ? Neden eleştiriler hep olumsuz ? Cevabı mı ? - Terlik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000