11 Temmuz 2008, Cuma 17:22:00

O Pilotun Savunması Yetersiz

Kaptan Pilot Bahadır Altan ile ilgili THY İcra Kurulu’nun aldı kararının ayrıntıları netleşmeye başladı. Savunması istenen Kaptan Pilot Bahadır Altan neden görevden alındı?
  • ARKADAŞLAR BU İŞLER BÖYLE İNTERNETDE BENDE VARIM DEMEKLE OLMAZ REELDE BİŞEYLER YAPAMAZSANIZ TOO LATE...
  • Görüyorumki thy zaten kaynıyor .kendi içinizde bile anlaşlaşmazlıklar var .charter şirketinde çalışan biri olarak işiniz zor ama thy nin kıymetini bilin ahhhh ned diyim .dışarda hayat zor petrol 150 yi geçti şirketimiz sinyalleri verdi başinızın çaresine bakın peki bizz ne yapalım.
  • meğer ne kadar çok boş insan varmış yorum yapan yahuu..hepimiz BAHADIR ALTANız.
  • Bahadir Altan, yolcu guvenligini ve calisanlarin haklarini hic taviz vermeden savunan, esi zor bulunur bir pilottur. Bu olayin, Bahadir Altan'in ilkelerinden ve mucadelesinden rahatsiz olan cevrelerin bir komplosu oldugu cok acik. Ona "sirketini sevmiyorsa gitsin", "herseye siyaset bulastirilmaz ki" diye konusanlar, gercek insan sevgisinin, hayatin her alaninda haksizliklara karsi mucadele etmek oldugunu kavrayamamis insanlardir. Onun sadece kendisinin degil, THY icinde ve disinda calisanlarin haklari icin birlik icinde mucadele etmek ilkesini uygulamanin tam zamanidir. Herkesi, bu karara karsi ona destek olmaya davet ediyorum.

THY İcra Kurulu alelacele yaptığı toplantı ile Kaptan Pilot Bahadır Altan’ın savunmasını görüştü. İcra Kurulu savunmanın yetersiz olduğuna karar vererek iş akdinin feshedilmesine karar verdi.

 

Öte yandan AirportHaber’e gelen bilgilere göre Bahadır Altan Kaptan’ın bundan önceki savunmaları da göz önüne alınarak verilen bu kararın perde arkasında da başka nedenler yatıyor. Bahadır Altan kaptanın sendika temsilcisi olması ve Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde THY’yi zor durumda bırakmasından dolayı bu kararda etkisi olduğu ifade ediliyor.

O Pilotun Savunması Yetersiz

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

PROF ~ 10 yıl önce
ARKADAŞLAR BU İŞLER BÖYLE İNTERNETDE BENDE VARIM DEMEKLE OLMAZ REELDE BİŞEYLER YAPAMAZSANIZ TOO LATE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
charter ~ 10 yıl önce
Görüyorumki thy zaten kaynıyor .kendi içinizde bile anlaşlaşmazlıklar var .charter şirketinde çalışan biri olarak işiniz zor ama thy nin kıymetini bilin ahhhh ned diyim .dışarda hayat zor petrol 150 yi geçti şirketimiz sinyalleri verdi başinızın çaresine bakın peki bizz ne yapalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fadec ~ 10 yıl önce
meğer ne kadar çok boş insan varmış yorum yapan yahuu..hepimiz BAHADIR ALTANız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elif ~ 10 yıl önce
Bahadir Altan, yolcu guvenligini ve calisanlarin haklarini hic taviz vermeden savunan, esi zor bulunur bir pilottur. Bu olayin, Bahadir Altan'in ilkelerinden ve mucadelesinden rahatsiz olan cevrelerin bir komplosu oldugu cok acik. Ona "sirketini sevmiyorsa gitsin", "herseye siyaset bulastirilmaz ki" diye konusanlar, gercek insan sevgisinin, hayatin her alaninda haksizliklara karsi mucadele etmek oldugunu kavrayamamis insanlardir. Onun sadece kendisinin degil, THY icinde ve disinda calisanlarin haklari icin birlik icinde mucadele etmek ilkesini uygulamanin tam zamanidir. Herkesi, bu karara karsi ona destek olmaya davet ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000