10 Mayıs 2011, Salı 13:04:55

O KONTUAR AÇILDI...

İlk olarak AirportHaber'in manşetine taşıdığı Asistan Hizmet Bankosu, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil tarafından açıldı.
  • Güzel bır yenılık gıbı duruyor ama bu uygulama havaş tarafından Antaya ICF port ta zaten yapılıyor..Yınede tesekkurler THY..
  • THY HAVALİMANI GEZİLERİNE İŞLETMECİ GÖTÜRMELİ Kİ İŞLETMECİ LİMANLARDAKİ KOLAYLIKLARI GÖRÜP UYGULASIN.
  • THY bir suç işlemiş gibi komik yorumlar var. Arkadaş, bu uygulama yokken buradaki yorumlarda hiç biriniz bu konuya değinmiyordunuz, hadi diyelimki THY geç kalmış bir uygulamayı hayata geçirdi, peki siz nerdeydiniz? Anlaşılan o ki Türkiyede kim olumlu bir şey yaparsa onu kaynar kazanın içine çekmeye çalışan birileri mutlaka olacaktır. Teşekkürler THY...
  • teşşekürler Sn.KOTİL bir thy yolcusu olarak engelli deyilim fakat engelli vatandaşlarımıza hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.
Geçtiğimiz hafta engelli vatandaşlar için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Katı'nda hazırlanan Asistan Hizmet Bankosu bugün THY Genel Müdürü Temel Kotil tarafından açıldı.

Engelli, yaşlı ve rahatsız yolcuların her türlü talebine cevap vermek için hazırlanan bankonun ilk yolcusu İran asıllı Azeri yolcu Sahbazin Risse oldu. Risse, THY Genel Müdürü Temel Kotil'e engellileri düşünerek yaptıkları bu hizmetten ötürü teşekkür etti.

Genel Müdür Kotil yaptığı açıklamada; "Hayırlı uğurlu olsun. Engelli yolcularımız için böyle bir kontuar açtık. Normalde bu tür yolcularımıza asistanlar oluyor. Check in işlemlerini onlar yapıyorlar. Bu uygulama ihtiyaç halinde sayısı arttırılabilecek bir uygulama oldu. Biz her konuda dünya lideri olmak istiyoruz. Daha iyi bir uygulama varsa onuda yapmak için hazırız. Asistanlık hizmeti isteyen her yolcumuza ücretsiz olarak burada işlem yapılarak, uçağa götürülüyor. Yani sadece engelli değil yaşlı ve rahatsızlığı olan herkes bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanıyor. Uçaklarda da engelli vatandaşlarımıza değer veriyoruz. Rahatsızlıklarına göre yan koltuklarını boş bırakıyoruz. Yolcu bizim patronumuz ama engelli yolcu daha büyük patronumuz. Hepimize tekrardan hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Açıklamanın ardından Kotil, engelli yolcu Risse ile kurdela keserek Asistan Hizmet Bankosunun açılışını yaptı.

Geçtiğimiz hafta yaptığımız ve açılışın bir hafta erkene alınmasını sağlayan "THY ONLARI UNUTMADI" haberi için tıklayınız

©AirportHaber.com
O KONTUAR AÇILDI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Güzel bır yenılık gıbı duruyor ama bu uygulama havaş tarafından Antaya ICF port ta zaten yapılıyor..Yınede tesekkurler THY..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY HAVALİMANI GEZİLERİNE İŞLETMECİ GÖTÜRMELİ Kİ İŞLETMECİ LİMANLARDAKİ KOLAYLIKLARI GÖRÜP UYGULASIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY bir suç işlemiş gibi komik yorumlar var. Arkadaş, bu uygulama yokken buradaki yorumlarda hiç biriniz bu konuya değinmiyordunuz, hadi diyelimki THY geç kalmış bir uygulamayı hayata geçirdi, peki siz nerdeydiniz? Anlaşılan o ki Türkiyede kim olumlu bir şey yaparsa onu kaynar kazanın içine çekmeye çalışan birileri mutlaka olacaktır. Teşekkürler THY...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
teşşekürler Sn.KOTİL bir thy yolcusu olarak engelli deyilim fakat engelli vatandaşlarımıza hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000