16 Aralık 2017, Cumartesi 15:29:20

O haberden sonra THY uçaktaki interneti kapattı

Evinde silahla vurulmuş şekilde bulunan eski başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti. Yurtdışından dönen Mesut Yılmaz'ın içerisinde bulunduğu THY uçağındaki internet kesildi. İşte detaylar...
  • Gözlerim yaşardı burada ki yorumlar okuyunca! Meğer ne ince, ne naif, ne nazik ve de merhametli halkımız varmış! Oysa azıcık muhalif düşünenin başının ezildiği, sokak ortasında her gün kadınların katledildiği, magandaların elinde silah adam vurduğu, hırsızların cirit attığı, mafya babalarının çok kana akacak diye tehditler savurduğu, katil ve tecavüzcülerin eli kolunu sallayarak dolaştığı ne ülkeler var...iyi ki oralarda yaşamıyoruz. Bizim insanımız çok ince be...
  • Ciddi bir şirket adamına göre "hassasiyet" göstermez! Fakir fukara olsa hiç acımazsınız. Kural dersiniz ama bir zengin, ensesi kalın karşınıza çıkınca hemen rükuya, secdeye kapanıyorsunuz. Kural-mural tanımıyorsunuz. Burada bir de insaniyetten bahsetmişsiniz. Bir gariban aynı durumda olsa o interneti kapatırmısınız? yoksa bangır bangır yüzüne karşı Allah rahmet eylesin mi dersiniz...?
  • Yorumlarda bazıları türk insanının inceliginden, insanlık değerlerini herşeyin üstünde tutmasından falan bahsedince sanki başka bir ülkede yaşıyorum sandım. Demek ki haberlerde seyrettiğimiz gazetelerde okuduğumuz olaylar başka ülkelerde oluyor.
  • Bir annenin,bir babanin bir kardesin en son duymak isteyen bir haber. Mekani cennet olsun insallah.

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, bu sabah saatlerinde Beykoz'daki evinde silahla vurulmuş şekilde bulundu.

Hayatını kaybeden Yavuz Yılmaz'ın silahla vurulduğu haberini alan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz Amerika Birleşik Devletleri'nden dönüşe geçti.

THY uçağı ile ABD'den dönen çiftin Yavuz Yılmaz'ın yaralı olduğunu bildiği için olaydan etkilenmemeleri adına THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, uçaktaki internetin erişime kapatılması talimatı verdi.

TK10 sefer sayısı ile ABD'nin Los Angeles kentinden İstanbul'a gelen Yılmaz çiftini taşıyan THY uçağının yaklaşık 4 saat sonra Atatürk Havalimanı'na teker koyması bekleniyor.

©AirportHaber

O haberden sonra THY uçaktaki interneti kapattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

incelik!! ~ 8 ay önce
Gözlerim yaşardı burada ki yorumlar okuyunca! Meğer ne ince, ne naif, ne nazik ve de merhametli halkımız varmış! Oysa azıcık muhalif düşünenin başının ezildiği, sokak ortasında her gün kadınların katledildiği, magandaların elinde silah adam vurduğu, hırsızların cirit attığı, mafya babalarının çok kana akacak diye tehditler savurduğu, katil ve tecavüzcülerin eli kolunu sallayarak dolaştığı ne ülkeler var...iyi ki oralarda yaşamıyoruz. Bizim insanımız çok ince be...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ciddi... ~ 8 ay önce
Ciddi bir şirket adamına göre "hassasiyet" göstermez! Fakir fukara olsa hiç acımazsınız. Kural dersiniz ama bir zengin, ensesi kalın karşınıza çıkınca hemen rükuya, secdeye kapanıyorsunuz. Kural-mural tanımıyorsunuz. Burada bir de insaniyetten bahsetmişsiniz. Bir gariban aynı durumda olsa o interneti kapatırmısınız? yoksa bangır bangır yüzüne karşı Allah rahmet eylesin mi dersiniz...?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 8 ay önce
Yorumlarda bazıları türk insanının inceliginden, insanlık değerlerini herşeyin üstünde tutmasından falan bahsedince sanki başka bir ülkede yaşıyorum sandım. Demek ki haberlerde seyrettiğimiz gazetelerde okuduğumuz olaylar başka ülkelerde oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atv seyret ~ 8 ay önce
Sabah oku mutlu ol
Gr ~ 8 ay önce
Bir annenin,bir babanin bir kardesin en son duymak isteyen bir haber. Mekani cennet olsun insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000