25 Nisan 2014, Cuma 17:31:11

'O' DA PİLOT OLMAK İSTİYOR

THY'nin izleyenleri duygulandıran ve köy sahnesi çekimlerinin Antalya Korkuteli İmecik köyünde gerçekleştiği öğrenilen reklamda oyunculuklarıyla izleyenleri duygulandıran Elvan Büyükkursak, Oğuzhan Yavuz, Nihat Küçükkursak ve Kerim Ardıç ilgiden memnun olduklarını belirtti. Minik yıldızlardan gelen uçağa selam vermesiyle ünlenen Kerim Ardıç, ''Hayalim pilot olmak'' dedi.
  • Bir gun o yabanci pilotlar bu ulkede calismaktan vazgectikletinde su an yok gibi saydigi turk pilotlari gerekli dersi verecektir bu kadar kaputilasyonun yabanci kaptanlara verilmesi sirkette yeteri kadar huzursuzluk cikmasina yetecektir
  • Thy de şartlar iyi mi!!!! ( habomcu )
  • İmecik ten yok ama Korkuteli Kırkpınar dan var. Sanki beni anlatmış.
  • Çok başarılı bir çocuk oyunculuk yeteneği yüksek.. Pilotluk felan maaşları düşük işler.. Oyuncu olup hayatını kurtarsın yoksa üç kuruş maaşa pilotluk yapar hayatı heba olur gider..

Türk Hava Yolları'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı. Çocukların başrolde oynadığı reklam filmi "Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda" sloganıyla sahnelendi THY reklamı internette de izlenme rekorları kırdı.

Ödüllü yönetmen çekti

Yönetmen koltuğuna ise daha önce Cem Yılmaz ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi ünlülerin oynadığı reklamlarda yönetmenlik yapan Bahadır Karataş oturdu. 25. Kristal Elma Ödüllerinde "En iyi Yönetmen" ödülü almasıyla tanınan Karataş'ın bu reklamı da ilgiyle izlendi. Reklamda oynayan 4 küçük çocukta oyunculuklarıyla izleyenleri hayran bıraktı.

İlgiden memnunlar

Reklamın köy sahnelerinin dağlık bir köy olan, yaşayanlarının da hayvancılıkla uğraştığı Antalya Korkuteli İmecik Köyü'nde çekilen reklamın diğer sahneleri ise Antalya merkez ve Iğdır Havalimanı'nda çekildi. Yaklaşık 1 ay önce çekimlerine başlanılan reklam filmindeki minik oyuncular da İmecik Köyü'nden seçildi. Birkaç deneme çekiminin ardından reklamda oynamasına karar verilen ilkokul öğrencileri Elvan Büyükkursak, Oğuzhan Yavuz, Nihat Küçükkursak ve Kerim Ardıç reklamda muhteşem bir performans sergileyerek izleyenlerin gönlünde taht kurdu. Çekimlerde çok eğlendiklerini belirten minik yıldızlar ilgiden memnun.

Hayali pilot olmak

Reklamda gelen uçağa selam vermesiyle ünlenen Kerim Ardıç, reklam filminin yayınlanmasının ardından okuldaki arkadaşlarının ve köylülerin kendilerine yoğun ilgi gösterdiğini belirtirken o anları şöyle anlattı:"Çekimlerde çok eğlendik. Kendimizi reklamlarda görmek çok güzel bir duygu. İlgiden memnunuz. Reklam sonrası köylüler ve okuldaki arkadaşlarımın yoğun ilgisiyle karşılaştım. Oyunculuk yapmak çok güzeldi. Ama hayalim pilot olmak" dedi.

Reklam tıklanma rekoru kırdı

THY reklamı, Iğdır'da çekildiği söylenen bir köyde 4 çocuğun THY uçağını görmesiyle başlıyor. Çocukların THY uçağı için toprak alana pist yapmasıyla THY reklamı devam ediyor. Daha sonra THY uçağının rotası çocukların çizdiği pist üzerinden devam ederek Iğdır Havalimanı'na ulaşıyor. Uçağın inmesiyle THY'nin dünyanın en çok noktasına uçma özelliğine vurgu yapılarak önceliğin Türkiye’nin her bir noktasına uçmak olduğu belirtiliyor. (Vatan)

'O' DA PİLOT OLMAK İSTİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bir gun o yabanci pilotlar bu ulkede calismaktan vazgectikletinde su an yok gibi saydigi turk pilotlari gerekli dersi verecektir bu kadar kaputilasyonun yabanci kaptanlara verilmesi sirkette yeteri kadar huzursuzluk cikmasina yetecektir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
coldwarm'a cevap ~ 4 yıl önce
Thy de şartlar iyi mi!!!! ( habomcu )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İmecik ten yok ama Korkuteli Kırkpınar dan var. Sanki beni anlatmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tiyatrocu ~ 4 yıl önce
Çok başarılı bir çocuk oyunculuk yeteneği yüksek.. Pilotluk felan maaşları düşük işler.. Oyuncu olup hayatını kurtarsın yoksa üç kuruş maaşa pilotluk yapar hayatı heba olur gider..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000