15 Kasım 2013, Cuma 12:30:46

O ÇETE ÇÖKERTİLDİ

Atatürk Havalimanı’nda transit kargolardan hırsızlık yapan çete çökertildi...
  • thy deki müdürler 5 kuruş maaş alır ayda 20 kuruş harcar ?
  • thy de müdür olmaklazım mış
  • Diğer insanların hakkını çalanların allah belasını verir. Verir inşallah
  • Cargo en berbat yer calisana deyer verilmez vermis olduklari para cadrolu elamanin ucde biri calisan taseronun sendikasi yok hic bir sosyal haki yok nasil bir adelettir anlamis deyilim iscin ustune surekli baski herseye savunma insanlari biktiriyorlar o nedenle isci durmuyor ben ozelikle sayin genel mudurun bu ise el atmasini isterim cargo baskani sadece is yurusun ne olursa olsun havasinda tum yuk taseron elamanin ustunde birde elifin ofiste calisanlari isten anlamiyor inanıki heray kesintiler yapiyorlar gidip sordugumuzda cevap veremiyorlar lutfen ilgilenin

Atatürk Havalimanı’nda transit kargolardan hırsızlık yapan çete çökertildi.

Atatürk Havalimanında kaçakçılık ve nitelikli hırsızlık sucu işlemek için örgüt kurarak THY Kargo uçakları ile gelen ve başka bir ülkeye gidecek olan kargoların içinden hırsızlık yapan çete çökertildi. THY Kargo’da çalışan bir personelin THY Kargo müdürüne ihbar etmesi sonucu inceleme başlatan Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ekipleri, takip sonucu 17 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan 17 kişiden 6’ısının havalimanı çalışanı olduğu öğrenildi.

Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları takiplerde, hırsızlık çetesi üyelerinin Atatürk Havalimanına THY Kargo ile bir ülkeden gelip, yine THY Kargo ile başka bir ülkeye gidecek olan transit kargoların içinden bir kısmını elektronik ürünü çalarak kargoyu yeniden kapatıp gideceği yere gönderdiğini ve çalınan elektronik ürünleri de bir dağıtıcı vasıtası ile yurda soktuğunu tespit etti. Çetenin Havalimanı dışındaki üyelerine de ulaşan Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ekipleri operasyon ile çete üyelerini gözaltına aldı. Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ekipleri yaptığı incelemelerde ve çete üyelerinin evlerinde yaptığı aramalarda 1 ruhsatsız silah ve çok sayıda cep telefonu ele geçirdi.

Hırsızlık çetesinin üyeleri Emniyet Müdürlüğünde verdikleri ifadede, bu yollarda daha önce bin 500- 2 bin tane cep telefonu çaldıklarını itiraf ettiği öğrenildi.

Öte yandan, kargoda yaşanan hırsızlıklar nedeniyle THY çok zarar ettiği ve bu yüzden bazı taşıma ihalelerini bu hırsızlık olayları nedeniyle kaybettiği ve zararının büyük olduğu iddia ediliyor.

O ÇETE ÇÖKERTİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

yabancı ~ 3 yıl önce
thy deki müdürler 5 kuruş maaş alır ayda 20 kuruş harcar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yabancı ~ 3 yıl önce
thy de müdür olmaklazım mış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
The Game ~ 3 yıl önce
Diğer insanların hakkını çalanların allah belasını verir. Verir inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
taseron ~ 4 yıl önce
Cargo en berbat yer calisana deyer verilmez vermis olduklari para cadrolu elamanin ucde biri calisan taseronun sendikasi yok hic bir sosyal haki yok nasil bir adelettir anlamis deyilim iscin ustune surekli baski herseye savunma insanlari biktiriyorlar o nedenle isci durmuyor ben ozelikle sayin genel mudurun bu ise el atmasini isterim cargo baskani sadece is yurusun ne olursa olsun havasinda tum yuk taseron elamanin ustunde birde elifin ofiste calisanlari isten anlamiyor inanıki heray kesintiler yapiyorlar gidip sordugumuzda cevap veremiyorlar lutfen ilgilenin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000