27 Ekim 2012, Cumartesi 15:53:03

NETWORK ARIZASI AHL'Yİ KARIŞTIRDI (Güncellendi)

THY'nin kullandığı network sisteminde yurt dışı kaynaklı meydana gelen arıza nedeniyle seferlerde gecikmeler yaşandı. Uçaklar kalkamayınca Atatürk Havalimanı’nda park yeri sıkıntısı meydana geldi.
  • asil hainlerin kimler oldugunu anlayamiyorsaniz size soyleyecek bir soz yok !!!
  • bu tarz durumlarda sevinenlere niye kiziyorsunuz?? onlar da tepkilerini boyle dile getirebiliyorlar..o arkadaslarin bunca sene haklarini yiyenlere,onlarin aidiyet duygusunu oldurenlere, sevklerini kiranlara kizmiyorsunuz da tepkisini gosterenlere vatan haini bilmem ne diyorsunuz??? asil sizler hainsiniz..arkadaslarinizin haklari yendi,yeniyor hala isveren yalakaligi,yagciligi yapiyorsunuz!!!! ayip be utanin !!!!
  • Sistem arızası var doğru ama sonrasında sıfır koordinasyon.Hamdi ve Temel operasyondan anlamadığı için maalesef OCC ve GOC nöbetçi müdürleri kendilerini parmaklarında oynatıyorlar.Öte yandan Anadolu Operasyonlarına bakıyoruz;durum daha da vahim.İbrahim Polat sıfır düzeyde bilgi sahip olduğu için anadoluda ki bütün saçma önerilere ve sorunlara inanıyor.Bu ekiple bu iş olmaz.
  • Cok bos konusuyorsunuz.

Türk Hava Yolları'nda (THY) kullanılan uçuş network sisteminde yurt dışı kaynaklı bir arıza meydana geldi. Oluşan arıza sonucu birçok seferde gecikmeler yaşandı.

THY’nin kullandığı network sistemlerinde yurt dışı kaynaklı bir arıza meydana geldi. Sistemde oluşan arıza nedeniyle uçakların kalkış yapabilmeleri için gerekli tüm işlemler manuel olarak yapılınca seferlerde gecikmeler yaşandı. Gecikmeden dolayı yolcular havalimanında beklerken, THY uçakları ise Atatürk Havalimanı apronunda beklemek zorunda kaldı. THY uçaklarının apronda uzun bir süre beklemesinden dolayı Atatürk Havalimanı’ndan mevcut park yerleri ihtiyacı karşılamaması nedeniyle park yeri sıkıntı ortaya çıktı. Meydana gelen sıkıntıdan dolayı Devlet Hava Meydanları İşletmesi yetkilileri 17-35 pistine çıkış yapılan B4 ve B5 numaralı taksi yolları trafiğe kapatıldı. Bu alanlar ise uçak park yeri olarak kullanılacak. THY yetkilileri, yolcuların arızanın en kısa sürede giderileceğini söylediler.

(17:20) Türk Hava Yolları'nın sistemlerindeki arızanın giderildiği ve yolcuların 2 saatlik beklemenin ardından uçaklara alınmaya başlandığı öğrenildi.

NETWORK ARIZASI AHL'Yİ KARIŞTIRDI (Güncellendi)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

soz yok... ~ 6 yıl önce
asil hainlerin kimler oldugunu anlayamiyorsaniz size soyleyecek bir soz yok !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asil sizler hainsiniz!!! ~ 6 yıl önce
bu tarz durumlarda sevinenlere niye kiziyorsunuz?? onlar da tepkilerini boyle dile getirebiliyorlar..o arkadaslarin bunca sene haklarini yiyenlere,onlarin aidiyet duygusunu oldurenlere, sevklerini kiranlara kizmiyorsunuz da tepkisini gosterenlere vatan haini bilmem ne diyorsunuz??? asil sizler hainsiniz..arkadaslarinizin haklari yendi,yeniyor hala isveren yalakaligi,yagciligi yapiyorsunuz!!!! ayip be utanin !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 6 yıl önce
doğru diyorsunuz yalakalık yapanlar halen thy adı altında çalışmakta.2010 yılında iş akti fes olanmı hain oluyo.yoksa mesai arkadaşını fişleyenmi.ayıp eden utanmaz olan sizsiniz sanırım.
OCC!!! ~ 6 yıl önce
Sistem arızası var doğru ama sonrasında sıfır koordinasyon.Hamdi ve Temel operasyondan anlamadığı için maalesef OCC ve GOC nöbetçi müdürleri kendilerini parmaklarında oynatıyorlar.Öte yandan Anadolu Operasyonlarına bakıyoruz;durum daha da vahim.İbrahim Polat sıfır düzeyde bilgi sahip olduğu için anadoluda ki bütün saçma önerilere ve sorunlara inanıyor.Bu ekiple bu iş olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CENGİZ ~ 6 yıl önce
bravo ağzınıza sağlık ne de güzel yazmışınız işten anlamayan torpilli kadroların işbaşında olduğu THY'nin içine düştüğü acınası zavallı durumunu ve acizliğini.Muhtemeln içerden bir personelsiniz ve dürüstçe doğruları belirtmişiniz.THY hergün biraz daha çöküşe yaklaşıyor yani durumu vahimleşiyor ....
Ali Rami Bey'e ~ 6 yıl önce
Cok bos konusuyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000