07 Mart 2012, Çarşamba 15:05:44

NERGİZ'E SON VEDA... FERYATLAR YÜREKLERİ DAĞLADI

Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev Nergiz Çakıroğlu Tınç’a olan son vazife yerine getirildi…
  • tüm yakınlarına,sevdiklerine allah sabır versin.mekanı cennet olsun.
  • Kızımıza Allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum.Kolay bir olay değil.Ateş düştüğü yeri yakıyor.. C.Kusanç
  • Sevgili nergizin babasını phukete cenazeyi alması için göndermişler...Her yerde bu yazıyor...Sanki bana atla deve..Göndereceksiniz tabi...Bunun haberlerde ve başka yerlerde bahsi geçmesi bile ne büyük saçmalık...Serkana bakalım ne kadar ücretli izin verilecek?
  • çok acı Allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum
Kendisi gibi kabin memuru olan eşiyle, geciken balayı tatilini geçirmek için gitmişti Tayland’a genç hostes. Ancak o balayı tatili 26 yaşındaki Nergiz’in sonu oldu. Kocasıyla birlikte bindikleri turist otobüsüne balık taşıyan bir komyonet çarpınca ağır yaralanmıştı genç kadın. Daha sonra yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Acı haberi alır almaz baba İsmail Çakıroğlu THY uçağıyla Tayland’ın Phuket Adası’na gitti. Bu sabah kızı Nergiz ve kazada hafif yaralanan damat Serkan Tınç ile birlikte İstanbul’a döndü. Havalimanında ve sonrasında gözyaşları adeta sel oldu.


 
Talihsiz kazadan sonra bugün Nergiz Tınç için sevenleri son kez toplandı bir araya. Bu sabah saat 05:30’da Atatürk Havalimanı’na getirilen genç hostesin naaşı, öğlen saatlerinde Beylikdüzü’ndeki Fatih Sultan Mehmet Camii’ine getirildi. Tabutu gören eşi Serkan Tınç, kardeş Uğur Çakıroğlu ve baba İsmail Çakıroğlu gözyaşlarına boğuldu. Baba Çakıroğlu’nun feryatları yürekleri dağladı.(Baba İsmail ve kardeş Uğur Çakırkoğlu)
 
Nergiz’in eşi Serkan Tınç’ın tabuta başını yaslayarak dakikalarca ağlaması acının tarif edilemez boyutunu işaret ediyordu.Öğlen namazının ardından kılınan cenaze namazı sırasında en önde baba ve kardeş Çakıroğlu ile genç eş Serkan Tınç birbirlerine sarılarak  saf tuttu. Camii İmamı’nın sabır telkin etmesinden sonra dua için ellerini kaldıran yakınlar bir kez daha gözyaşlarını tutamadı.(Genç hostesin eşi Serkan Tınç)
 
Namazın ardından Beylikdüzü’ndeki Kavaklı Park Mezarlığı’na defnedilen genç hostes, sevenleri tarafından ebediyete uğurlandı.
 
Cenaze namazında Nergiz Tınç’ı kabin memuru arkadaşları da yalnız bırakmadı. Camii avlusuna gelenler arasında yer alan THY'nin kaptan pilotu İnanç Ersoy basın mensuplarına kısaca yaptığı açıklamada, genç hostes ile birçok uçuşta beraber görev yaptığını ve derin üzüntü içinde olduğunu ifade etti.

©AirportHaber
NERGİZ'E SON VEDA... FERYATLAR YÜREKLERİ DAĞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Misafir ~ 6 yıl önce
tüm yakınlarına,sevdiklerine allah sabır versin.mekanı cennet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kızımıza Allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum.Kolay bir olay değil.Ateş düştüğü yeri yakıyor.. C.Kusanç

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sevgili nergizin babasını phukete cenazeyi alması için göndermişler...Her yerde bu yazıyor...Sanki bana atla deve..Göndereceksiniz tabi...Bunun haberlerde ve başka yerlerde bahsi geçmesi bile ne büyük saçmalık...Serkana bakalım ne kadar ücretli izin verilecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
çok acı Allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000