30 Mayıs 2008, Cuma 18:47:46

'Namahrem Krizi' Meclis Gündeminde

İlk kez Airporthaber’in yazdığı bugün de ulusal gazetelerde yer alan Türk Hava Yolları uçağında yaşanan ‘namahrem krizi’ meclis gündemine taşındı.
  • haberinizden etkilendim. her dine saygı duyulmalı. zaten laikliğin anlamıda bu değilmi. dinleri korumak. inaç ve vijdan özgürlüğü.
  • Sayın yöneticiler Hakanca rumuzunun ifadelerine lütfen dikkat edin ve hakaretlerine engel olun.
  • SAYIN HAKANCA; INANC DUSMANI CHP'LILER DIYE YAZDIGINIZ GENELLEME,FAŞIZAN VE AYRIMCILIK DOLU SOZLERINIZI KINIYOR BU TIP HAKARET ICEREN YORUMLARI YAYINLAYAN AIRPORTHABER'DEN DAHA SECICI VE DIKKATLI OLMASINI RICA EDIYORUM
  • 21. yy da bu namahrem kafasi da nereden cikti

THY’nin İstanbul-Ankara uçağında yaşanan namahrem koltuk krizini dün ilk kez AirportHaber’de yazarak okuyucularımıza duyurmuştuk. Haberin ardından bazı ulusal yayın organlarında da bugün konuyla ilgili haberler yer aldı.  Medyada yer alan haberlerin ardından CHP İstanbul Milletvekili Sacit Yıldız, Ulaştırma Bakanı Binali Binali Yıldırım'ın cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığı’na  yazılı soru önergesi verdi.

'Namahrem Krizi' Meclis Gündeminde

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

SAYGI DUYULMALI ~ 10 yıl önce
haberinizden etkilendim. her dine saygı duyulmalı. zaten laikliğin anlamıda bu değilmi. dinleri korumak. inaç ve vijdan özgürlüğü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boeing ~ 10 yıl önce
Sayın yöneticiler Hakanca rumuzunun ifadelerine lütfen dikkat edin ve hakaretlerine engel olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DENGE ~ 10 yıl önce
SAYIN HAKANCA; INANC DUSMANI CHP'LILER DIYE YAZDIGINIZ GENELLEME,FAŞIZAN VE AYRIMCILIK DOLU SOZLERINIZI KINIYOR BU TIP HAKARET ICEREN YORUMLARI YAYINLAYAN AIRPORTHABER'DEN DAHA SECICI VE DIKKATLI OLMASINI RICA EDIYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SiatIl ~ 10 yıl önce
21. yy da bu namahrem kafasi da nereden cikti

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000